iPhone 12 5G może nie pojawić się we wrześniu? To Qualcomm pozostawia wątpliwości

THE Apple przygotowuje się do premiery swojego iPhone’a 12, co jak zwykle powinno nastąpić we wrześniu, nawet z konsekwencjami pandemii. W tym roku ciekawa nowość, oprócz zwykłych modeli. THE Apple oczekuje się uruchomienia modelu 5G.

Dostępność modeli iPhone’a następuje z reguły za kilka dni, ale model 5G może pojawić się później. THE Apple nie komentuje, Qualcomm też nie … ale pozostawia wątpliwości w powietrzu.

iPhone 12 5G może nie pojawić się we wrześniu?  To Qualcomm pozostawia wątpliwości

„Opóźnienie w globalnej premierze flagowej serii 5G”

Możliwość opóźnienia w uruchomieniu nowego smartphones daje Apple to nie jest nowe. Nie oczekuje się, że wystąpi opóźnienie w prezentacji, co powinno nastąpić we wrześniu. Jednak wbrew temu, co się stało, iPhone 12 5G może wkrótce nie być dostępny w tym samym miesiącu.

To w raporcie o zyskach Qualcomm z ostatniego kwartału można było wskazać, że w następnym kwartale nastąpi „częściowy wpływ opóźnienia w globalnej premierze najwyższej serii 5G”.

iPhone 12 5G może nie pojawić się we wrześniu?  To Qualcomm pozostawia wątpliwości 1

Informacje nie są jednoznaczne, ale niektórzy analitycy sugerują, że to stwierdzenie może być związane z smartphones daje Apple. Należy zauważyć, że po okresie odstępstwa, w wyniku sporów patentowych, Qualcomm dostarczy chipy 5G do Apple dla nowych iPhone’ów.

Dodatkowo, zgodnie z niektórymi wcześniejszymi wskazaniami, produkcja iPhone’a 11 5G może się nieznacznie opóźnić, co również może spowodować opóźnienie w jego dostępności.

iPhone 11 5G z „małym opóźnieniem”

Bez odwoływania się do żadnego konkretnego modelu, dyrektor finansowy Qualcomm, Akash Palkhiwala, powiedział Reuterowi że to tylko „małe opóźnienie”. Tym samym jednostki, które powinny pojawić się jeszcze w tym kwartale, we wrześniu, zostaną uruchomione w kolejnym kwartale.

Pozostaje poczekać do września, aby zobaczyć, czy nastąpi opóźnienie w dostępności iPhone’a 11 lub którejkolwiek z wersji 5G.