Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jacksepticeye (Seán William McLoughlin) Wartość netto 2023 i amp; Bio

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jacksepticeye (Seán William McLoughlin) Wartość netto 2023 i amp; Bio

Jacksepticeye (Seán William McLoughlin) Wartość netto, dochód, wynagrodzenie

Jacksepticeye, którego prawdziwe nazwisko brzmi Seán William McLoughlin, będzie miał szacunkową wartość netto w 2023 roku na 40 milionów dolarów. McLoughlin to irlandzki YouTuber i osobowość internetowa znana z energicznych i komediowych filmów o grach. Zyskał popularność dzięki serii Let’s Play, w której dzieli się swoimi doświadczeniami z gier i zapewnia zabawne komentarze.

McLoughlin zgromadził wielu zwolenników YouTube, mający ponad 30 milionów subskrybentów i miliardy wyświetleń jego filmów. Oprócz jego YouTube kanał, zapuścił się także na inne platformy, takie jak Twitchgdzie transmituje na żywo sesje gier. Od 2023 r. Szacunkowy miesięczny dochód lub wynagrodzenie Jacksepticeye (Seán McLoughlin) przekracza 500 tys. dolarów.

Sukces McLoughlina na YouTube pozwoliło mu rozwinąć swoją markę i realizować różne przedsięwzięcia biznesowe, w tym sprzedaż towarów i współpracę z innymi twórcami. Jacksepticeye (Seán McLoughlin) zarabia na swoim singlu około 20 000 dolarów YouTube wideo.

Od 2023 r. Jacksepticeye (Seán McLoughlin) ma szacunkowy roczny dochód lub wynagrodzenie w wysokości około $6 milion. Wartość netto Jacksepticeye jest świadectwem jego ciężkiej pracy, kreatywności i kontaktu z publicznością.

Jacksepticeye (Seán McLoughlin) Wartość netto 2023

Wartość netto 2021 25 milionów dolarów
Wartość netto 2023 32 miliony dolarów
Wartość netto 2023 40 milionów dolarów
Wynagrodzenie miesięcznie 500 tys. dolarów +
Dochód roczny $6 Milion +
Zawód YouTuber, aktor, producent, osobowość internetowa

Życie osobiste Seana McLoughlina

Przezwisko Jacksepticeye i Jack
Prawdziwe imię Seana Williama McLoughlina
Data urodzenia (DOB) 7 Luty 1990
Narodowość Irlandczyk
Miejsce urodzenia Szpital Uniwersytecki Portiuncula, Ballinasloe, hrabstwo Galway, Irlandia
Wiek 33 letni
Wzrost waga 5’8„” i 165 funtów
kwalifikacje edukacyjne BA z wyróżnieniem w Instytucie Technologii Athlone
Matka Florrie McLoughlin
Ojciec Johna McLoughlina
Rodzeństwo 4
Bracia Simona McLoughlina i Malcolma McLoughlina
Siostry Susan McLoughlin i Allison McLoughlin
Znak zodiaku Wodnik
Dziewczyna/Sprawy Wiishu (2015 – 2018) i Evelien „Gab” Smolders (obecnie randki)
Stan cywilny Niezamężna
Zainteresowania Gry, surfowanie po Internecie
YouTube Kumple PewDiePie I Markiplier
Wartość netto 40 milionów dolarów
Ostatnio zaktualizowany 2023

Biografia Jacksepticeye (Seán William McLoughlin).

Jacksepticeye (Seán William McLoughlin) Wczesne życie

Seán William McLoughlin urodził się w lutym 71990 w szpitalu uniwersyteckim Portiuncula w Ballinasloe w Irlandii. Był najmłodszym z pięciorga rodzeństwa, urodzonym przez Johna (urodzonego około 1936 r., niestety zmarłego 27 stycznia 2021 r.) i Florrie McLoughlin. Lata młodości Seána spędził w Cloghan, przez pewien czas mieszkał także w Banagher. Jego ojciec był zatrudniony w ESB (Zarząd Dostaw Energii Elektrycznej), a matka zajmowała różne stanowiska, zanim została opiekunką swojej babci.

