Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

iPod Touch vs 5 Odtwarzacze multimedialne na Androida

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: iPod Touch vs 5 Odtwarzacze multimedialne na Androida

Dla wielu miłośników technologii iPoda jest niekwestionowanym królem, jeśli chodzi o odtwarzacze multimedialne. I przewodzi grupie Appleich najlepszym graczem jest potężny iPoda Touch. AppleNajlepszy zawodnik zdaniem wielu już od dłuższego czasu znajduje się na pierwszym miejscu podium. Ale teraz panowanie iPoda Touch zostaje po raz pierwszy wystawione na wyzwanie. Kim jest ten konkurent? Cóż, nie jest to jeden odtwarzacz, ale nowy rodzaj odtwarzaczy multimedialnych, Odtwarzacze multimedialne z systemem Android.

Jak wszyscy wiecie, głównym konkurentem Apple W smartphonestabletach, a teraz w odtwarzaczach multimedialnych jest Android, a raczej Urządzenia z systemem Android. Będąc nowym dzieckiem na rynku, Android ma wiele do zaoferowania, ale od czasu swojego debiutu okazał się bardzo dobrym systemem operacyjnym i naprawdę stabilną platformą, nad którą mogą pracować programiści. AppleiPod Touch miał do dyspozycji mnóstwo broni, poza prestiżem Apple miał, od swoich poprzedników, iPoda Shuffle, iPoda Nano i iPoda Classic, Touch miał 256 RAM-u, 1 Procesor GHz podkręcony do 800 MHz, a 3.5 calowy ekran o rozdzielczości 960-640 i tylne kamery. Wszystko to miało do odegrania kluczową rolę, aby iPod Touch mógł zająć obecne miejsce.

Szczyt 5 Odtwarzacze multimedialne z Androidem do walki z iPodem Touch

Teraz przechodząc do konkurencji, Android ma przewagę liczebną. W przeciwieństwie do Apple player, odtwarzacze dla systemu Android są produkowane przez wielu innych producentów. Istnieje wiele przykładów odtwarzaczy multimedialnych, które mogłyby rzucić wyzwanie dominacji iPoda Touch. Inżynierowie i błyskotliwe umysły w Google zdali sobie sprawę, że jeśli uda im się stworzyć wystarczająco wszechstronny mobilny system operacyjny, to producenci i wielkie nazwiska z branży technologicznej go przyjmą, ponieważ nie będą mieli problemów z częścią oprogramowania. Wystarczy, że dostarczą przełomowe produkty, które zostaną opakowane w system Android. Spowoduje to sytuację:

  • dla Google’aponieważ zarabiają na aktywacjach Androida i reklamach;
  • dla producentówponieważ zyskują więcej czasu na skupienie się na aspekcie sprzętowym;
  • dla konsumentów którzy dostają mobilny system operacyjny, który mogą łatwo rozpoznać i do którego mogą migrować; dla programistów którzy zyskają szeroki rynek zbytu dla swoich zastosowań

Ponieważ jest to ciągła walka, nie ma zbyt wielu odtwarzaczy multimedialnych z Androidem, które mogłyby rzucić wyzwanie potężnemu iPodowi Touch, ale jestem pewien, że to się zmieni w przyszłości. Moim zdaniem w tej chwili

5. Kreatywny dotyk Zen 2

>

Kreatywność to poważna nazwa w branży dźwiękowej. Ich produkty klasy premium zadziwiają nas od lat najwyższą jakością dźwięku. I tak, Kreatywny dotyk Zen 2 ma kreatywny rodowód, jakiego byśmy się spodziewali. Posiada również wiele funkcji, takich jak GPS, łączność bezprzewodowa, kamera i możliwość strumieniowego przesyłania dźwięku przez inne urządzenia Bluetooth, takie jak głośniki i słuchawki.

4. Lodowy spryt

Zawsze czuć smartphones masz za małe ekrany, a tablety są po prostu za duże? Cóż, kombinacja tych 2 urządzeń jest najlepszym rozwiązaniem. Ta kombinacja nazywa się Ice Smart. Jego 5” ma idealny rozmiar, aby zmieścić się w dłoni i urządzeniu z systemem Android 2.3 System operacyjny pozwala instalować gry i aplikacje, dzięki którym korzystanie z niego będzie jeszcze przyjemniejsze. Może być używany jako odtwarzacz multimedialny, odtwarza wideo HD, e-książki i wiele więcej! Prawdziwy konkurent dla AppleiPoda Touch.

3. SAMSUNG Galaxy Gracz Wi-Fi 5.0

SAMSUNG Galaxy stał się zaciekłym przeciwnikiem Apple. Z Galaxy SII i wkrótce nadejdzie Galaxy SIIII, Apple ma dobry powód do zmartwień. I ponieważ smartphones to za mało, Samsung wypuścił na rynek Galaxy Odtwarzacz, który zdobędzie miano najlepszego odtwarzacza muzyki dla iPoda. Świetny przeciwnik, a dzięki swoim cechom i sławie przyszłość rysuje się dla niego dobrze Galaxy Gracz.

2. Walkman Sony Z

Kolejny z długiej listy odtwarzaczy multimedialnych, firma Sony, wkracza o krok dalej i postanawia rozpocząć bitwę pomiędzy Androidem a iOS. Ich główną bronią jest Walkman Z. Świetny odtwarzacz z mnóstwem fajnych funkcji i, podobnie jak jego poprzedni „kolega”, reputacją, którą należy utrzymać. Walkman Z to świetny odtwarzacz i, jak widać, dopiero pierwszy z długiej listy świetnych odtwarzaczy multimedialnych, które pojawią się na rynku. Projekt jest powalający, przyznaję im to!

1. HTC Sensation XL Beats

HTC Beats, czołowy gracz wśród odtwarzaczy multimedialnych Androida, to najpotężniejsza broń w obozie Androida. Potrafi nim mocno uderzyć 1.5 dwurdzeniowy procesor GHz, 4.3 calowy ekran LCD, 1 GB pamięci RAM i 8 Kamera MP. Głównym konkurentem iPoda Touch jest największa armata wśród odtwarzaczy z systemem Android. Technologia jest lepsza, projekt jest fajniejszy, a stawka jest wyższa! Wiem, Sensation to telefon, ale tutaj mówimy o stronie odtwarzacza muzyki. Technologia to Beats i tyle Applenajgorszy koszmar.

Bitwa jest na razie niejasna. Nie ma zwycięzcy ani przegranego, ponieważ technologia prędkości idzie do przodu. Dziś najwyżej oceniany odtwarzacz multimedialny, smartfon czy laptop, jutro będzie śmieciem leżącym pod łóżkiem. Jakie szanse ma Android przed tak potężnym przeciwnikiem? Moim zdaniem całkiem niezły. Kocham Androida, ale kocham też Klasyczny iPod (tak, nie Touch, jestem osobą bardziej nostalgiczną). Wydaje się, że nie jest łatwo wyłonić zwycięzcę, gdy każdy z graczy ma tak wiele przewag i tak duży potencjał. Jeśli mnie pytasz, przyszłość tej bitwy zakończy się remisem lub, co bardziej prawdopodobne, „pokojem” między Google a Apple. Technologia idzie do przodu i wszystkie te urządzenia stają się z dnia na dzień coraz potężniejsze, a jedyną rzeczą, która będzie miała znaczenie między nimi w przyszłości, będą preferencje każdego z nich.