Jak aktywować Guest Pass w Crunchyroll

Jeśli tu przybyłeś, niech będą wychwalani bogowie anime. Musisz być wielkim fanem tego stylu animacji i wspaniałych pokazów, które zapewnił, takich jak Dragon Ball. Anime, manga, dorama, itp. są zakorzenione w japońskim filmie, ale Crunchyroll wcale nie jest japoński. Zgadłeś – to amerykański.

Crunchyroll jest spółką zależną Otter Media i obsługuje USA i cały świat treściami z anime. Ma bibliotekę ponad 1000 anime, które gromadzi od 14 lat od 2006 roku, kiedy się narodziła. Interesujący w tym artykule jest jedna ze specjalnych funkcji Crunchyroll. W tym artykule dowiesz się, jak aktywować przepustkę gościa w Crunchyroll.

Jeśli jesteś członkiem premium, masz prawo do 48-godzinnej premii przyznawanej z tego, co Crunchyroll nazywa przepustką gościa. Crunchyroll robi to, że oferuje 2 dni premium plus treści, aby pokazać ci, czego Ci brakuje, będąc zwykłym członkiem premium. Członkostwo premium to pakiet najniższego poziomu w Crunchyroll (wcale nie taki premium, prawda?)

Co trzydzieści dni masz szansę na subskrypcję PP (Premium Plus). Można powiedzieć, że jest to sposób na zdobycie przez Crunchyroll większej liczby osób subskrybujących pakiet premium plus.

Jeśli właśnie dołączyłeś do Crunchyroll, nie jesteś uprawniony do otrzymania przepustki gościa, dopóki nie upłynie trzydzieści dni na platformie.

Teraz zastanawiasz się, jak aktywować tę zwiastun, który oferuje Crunchyroll.

Powinieneś wiedzieć, że przepustki gościa nie można aktywować w aplikacji mobilnej. Musisz to zrobić na Windows, macOS lub Linux.

 • Kliknij swoją nowoczesną przeglądarkę internetową i odwiedź witrynę Crunchyroll.
 • Jeśli nie jesteś zalogowany, wprowadź dane logowania po lewej stronie ekranu. Następnie kliknij przycisk „Zaloguj się”.
 • Jeśli to się powiedzie, powinieneś otworzyć stronę główną z różnymi kanałami.

 • Na stronie głównej kliknij strzałkę w dół obok przycisku profilu, który znajduje się w prawym górnym rogu, obok „Losowego przycisku”.
 • W wyświetlonym małym menu kliknij opcję „Ustawienia” znajdującą się tuż pod „Powiadomieniami”. Strona Twojego konta zacznie się wyświetlać.
 • Na stronie kliknij opcję „Karta członkowska dla gości”, która znajduje się poniżej sekcji „Ustawienia konta” po lewej stronie ekranu.
 • Powinieneś być w stanie zrealizować przepustkę gościa, jeśli się do tego kwalifikujesz.

 • Jeśli klikniesz tutaj, powinno być widoczne pole wprowadzania kodu i przycisk „Zrealizuj”. Jeśli dostałeś od kogoś kod lub „ukradłeś” go ze strony internetowej lub filmu, powinieneś skopiować go i wkleić w polu, a następnie kliknąć „Zrealizuj”.
 • Premium Plus to coś, co można umrzeć, jeśli kochasz anime. Dzięki przepustce gościa możesz oglądać wspaniałe programy. Crunchyroll nadal karmi okruchy głodem, który masz na coraz więcej programów.

  Pamiętaj, aby zawsze używać przepustek gości, ponieważ wygasają one po 90 dniach (3 miesięcy). Jeśli nie możesz tego zrobić, wesprzyj znajomych, wysyłając im kod.

  Zawsze wypatruj kodów Guest Pass, które są udostępniane na forach dyskusyjnych anime. Gdy ktoś go opublikuje, skopiuj go i wklej jako pierwszy.