Wprowadzenie Seana do świata gier wideo rozpoczęło się już w wieku siedmiu lat. W tamtym czasie, w tamtym momencie, Seán zanurzył się w grach, zwłaszcza na Nintendo Game Boy, i spędzał godziny pochłonięte grami w swoim sąsiednim domku na drzewie. Co ciekawe, pseudonim „Jack Septic Eye” powstał w jego dzieciństwie w wyniku incydentu podczas meczu piłki nożnej, kiedy doznał kontuzji oka.

Po ukończeniu 18 lat McLoughlin i jego rodzina rozpoczęli znaczącą przeprowadzkę i osiedlili się w domku położonym w Ballycumber. W ramach dalszej edukacji rozpoczął studia z zakresu technologii muzycznej i produkcji w Limerick Institute of Technology. Jednak w trzecim roku swojej podróży akademickiej McLoughlin zdecydował się przerwać studia i zamiast tego wrócić do rodzinnego domu w Ballycumber.

Następnie w 2014 roku przeprowadził się do mieszkania zlokalizowanego w Athlone w hrabstwie Westmeath, gdzie rozpoczął kurs zarządzania hotelarstwem w Athlone Institute of Technology. Jego zaangażowanie i pracowitość w nauce ostatecznie zakończyły się uzyskaniem tytułu licencjata (z wyróżnieniem) w tej dziedzinie. Athlone pozostał jego miejscem zamieszkania do 2017 roku, kiedy to zdecydował się na znaczącą przeprowadzkę do Brighton w Anglii.

Na jego decyzję o przeprowadzce do Brighton wpłynęło wiele czynników. Szczególnie atrakcyjne były dla niego kwitnące społeczności LGBTQ i wegańskie w mieście, zgodne z jego osobistymi wartościami i wybranym stylem życia. Ponadto obawy dotyczące jego prywatności odegrały kluczową rolę w podjęciu tej decyzji, wywołane przypadkami, w których niektórym fanom udało się ustalić lokalizację jego poprzedniego mieszkania w Athlone, co wzbudziło chęć znalezienia bardziej odosobnionego środowiska życia.

W latach 2015–2018 McLoughlin był w romantycznym związku z Signe „Wiishu” Hansen, znaną duńską influencerką mediów społecznościowych. Obecnie spotyka się z Evelien „Gab” Smolders, holenderską YouTuberką.

Od dzieciństwa McLoughlin żywo interesował się grą na perkusji. Później Seán dołączył nawet jako członek metalcore’owego zespołu o nazwie „Raised to the Ground”. Zespół inspirowany był melodyjnym death metalem. Wczesne życie McLoughlina było dość trudne ze względu na zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi (ADHD), który później zdiagnozowano.

Na początku YouTube W swojej karierze McLoughlin utrzymywał ścisły harmonogram publikowania dwóch filmów dziennie, ale później ograniczył się do jednego filmu dziennie. Jednak w lipcu 2018 roku ogłosił w swoim YouTube wideo, że musiał zrobić tymczasową przerwę w tworzeniu treści ze względu na problemy psychiczne i wyczerpanie. To ogłoszenie wpisuje się w szerszy trend, zgodnie z którym twórcy treści internetowych otwarcie zajmują się wypaleniem zawodowym, a film McLoughlina spotkał się z uznaniem, a inny YouTuber Shane Dawson wyraził swoją empatię w obliczu podobnych wyzwań.

W kolejnych latach McLoughlin nadal poruszał problemy przepracowania i wypalenia zawodowego, okresowo robiąc przerwy w tworzeniu treści. W lipcu 2020 r. tymczasowo wstrzymał przesyłanie filmów z powodu wyczerpania i ogłosił, że zamierza odejść od codziennych publikacji wideo. Po powrocie nakręcił swój pierwszy film 2 milion wyświetleń już pierwszego dnia i stał się najpopularniejszym klipem YouTube. W styczniu 2021 roku zrobił sobie przerwę, aby uporać się z osobistym żalem po śmierci ojca. Kolejna dłuższa przerwa miała miejsce w lipcu 2021 r. i trwała ponad miesiąc, kiedy McLoughlin przyznał, że czuje się wyczerpany i szukał czasu z dala od tworzenia treści, aby się zregenerować.

