Jak anulować CBS All Access Through Amazon główny

Czasami wydaje się, że dodajesz coraz więcej subskrypcji, ale w końcu anulujesz większość z nich. Czemu? Cóż, za każdym razem, gdy pojawia się nowa usługa przesyłania strumieniowego, jest ona ładowana oryginalnymi i kuszącymi treściami i, co zrozumiałe, nie można się oprzeć.

Zwykle zadowalasz się tym, który najbardziej ci się podoba, ponieważ nie masz czasu na wszystko. Może kupiłeś CBS ALL Access na Start Trek, ale zdałeś sobie sprawę, że już go nie interesujesz. A teraz możesz go anulować. Zobaczmy, jak to zrobić Amazon Główny.

Anulowanie subskrypcji CBS All Access

Wszystkie subskrypcje kanałów premium są dostępne w formie dodatków Amazon Główny. Zarządzanie nimi za pomocą jednego zunifikowanego pulpitu jest bardzo wygodne.

Jak anulować CBS All Access Through Amazon główny 1

Warto również wiedzieć, że możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie. Jeśli chcesz to zrobić za pośrednictwem Amazon Prime, właśnie to musisz zrobić. Iść do Amazon i:

 1. Przejdź do menu Konta i listy w prawym górnym rogu.
 2. Z listy wybierz „Członkostwa i subskrypcje”.
 3. Następnie wybierz „Subskrypcje kanałów”.
 4. Zajrzyj pod „Najlepsze kanały wideo” i znajdź CBS All Access.
 5. Następnie w sekcji „Działania” wybierz opcję „Anuluj kanał”.
 6. Potwierdź swój wybór.członkostwa i subskrypcje

Gdy anulujesz subskrypcję CBS All Access, zauważysz, że w polu „Data odnowienia” pojawi się nowa data. I to będzie data zakończenia subskrypcji. Nie oznacza to, że natychmiast stracisz dostęp do CBS All Access. Możesz oglądać zawartość bez żadnych problemów do wskazanej daty.

Należy również pamiętać, że to anulowanie nie oznacza, że ​​masz prawo do zwrotu pieniędzy za wszelkie poprzednie obciążenia dokonane w tym miesiącu. Jeśli zmienisz zdanie przed wygaśnięciem subskrypcji CBS ALL Access, możesz wrócić do sekcji „Działania” swojego konta i kliknąć „Uruchom ponownie kanał”.

Jeśli jednak upłynie czas i nadal będziesz chciał odzyskać CBS All Access, będziesz musiał rozpocząć nową subskrypcję. uwaga: że jeśli anulujesz CBS All Access, nie anulujesz automatycznie Amazon Najwyższe członkostwo. Więc nie martw się o to.

Jak anulować CBS All Access Through Amazon główny 2

Kolejny sposób na anulowanie CBS All Access

Anulowanie CBS All Access poprzez Amazon Prime jest bez wątpienia prosty. Ale jeśli chcesz, możesz to zrobić bezpośrednio przez CBS.

Może nie jesteś bardzo zadowolony z nowego serialu. A może znalazłeś inny sposób oglądania gier NFL. W każdym razie, jeśli chcesz anulować subskrypcję za pośrednictwem CBS, najpierw przejdź do CBS All Access strona. Następnie przejdź do:

 1. Zaloguj się na swoje konto przy użyciu poświadczeń.
 2. Po zalogowaniu nastąpi przekierowanie do strony „Moje konto”. Jeśli jednak tak się nie stanie, kliknij link u góry ekranu.
 3. Przewiń w dół, aż znajdziesz przycisk „Anuluj moją subskrypcję” i kliknij go.
 4. CBS poprosi cię o potwierdzenie, że chcesz anulować subskrypcję. Prawdopodobnie zostanie Ci zaoferowany bonus lub bezpłatny miesiąc subskrypcji. Jeśli na pewno chcesz anulować, kliknij „kontynuuj z moim anulowaniem”.
 5. Teraz zostaniesz przekierowany do strony, na której zostaniesz poproszony o potwierdzenie anulowania i że rozumiesz warunki anulowania. Tam kliknij „Tak, anuluj moją subskrypcję”.
 6. CBS All Access zapyta Cię o powód odejścia. Dzięki temu mogą poprawić swoje usługi w przyszłości. Wybierz jedną odpowiedź i potwierdź anulowanie.cbs all access

Amazon Opcja automatycznego odnawiania

Funkcja automatycznego odnawiania jest interesującą opcją zarządzania subskrypcjami Amazon Główny. Umożliwia automatyczne odnawianie ich i nigdy nie przegapisz swojej ulubionej zawartości. Oznacza to również, że unikniesz przykrych przypomnień i reklam promocyjnych od firm streamingowych.

Jakkolwiek fajnie jest, opcja automatycznego odnawiania może być dużym obciążeniem. Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteś zapominalski i masz zbyt wiele subskrypcji. Jednak dobrze wiedzieć, że istnieje. Zawsze możesz anulować funkcję automatycznego odnawiania, jeśli okaże się bardziej szkodliwa niż pożyteczna.

Gdy po raz pierwszy wypróbowujesz kanał, prawdopodobnie najlepiej nie spiesz się z funkcją automatycznego odnawiania. To chyba, że ​​zawiera twoje ulubione programy telewizyjne, które mają jeszcze trzy sezony. To jest całkowicie bezpieczne.

Łatwo powiedzieć do widzenia

Wykonanie czynności i anulowanie subskrypcji jest łatwe, jeśli okaże się, że CBS ALL Access nie był wart swojej ceny. Ponadto, jeśli nie masz czasu na oglądanie wszystkiego, co przynosi, możesz się pożegnać. W każdym razie zawsze możesz wrócić. Istnieje wiele innych usług i kanałów przesyłania strumieniowego, a jeden z pewnością będzie wart twoich pieniędzy i czasu.

Daj nam znać, co myślisz o anulowaniu subskrypcji CBS All Access przez Amazon Główny. Ponadto możesz powiedzieć nam, dlaczego chcesz anulować, w sekcji komentarzy poniżej.