iPhone 11 jest teraz produkowany w Indiach

iPhone 11 jest teraz produkowany w Indiach 1

iPhone 11 został ogłoszony we wrześniu 2019 r. wraz z iPhone’em 11 Pro i iPhone’em 11 Pro Max i zaczął się od 699 USD w USA i Rs. 63900 w Indiach. ten 6.1 calowy iPhone 11 bez wątpienia miał najlepsze pod względem wartości elementy wewnętrzne, takie jak najszybszy układ w smartfonie, A13 Bionic i rewolucyjny system podwójnego aparatu (szeroki i ultraszerokokątny), pozwalający szybko uchwycić chwile za pomocą QuickTake i znacznie poprawiający jakość obrazu i kolor wraz z trybem nocnym, umożliwiającym robienie bardzo szczegółowych ujęć w warunkach słabego oświetlenia. Wprowadzono także nagrywanie wideo 4K i slofies na przedniej kamerze, a wszystko to dzięki całodziennej żywotności baterii, wykorzystującej bestię – chip A13 Bionic. Według Apple, ma „Najwyższą jakość wideo w smartfonie” i „Najszybszy układ w smartfonie”.

Apple rozpoczął produkcję iPhone’a 11 w fabryce Foxconn zlokalizowanej w Chennai w Indiach. To znaczy że Apple zaoszczędzi około 20% opłat celnych przywozowych w Indiach. W Indiach znajdują się trzy zakłady produkcyjne produkujące iPhone’y: Foxconn, Pegatron i Wistron, a ponieważ Foxconn planuje zainwestować $1 miliardów w indyjskich jednostkach, coraz więcej iPhone’ów zaczyna być produkowanych w Indiach. Mówi się, że Pegatron zainwestuje również w fabrykę w Indiach.

Apple wyprodukował iPhone’a 6s, iPhone’a SE (1. generacji), iPhone’a 7 i iPhone XR w Indiach, a teraz także iPhone 11. Możemy się również spodziewać Apple do produkcji iPhone’a SE 2020 (2. generacji) w Indiach w najbliższej przyszłości.

Bądź na bieżąco z najnowszymi Apple wiadomości w Appleosophy i śledź nasz kanał informacyjny Telegram tutaj. Dołącz do społeczności Appleosophy na Telegramie tutaj.