Internetowy sukces i zmagania Jacksepticeye

W grudniu 2012 roku McLoughlin rozpoczął swoją przygodę YouTube podróż, przyjmując nazwę użytkownika „jacksepticeye”. Początkowo jego treści skupiały się na wrażeniach głosowych, zanim zaczął tworzyć filmy z rozgrywką. Jego przełomowy moment nastąpił w 2013 roku, kiedy w jednym z filmów PewDiePie wspomniano o nim, co zaowocowało zdumiewającym wzrostem liczby subskrybentów, począwszy od 2500 do 15 000 w ciągu zaledwie czterech dni.

Wykorzystując szybki rozwój swojego kanału, McLoughlin zmienił zdanie YouTube do pracy na pełny etat w maju 2014 r. Do lipca tego samego roku jego kanał zgromadził już imponujące 57 milionów wyświetleń i mógł pochwalić się 800 000 subskrybentów. Co ciekawe, w sierpniu przekroczył próg miliona subskrybentów.

Sukces kanału stale rósł, osiągając miliard wyświetleń i gromadząc się 3.2 milionów subskrybentów do lutego 2015 r. W kolejnym roku do swojej imponującej grupy fanów dołączył kolejne sześć milionów subskrybentów. Jego pozycja w YouTube społeczność została jeszcze bardziej wzmocniona, gdy został jednym z pierwszych YouTuberów, którzy w styczniu 2016 r. podpisali kontrakt z wielokanałową siecią PewDiePie, Revelmode. Warto zauważyć, że w tym samym roku był także współgospodarzem corocznej gali SXSW Gaming Awards organizowanej przez South by Southwest.

W sezonie 2 z YouTube Czerwona seria „Scare PewDiePie” (wydana w marcu 9, 2017) McLoughlin wcielił się w rolę antagonisty, ale jakoś sezon został odwołany z powodu kontrowersji. Następnie wyraził ubolewanie z powodu krytycznego skupienia się na PewDiePie i wyraził obawy dotyczące doniesień medialnych. W wyniku kontrowersji Disney zamknął sieć Revelmode, a McLoughlin stał się częścią Disney Digital Network.

W czerwcu 2017 r. firma Polaris, oddział Disneya, ujawniła, że ​​McLoughlin pojawi się w serialu „Polaris: Player Select” na Disney XD w ramach programu D | Blok programistyczny XP. Jego profil w Irlandii zyskał na popularności, gdy pojawił się w RTÉ 2 dokumentalny „Irlandzka lista bogatych”, uznany za jednego z „30 najlepiej zarabiających osób poniżej 30. roku życia”. Ta ekspozycja w irlandzkich mediach zwiększyła liczbę jego lokalnych fanów. We wrześniu magazyn „Forbes” uznał go za jednego z najbardziej wpływowych graczy 2017 roku. McLoughlin wyruszył w trasę po Stanach Zjednoczonych pod nazwą „How Did We Get Here” we wrześniu i październiku 2017 r., a później dołączył do Game Grumps z albumem „Ready Player 3tournée po Wielkiej Brytanii i Europie.

W styczniu 2018 roku ogłosił współpracę z Disney’s Digital Network w celu tworzenia ekskluzywnych treści dla Twitch. Forbes oszacował jego zarobki na około 16 milionów dolarów, co plasuje go na ósmym miejscu wśród najlepiej zarabiających YouTuberów w tym samym roku.

W styczniu 2019 roku McLoughlin podpisał kontrakt z agencją talentów WME, a później dołączył do wielokanałowej sieci Studio71. Był gościem na festiwalu Metarama Gaming + Music w październiku 2019 r., dzieląc scenę z wybitnymi postaciami, takimi jak gracze Marshmello, Logic, Ninja i Overwatch League. „Forbes” oszacował jego zarobki na 11 milionów dolarów, co plasuje go na ósmym miejscu wśród najlepiej zarabiających graczy w 2019 roku, a także jest trzecią najczęściej dyskutowaną osobowością graczy w rankingu Twitter w tamtym roku. W 2020 roku wziął udział w Summer Game Fest, pełniąc funkcję zamiennika E3. Ponadto McLoughlin ujawnił swoją rolę w filmie „Free Guy” u boku Ryana Reynoldsa, wnosząc spostrzeżenia pomagające uchwycić istotę kultury gier wideo. Został wyróżniony na liście 30 Under 30 magazynu Forbes 2020.

