iPhone XR rozdaje konkurencję! To najlepiej sprzedający się smartfon w 3 kwartale 2019 roku

Rok jest już prawie skończony i na pewno rok 2020 przyniesie nowych graczy na szczyt smartphones. Lista jest prawie zawsze prowadzona przez te same marki, ale następuje znaczny wzrost.

Czy wiesz, który smartfon sprzedał się najlepiej w trzecim kwartale 2019 roku? Awansowaliśmy od kiedy Apple… Ale to nie był iPhone 11.

iPhone XR

Lista 10 jest już znana smartphones najczęściej sprzedawane w trzecim kwartale 2019 r. Nic dziwnego, że Apple prowadzi to TOP. Według danych z Badanie kontrapunktu, iPhone XR to smartfon, który (ponownie) sprzedał najwięcej.

Najnowszy model od Apple zajmuje tylko piąte miejsce. Samsung zyskuje dużo na popularności w segmencie premium. Huawei miał trudny czas. Jednak połączenie doskonałych wyników w Chinach i odbicia na innych rynkach doprowadziło do dobrego ogólnego wyniku.

TOP 10 – najlepiej sprzedające się smartfony w trzecim kwartale 2019 r

Cylinder iPhone XR

W przypadku danych z trzeciego kwartału brakuje liczb z czwartego kwartału. Biorę pod uwagę to, co było w tym roku Apple powinien pozostać na czele. Pytanie za ostatni kwartał dotyczy sprzedaży iPhone'a 11.

IPhone XS, XS Max i XR nie są już dostępne do zakupu w Apple. Jednak te smartphones będzie nadal dobrze sprzedawać, dopóki akcje (stron trzecich) nie wyczerpią się.

Przeczytaj także.