Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

iOS 15: Numery instalacji są znacznie niższe niż w poprzedniej wersji

Wprowadzony w zeszły poniedziałek iOS 15 wzmacnia wszystkie wysiłki Apple w przynoszeniu wiadomości do twojego smartphones. Z silnym naciskiem na bezpieczeństwo gwarantowane już w poprzedniej wersji, nadszedł czas na wprowadzenie nowych funkcji.

Spodziewano się, że podobnie jak w poprzedniej wersji, adopcja będzie wysoka i że szybko zostanie osiągnięta duża liczba. Z zebranych danych wynika, że ​​mimo wszystko przyjęcie iOS 15 przebiega znacznie wolniej niż w poprzedniej wersji.

Instalacje iOS 15 iPhone iOS 14 numery

iOS 15, który wprowadza wiele nowych funkcji do iPhone’a

Sposób, w jaki użytkownicy iPhone’a otrzymują nowe wersje iOS, jest zawsze bardzo interesujący. Są one szybko instalowane, aby poinformować o nowościach i o tym, co się dzieje Apple przygotowany dla użytkowników z różnych dziedzin, a także w różnych aplikacjach.

Fakt, że jest to wersja szybko dostępna dla każdego, niezależnie od modelu iPhone’a, sprawia, że ​​tempo jest jeszcze wyższe. Z drugiej strony zaufanie, które istnieje w oprogramowaniu od Apple jest także katalizatorem.

Numery instalacji znacznie niższe niż iOS 14

Biorąc pod uwagę te czynniki, oczekuje się, że przyjęcie iOS 15 będzie kontynuowało ten scenariusz. Prawda jest taka, że ​​dostępne dane pokazują coś przeciwnego, przy znacznie niższych liczbach.

Instalacje iOS 15 iPhone iOS 14 numery

Jak na przykład obrazek powyżej pokazuje, opłata za instalację iOS 15 wynosi obecnie 9%, wartość, która z pewnością będzie rosła w sposób trwały. Istnieje pytanie, czy ta wartość odpowiada prawie połowie tego, co iOS 14 miał w okresie homologicznym.

Czynniki, które mogą uzasadniać spowolnienie obiektów

Poprzednia wersja iOS szybko osiągnęła wysokie liczby, które teraz przyćmiewają te z iOS 15. Nie ostatni rok, a przy takiej samej liczbie dni, iOS 14 miał już 14,5% instalacji na iPhonie.

Jest kilka czynników, które mogą tutaj liczyć. Wrażenia dla tych, którzy od razu zainstalowali iOS 14, nie należały do ​​najbardziej pozytywnych, co tu hamuje. Z drugiej strony gwarancja aktualizacji tego samego sistema będzie, może spowalniać przyjęcie iOS 15 na iPhone’a.

Rekommenderad:  WhatsApp po raz kolejny koncentruje się na prywatności użytkowników dzięki dwóm nowym funkcjom