W lipcu 2021 roku McLoughlin zaprezentował na swoim koncie krótki film zatytułowany „15 MIESIĘCY” YouTube kanał, opisany przez Polygona jako refleksyjna eksploracja jego doświadczeń związanych z pandemią. Jeszcze w tym samym roku podpisał kontrakt z agencją talentów CAA. Według Currysa, wybitnego sprzedawcy elektroniki użytkowej, McLoughlin zapewnił sobie szóste miejsce wśród najpopularniejszych streamerów gier w 2021 roku.

W lutym 2023 r. McLoughlin ogłosił produkcję biograficznego filmu dokumentalnego „Jak się tu dostaliśmy?” Ten dokument przedstawia jego podróż życiową od dzieciństwa do YouTube sławę, zawierający materiał filmowy z jego tytułowej trasy koncertowej. Został następnie wydany na platformach wideo na żądanie we współpracy z Shout! Factory, osiągając imponujące pozycje na listach przebojów iTunes zarówno w USA, jak i Wielkiej Brytanii.

Do lipca 2023 r. McLoughlin podzielił się swoim zamiarem odejścia od Twitch przesyłanie strumieniowe na rzecz produkcji wyselekcjonowanej YouTube treści podczas odcinka podcastu Trash Taste. We wrześniu „Forbes” umieścił go na prestiżowej liście Top Creators 2023, plasując go na 15. pozycji. Co więcej, w 2023 r. zdobył siódme miejsce na liście najlepiej zarabiających YouTuberów zajmujących się grami, a jego szacunkowy dochód wyniósł €7.3 milion od niego YouTube wysiłki.

McLoughlina YouTube zawartość obejmuje przede wszystkim Let’s Plays, komediowe filmy z grami i vlogi, obejmujące szeroką gamę zarówno typowych, jak i nietypowych tytułów gier. Niektórzy z jego bliskich przyjaciół, jak Markiplier i PewDiePie, z którymi lubi często współpracować. Na swoim kanale McLoughlin gościł także znane osobistości, takie jak Jack Black, Karen Gillan, Tom Holland, Dwayne Johnson, Kevin Hart, Brad Pitt, Chris Hemsworth i Margot Robbie.

Oprócz gier zawartość McLoughlina zawiera różnego rodzaju skecze komediowe, filmy krótkometrażowe, transmisje na żywo na cele charytatywne oraz jego ulubione sesje pytań i odpowiedzi. Filmy wideo McLoughlina niezmiennie rozpoczynają się jego charakterystycznym pozdrowieniem: „To dobry dzień, chłopaki”, któremu towarzyszy radosne przybicie piątki przed kamerą. Jego charakterystyczną irlandzką tożsamość dodatkowo podkreśla fakt, że nosi kaszkiet. Część swojego uroku przypisuje irlandzkiemu akcentowi i dziedzictwu, często nazywając go wyjątkowym „irlandzkim narkotykiem”. Każdy film kończy się entuzjastycznym wezwaniem do widzów, aby „wcisnęli przycisk „Lubię to” w twarz jak szef!” na którym wyraźnie widać było Septic Eye Sam YouTube logo.

Skrupulatnie zmontowane filmy McLoughlina zawierają nieskryptowane komentarze podczas rozgrywki, przepełnione humorem, zabawnymi głosami postaci, śmiechem i okazjonalnymi wulgaryzmami. Jego komentarz jest często chwalony za swój „autentyczny” i „prawdziwy” charakter, charakteryzujący się spontanicznym, komediowym podejściem opartym na strumieniu świadomości.

