IPhone bez Lightning lub portów USB? To może być rzeczywistość w przyszłości!

Pogłoski o nowej generacji iPhone'a są zawsze obfite. Niektóre źródła zaufania pokazują nam, czego możemy się spodziewać po Internecie Apple… A teraz, bardzo znany analityk, wskazuje, że firma Cupertino może się uruchomić smartphones bez portów Lightning lub USB!

Plotki zaczynają się kumulować, nie tylko na iPhonie w 2020 roku, ale także na kolejne pokolenia. A Apple Wydaje się, że jest zaangażowany w wprowadzanie innowacji i wprowadzanie nowych rozwiązań na rynek!

IPhone bez Lightning lub portów USB? To może być rzeczywistość w przyszłości!

Analityk Ming-Chi Kuo słynie z przewidywań dotyczących iPhone'a. Już kilka razy udało się przewidzieć z góry kilka szczegółów. Wynika to głównie z ich bliskich kontaktów z liniami produkcyjnymi i partnerami firmy.

Po opublikowaniu wielu informacji o iPhonie 12, w tym jego kamerze, analityk zaczyna teraz ujawniać więcej na temat kolejnych generacji!

Apple

Dokonano tego już w przeszłości, gdy ujawniono, że Touch ID może powrócić od 2021 r. Tym razem pojawiły się nowe plotki, które wskazują na ryzykowny ruch ze strony Apple!

Według badań Kuo, iPhone 2021 nie będzie miał żadnych fizycznych portów! Oznacza to, że firma Cupertino wyeliminuje port Lightning i wydaje się, że USB nie jest alternatywą! Dlatego iPhone będzie zależał głównie od łączności bezprzewodowej w wielu wariantach.

IPhone bez Lightning lub portów USB? To może być rzeczywistość w przyszłości! 1

Taka zmiana jest znacząca i przedstawia coś nieoczekiwanego. A Applekilka dekad temu miał komputery znane z niewielkiej liczby portów, niektóre z nich są zastrzeżone… A teraz wygląda na to, że może radykalnie dotrzeć do twojego iPhone'a!

Ciekawe, gdyby taka plotka się spełniła, zobaczyć, jak firma Tima Cooka może stworzyć smartfona, który opiera się wyłącznie na łączności bezprzewodowej. Przemysł zmierza w tym kierunku… Ale nie ma wątpliwości, że ruch Apple jest niespotykany i stanowi ryzykowny krok!

Oprócz iPhone'a, jakie produkty będziesz Apple przesłać do 2020 roku?