IPTV, użytkownicy w tarapatach z powodu nielegalnego przesyłania strumieniowego kanałów Sky i DAZN

IPTV: nowe wyroki i grzywny do zapłacenia, 2000 użytkowników w tarapatach dla Sky za darmo

Obecność Mistrzostw Europy w tych tygodniach lata jeszcze bardziej podniosła popularność tej technologii streaming IPTV. Coraz więcej osób zdecydowało się, między czerwcem a lipcem, wyposażyć się w IPTV, aby nie przegapić ani jednego meczu mistrzostw kontynentalnych.

IPTV, żądło nielegalnego przesyłania strumieniowego dla klientów

ten nielegalne przesyłanie strumieniowe dlatego jeszcze dziś stanowi rzeczywistość, której należy unikać dla władz. W ciągu ostatnich kilku tygodni Guardia di Finanza przeprowadziła poważne operacje mające na celu rozmontowanie kilku nielegalnych sieci do przesyłania strumieniowego.

IPTV nie pokrywa się tylko i wyłącznie z oszczędnościami. Ci, którzy zdecydują się na tę technologię, w pewnych okolicznościach narażają się również na szereg oszustwa. Na przykład za pośrednictwem WhatsApp i Telegram nierzadko można spotkać złych ludzi. Po uiszczeniu opłaty użytkownicy często nie mają żadnych usług.

Inną dynamiką, o której zawsze należy pamiętać, jest ryzyko prawne. W większości przypadków użytkownicy, którzy wybiorą IPTV, otrzymują grzywnę, która może wzrosnąć do limitu 30 tysięcy euro. Dla niektórych więzienie do trzech lat.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na IPTV bez zwykłego biletu, również korzystają z CAnalny VPN. Sama technologia jest legalna i reprezentuje ją zalecane narzędzie i łatwy w użyciu dla każdego użytkownika, aby bezpiecznie surfować po sieci, a w przypadku korzystania z najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego (Netflix, Amazon Najlepsze wideo) z dostęp do większych katalogów. NordVPN, najlepsza obecnie sieć VPN w sieci, oferuje doskonałą obsługę i jest w ofercie z obniżoną ceną.