Z dumą nazywa siebie najbardziej żywiołowym komentatorem gier wideo na świecie YouTube, uznając, że jego treść wywołuje silne i spolaryzowane reakcje widzów, wywołując głębokie uczucie lub pogardę. Przeklinanie jest godnym uwagi elementem jego filmów i przypisuje je swojemu sukcesowi, a także takie cechy, jak nieograniczona energia, pozytywne nastawienie, niezachwiana szczerość i konsekwentne dostarczanie treści.

McLoughlin koncentruje się na pielęgnowaniu włączającej społeczności za pośrednictwem swojego kanału jacksepticeye i wzmacnianiu więzi między widzami. Aktywnie promuje pozytywne nastawienie w Internecie, posługując się hasłem „pozytywne nastawienie psychiczne”, które wykorzystuje w swoich filmach, kampaniach i gadżetach.

Co więcej, jego Let’s Plays z horrorami i postać Antisepticeye wprowadzają elementy gotyckiej opowieści, a Antisepticeye jest przedstawiany na kanale jako złowroga postać. Pochodzenie postaci można prześledzić w rzeszy fanów Markipliera, zainspirowanej podobną postacią, Darkiplierem, prezentowaną na kanale Markipliera. Antisepticeye nawiązuje bezpośredni kontakt z odbiorcami, w tym poprzez interakcje na platformach mediów społecznościowych, takich jak Twitter. Widzowie McLoughlina angażują się dalej, tworząc fikcję fanowską na podstawie jego treści.

Krytyka branży gier wideo

McLoughlin promuje większą integrację w kulturze gier wideo. Zwraca uwagę na wyzwania stojące przed branżą, takie jak kontrowersje z udziałem firm takich jak Activision Blizzard i kwestie takie jak obraźliwy język w witrynach internetowych. Twitch. Krytykuje obecność toksycznej „energii czadu” i wyraża pragnienie bardziej przyjaznej i otwartej kultury. Choć zdaje sobie sprawę, że wymagana jest ciągła praca, szczególnie w obszarach takich jak reprezentacja osób LGBTQ, pozostaje optymistą co do trajektorii branży w kierunku pozytywnych zmian.

Seán William McLoughlin Przedsięwzięcia biznesowe

W październiku 2018 roku McLoughlin i Markiplier założyli Cloak, markę odzieżową przeznaczoną dla graczy. Po ogłoszeniu zainicjowali przedsprzedaż, a marka oficjalnie wystartowała w następnym miesiącu.

W czerwcu 2020 r. Twitch streamer Pokimane dołączył do Cloak jako trzeci partner i dyrektor kreatywny. Marka współpracowała przy specjalnych edycjach kolekcji z różnymi franczyzami i osobistościami internetowymi, w tym Pokimane, Minecraft Dungeons, Five Nights at Freddy’s i Rhett & Link. Warto zauważyć, że Cloak regularnie przekazuje część swoich przychodów ze sprzedaży na cele charytatywne, wspierając organizacje takie jak Fundusz Solidarności Reagowania na Covid-19 Światowej Organizacji Zdrowia i Projekt Trevor.

W czerwcu 2020 r. McLoughlin oficjalnie wprowadził na rynek swoją markę kawy Top of The Mornin’ Coffee, po zwiastunie z maja 2020 r. Przedsprzedaż rozpoczęła się tego samego dnia, a firma nawiązała współpracę z Fundacją Feya, aby wesprzeć walkę z głodem na świecie . Poza jego YouTube treści, McLoughlin tworzy krótkie filmy dla TikTok. W kwietniu 2023 r. wraz z innym YouTuberem Ethanem Nestorem był także współzałożycielem podcastu „Brain Leak”.

Dodatkowo ujawnił projekt komiksu we współpracy z Bad Egg, zainspirowany ich wcześniejszą pracą nad „Godslap” z YouTuberem MoistCr1TiKaL.

Filantropia Seana Williama McLoughlina

Business Insider uznał McLoughlina za jednego z YouTubeczołowych filantropów. W 2019 roku otrzymał nagrodę Humanitarian Stream Team od organizacji Save the Children za działalność charytatywną.

