iOS 14 już wkrótce zostanie ogłoszony, AppleUjawniono harmonogram WWDC

iOS 14 już wkrótce zostanie ogłoszony, AppleUjawniono harmonogram WWDC 1

Apple dziś zaprezentował skład swojej światowej konferencji programistów 2020. Konferencja odbędzie się w 100% online dzięki pandemii koronawirusa.

Po raz pierwszy w 31-letniej historii wydarzenia uczestnicy nie spotkają się osobiście. Mimo że przyjmuje format całkowicie cyfrowy, Apple twierdzi, że będzie to „największa jak dotąd WWDC”.

WWDC rozpocznie się w poniedziałek, 22 czerwca, o godzinie 10:00 czasu pacyficznego, z kluczowym wydarzeniem.

Keynote będzie transmitowany online przez Apple.com, AppleAplikacja programisty, AppleWitryna programisty, Apple Aplikacja telewizyjna i YouTube. Będzie dostępny publicznie dla wszystkich, nie tylko zarejestrowanych Apple programiści.

Zgodnie z myślą przewodnią Apple będzie posiadał adres „State of the Union”, który zapewni szczegółowe informacje o najnowszych aktualizacjach iOS, macOS, watchOS i tvOS. Ta prezentacja skoncentrowana na deweloperach będzie dostępna w Internecie Apple Witryna programisty i Apple Aplikacja dla programistów.

Prezentacje dla deweloperów rozpoczną się 23 czerwca i potrwają do 26 czerwca.

Apple zaplanował ponad 100 wystaw technicznych i projektowych, w tym 1-na-1 sesje z Apple inżynierowie. Wszystkie nagrania wideo z tych sesji będą wydawane codziennie przez AppleAplikacja i witryna programisty.

Przed WWDC 2020 Apple prezentuje swoją nową Apple Fora programistów. Fora internetowe połączy swoją światową sieć programistów z ponad 1, 000 Apple Inżynierowie. Członkowie forum mogą zadawać pytania i odpowiadać na nie za pomocą AppleInżynierowie i między sobą.

Apple będzie korzystać z forów podczas WWDC, umożliwiając programistom zadawanie pytań, przeglądanie forów i wyszukiwanie pytań.

Programiści zainteresowani śledzeniem WWDC 2020 powinni pobrać plik Apple Aplikacja dla programistów zawierająca dodatkowe informacje na temat zapisywania się na sesje inżynieryjne oraz szczegółowe informacje na temat filmów z sesji. Programiści bez aplikacji otrzymają informacje pocztą e-mail lub mogą je znaleźć AppleWitryna programisty.