Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

IPL 6 Transmisja na żywo – oglądaj IPL 2023 na żywo w Internecie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: IPL 6 Transmisja na żywo – oglądaj IPL 2013 na żywo w Internecie

Jedna z największych sportowych ekstrawagancji roku, IPL 6, rozpocznie się w środę, 3 kwietnia 2013 roku w Kalkucie w Indiach. Idąc za tym, co widzieliśmy w piątej edycji popularnej ligi krykieta, IPL 6 Transmisje na żywo będą coraz większe i lepsze. Times Internet nadal posiada oficjalne prawa do transmisji na żywo tego wydania IPL w Internecie. W zeszłym roku we współpracy z Google YouTubezgłosili łączną liczbę odsłon wynoszącą 113 milionów odsłon, co stanowi wzrost o 55% w porównaniu z 72 milionami odsłon w IPL 4.

Aktualizacja: transmisja na żywo IPL 2023

Świadczy to o stale rosnącej popularności oglądania IPL w Internecie. Czasy Indii, portal internetowy Times internet, zdobył globalne prawa do IPL dla Internetu, urządzeń mobilnych, radia i telewizji (dla niektórych terytoriów) za łączną opłatę za prawa w wysokości Rs. 261.6 crore rupii na okres czterech lat 2011–2014. Podpisała także niewyłączną umowę YouTube oferowanie jednoczesnych transmisji na żywo i klipów wideo na popularnym portalu wideo.

USTAW MAKS nadal posiada wyłączne prawa do transmisji telewizyjnych IPL 6 w telewizji. Miłośnicy krykieta w Wielkiej Brytanii będą mogli oglądać IPL 6 mecze na żywo w Internecie w ITV. Internauci w USA mogą także oglądać mecze IPL oraz ceremonie inauguracyjne na żywo w Willow TV i oczywiście pod poniższymi linkami.

IPL 6 Przekaz na żywo

Jak wspomniano wcześniej, Times Internet posiada wyłączne prawa do transmisji strumieniowej IPL na żywo 6 w Internecie. Wszystkie poniższe linki pochodzą dzięki uprzejmości Times Internet, który nawiązał współpracę z różnymi podmiotami w celu jednoczesnej transmisji na żywo meczów IPL 2013.

1. Oglądaj IPL 2013 na żywo w Internecie w Indiatime – To najlepszy sposób na oglądanie IPL 6 online na całym świecie dzięki Indiatimes, który jest oficjalnym partnerem transmisji strumieniowej IPL 2013.

2. Oglądaj transmisję na żywo IPL 2013 w Internecie za darmo na IPLT20.com – Ze względów praktycznych jest to ten sam strumień, co powyżej, ale fajna opcja, którą warto mieć pod ręką. Tak na marginesie, to jest oficjalna strona IPL 2013.

3. IPL 6 Transmisja na żywo w serwisie Youtube – Ponownie, ten strumień jest prowadzony przez Indiatimes, ale o wiele bardziej niezawodny, jak widzieliśmy w 2012 roku — nie ma problemów z ruchem i ładowaniem stron, jak dwa pozostałe powyżej. I tak, mają tutaj skróty IPL i powtórki meczów.

4. Obejrzyj IPL 6 Na żywo w USA w Willow TV – Tylko w USA i nie za darmo, ale miła i niezawodna opcja oglądania IPL 2013 na żywo w Internecie.

IPL 6 Na żywo na telefonach i tabletach (Android i iOS)

następnyGtvmobilny oddział Digivive nawiązał współpracę z Indiatimes jako swoim mobilnym partnerem w zakresie transmisji na żywo meczów IPL na telefonach komórkowych i tabletach. Aplikacje nexGtv są dostępne bezpłatnie iOSAndroida, Jeżyna i Symbiana. Chociaż aplikacja jest bezpłatna, użytkownicy muszą wykupić subskrypcję, aby obejrzeć wszystkie 76 meczów IPL 6 żyć na telefonach komórkowych.

Również, BoxTV będzie transmisja na żywo IPL 6 na telefonach komórkowych i tabletach za pośrednictwem aplikacji. Jeśli jesteś subskrybowanym użytkownikiem, możesz oglądać IPL 6 na żywo za pośrednictwem aplikacji BoxTV.