W latach 2017-2021 zebrał ponad $6 milionów dolarów na cele charytatywne, dzięki czemu w 2021 r. znalazł się na liście „Dziesięciu wybitnych młodych osób” Junior Chamber International Ireland. Ponadto zdobył tytuł najlepszego filantropijnego streamera w konkursie The Streamer Awards w 2023 r. McLoughlin aktywnie uczestniczył w inicjatywach charytatywnych, zwłaszcza w 2016 r. #Cringemas Livestream, w ramach którego zebrano ponad $1.3 milionów dolarów na rzecz #EndAIDS oraz transmisje charytatywne w grudniu 2017 r. z Emmą Blackery i PJ Liguori, gromadząc ponad 260 000 dolarów na rzecz Save The Children.

W 2018 r. McLoughlin był gospodarzem wielu charytatywnych transmisji na żywo, których celem było wspieranie takich organizacji, jak Amerykańska Fundacja Zapobiegania Samobójstwom, Sojusz na rzecz wsparcia depresji i zaburzeń dwubiegunowych, GameChanger, AbleGamers, St. Jude Children’s Research Hospital i Crisis Text Line. W ramach tych inicjatyw udało się zebrać ponad $1 milionów na cele charytatywne w tym roku. Tradycja jego corocznych grudniowych transmisji charytatywnych, znanych jako „Dziękczynienia”, rozpoczęła się od transmisji na żywo dla Crisis Text Line, która odbyła się w grudniu.

Na początku 2019 r. McLoughlin zorganizował kilka wpływowych transmisji na żywo na cele charytatywne. W styczniu zebrał dla fundacji Make-A-Wish ponad 100 000 dolarów. W marcu transmisja na żywo w ramach organizacji Charity: Water prowadzona przez McLoughlina wygenerowała ponad 100 000 dolarów. W maju odbyła się niezwykle udana zbiórka pieniędzy z okazji Dnia Czerwonego Nosa 2019, podczas której w dziewięć godzin zgromadzono ponad 110 000 dolarów. We wrześniu współpracował z aktorką Emilią Clarke, zbierając 260 000 dolarów na rzecz jej organizacji charytatywnej SameYou, której celem jest leczenie urazów mózgu. Na zakończenie roku podczas jego corocznej akcji charytatywnej z okazji podziękowania, która odbyła się w grudniu, zebrano na rzecz Child’s Play ponad 300 000 dolarów.

W styczniu 2020 r. transmisja na żywo McLoughlina zebrała 200 000 dolarów w cztery godziny na pomoc w australijskich pożarach buszu. W kwietniu w ramach kolejnej transmisji na żywo w ciągu 12 godzin zebrano 650 000 dolarów na rzecz pomocy w walce z pandemią Covid-19. Wspólna kampania #HopeFromHome, obejmująca transmisje McLoughlina, zebrała ponad $1.7 milion.

W czerwcu 2020 r. zebrał ponad 600 000 dolarów na cele Black Lives Matter. W październiku McLoughlin wziął udział w kampanii MrBeast Team Trees, zbierając 150 000 dolarów na sadzenie drzew przeciwko zmianom klimatycznym. Coroczna grudniowa transmisja z okazji Święta Podziękowań zebrała ponad $1.4 miliona w 10 godzin z okazji Dnia Czerwonego Nosa, co w sumie dało ponad $4.6 milionów poprzez kolejne wspólne transmisje.

W grudniu 2021 r. McLoughlin nawiązał współpracę z Tiltify i Real Good Touring w ramach corocznej transmisji charytatywnej z okazji podziękowania, wspierając inicjatywy New Story mające na celu walkę z bezdomnością, w tym domy drukowane w 3D. Tiltify zaoferowało narzędzia dla wpływowych osób na różnych platformach, aby mogły dołączyć do Thanksmas, organizując własne transmisje charytatywne. W sumie w ramach kampanii zebrano $7.6 milion.

W listopadzie 2023 roku McLoughlin ponownie współpracował z Tiltify i Real Good Touring dla Thanksmas, mając na celu zebranie 10 milionów dolarów dla World Central Kitchen. Co ciekawe, udało im się osiągnąć ten ambitny cel w ostatniej godzinie transmisji.

Profile w mediach społecznościowych Jacksepticeye