Jak anulować konto CBS All Access

Coraz więcej osób odcina przewód i rezygnuje z subskrypcji drogich pakietów telewizji kablowej. To dzień i wiek, w którym unikamy pływania po wielu kanałach w ciągu dnia, próbując znaleźć coś do oglądania. Zamiast tego jest to Wiek Binge Watching. Coraz częściej konsumenci przechodzą na model „wybierz i wybierz”, w którym subskrybują kanały pojedynczo lub w małych pakietach, aby mogli uzyskać dokładnie to, czego chcą, na żądanie, bez płacenia za garść treści, którymi nie są. t zainteresowany. Jednym z takich kanałów jest CBS All Access, wersja premium czcigodnej sieci telewizyjnej.

CBS All Access udostępnia określone treści tylko online i tylko dla subskrybentów CBS All Access. CBS All Access konkuruje zatem z innymi usługami przesyłania strumieniowego, takimi jak Netflix, HBO, Hulu i wieloma innymi. Jeśli jesteś fanem Star Trek, All Access to ogromny remis, z programami takimi jak Star Trek: Discovery, Picard, Short Treks i After Trek. Istnieje również mnóstwo komedii, dramatów i opcji późnej nocy, a także gry NFL i NBA. Chociaż to prawda, że ​​za pośrednictwem Hulu można uzyskać dostęp do wszystkich głównych programów CBS, oferty nie obejmują wszystkiego, więc jeśli chcesz być na bieżąco z programowaniem CBS, musisz to zrobić za pośrednictwem CBS All Access.

Za to, co otrzymujesz, CBS All Access jest stosunkowo niedrogi. Wersja usługi bez reklam kosztuje $9.99 miesięcznie i obejmuje pobieranie i oglądanie offline, podczas gdy można uzyskać wersję z reklamami za $50,99 miesięcznie. Abonenci mogą skorzystać z tygodniowego okresu próbnego, aby ustalić, jakiego poziomu usług wymagają. W zamian za pieniądze możesz oglądać program CBS (w tym ich zwykłą taryfę nieobsługującą All Access) na dwóch różnych urządzeniach jednocześnie, a All Access obsługuje Roku, Apple TV, Xbox One, Chromecast i większość innych urządzeń do przesyłania strumieniowego. Możesz także użyć aplikacji CBS, aby oglądać ich programy na urządzeniu mobilnym lub tablecie.

Subskrybowanie usługi CBS All Access ma wiele zalet, ale tak jak w przypadku wszystkich dobrych rzeczy, możesz być gotowy zrezygnować z usług. Być może oglądałeś już wszystkie programy ze swojej ulubionej serii. Być może budżet trochę się napiął i musisz skrócić, gdzie możesz. Bez względu na powód, dla którego musisz zrezygnować, mamy potrzebne wskazówki! W tym artykule pokażę, jak zlikwidować konto CBS All Access. Na szczęście, podobnie jak inne usługi przesyłania strumieniowego, nie ma umowy na subskrypcję All Access, więc możesz anulować (lub ponownie zapisać) w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji innych niż utrata dostępu do ich treści.

Jak anulować konto CBS All Access 1

Anulowanie subskrypcji CBS All Access

Szczegóły dotyczące anulowania subskrypcji zależą od miejsca, w którym początkowo zapisałeś się na subskrypcję. Jeśli wykupiłeś abonament CBS All Access bezpośrednio w firmie, cała administracja kontem odbywa się na stronie internetowej CBS. Możesz anulować, odnowić lub zmodyfikować swoje konto CBS All Access.

 1. Zaloguj się do swojego konta CBS All Access.
 2. Na stronie Moje konto znajdź Anuluj moją subskrypcję.
 3. Kliknij przycisk i potwierdź swoją decyzję.
 4. Potwierdź to jeszcze raz na stronie warunków anulowania.
 5. Powiedz CBS, dlaczego anulujesz i potwierdź jeszcze raz.

Obowiązują zwykłe zasady. Ponieważ płacisz z góry za CBS All Access, po anulowaniu zachowasz dostęp do swoich treści aż do upływu opłaconego już okresu, więc nie musisz czekać do czasu odnowienia, aby anulować. Po prostu anuluj, a następnie oglądaj swoje treści, aż skończy się subskrypcja. Po wygaśnięciu subskrypcji konieczne będzie ponowne zasubskrybowanie, aby uzyskać dostęp.

Jak anulować konto CBS All Access 2

Anulowanie subskrypcji CBS All Access za pośrednictwem iTunes

Jeśli subskrybujesz CBS All Access przez iTunes, musisz zarządzać subskrypcją przez iTunes. Subskrybowanie kanałów z treściami za pośrednictwem iTunes utrzymuje wszystkie płatności i karty kredytowe w jednym miejscu, ale oznacza to, że musisz anulować każdą usługę za pośrednictwem iTunes, a nie bezpośrednio z dostawcami treści.

Jak anulować konto CBS All Access 3

Na komputerze Mac:

 1. Zaloguj się do iTunes za pomocą swojego Apple ID.
 2. Wybierz konto i zobacz moje konto.
 3. Wprowadź hasło i wybierz Wyświetl konto.
 4. Wybierz Ustawienia i Zarządzaj obok Subskrypcje.
 5. Wybierz CBS All Access, a następnie Anuluj subskrypcję.

Na iPhonie lub iPadzie:

 1. Wybierz Ustawienia oraz iTunes i App Store.
 2. Zaloguj się przy użyciu Apple ID.
 3. Wybierz Subskrypcje, a następnie CBS All Access.
 4. Wybierz Anuluj subskrypcję.

Obowiązują tutaj te same zasady, co w przypadku anulowania bezpośrednio w CBS; nadal masz dostęp do treści premium do końca okresu rozliczeniowego. Będziesz musiał ponownie zasubskrybować, aby uzyskać dostęp do treści, jeśli zdecydujesz, że chcesz.

Anulowanie subskrypcji CBS All Access za pośrednictwem Roku

Jak anulować konto CBS All Access 4

Jeśli jesteś użytkownikiem Roku, być może subskrypcja została skonfigurowana w sklepie Roku Channel Store lub na stronie internetowej. Prawdopodobnie już to widziałeś, ale jeśli ustawisz tam subskrypcję, musisz ją również anulować. Na szczęście anulowanie jest tak proste, jak każda z tych innych metod.

 1. Przejdź z ekranu głównego do Channel Store na urządzeniu Roku.
 2. Wybierz CBS All Access z listy kanałów i wybierz Zarządzaj subskrypcją.
 3. Wybierz Anuluj subskrypcję. Otrzymasz wiadomość z informacją, ile czasu zostało ci w subskrypcji.
 4. Potwierdź swoją decyzję, ponownie wybierając Anuluj subskrypcję.
 5. Kliknij Gotowe.

Możesz także anulować subskrypcje kanałów z poziomu Strona Roku, jeśli wolisz to zrobić zamiast korzystać tylko z urządzenia Roku.

CBS All Access i inne platformy transmisji strumieniowej świetnie nadają się do oglądania serialu lub oglądania NFL, ale bez umowy i prostego zarządzania podnoszeniem i odkładaniem możesz korzystać z tych usług, kiedy chcesz.

Anulowanie subskrypcji CBS All Access na „Old Fashioned”

Jak anulować konto CBS All Access 5

Jeśli wszystko inne zawiedzie, możesz anulować subskrypcję CBS All Access w staromodny sposób – dzwoniąc do kogoś przez telefon i podsłuchując go, dopóki nie anuluje subskrypcji. Numer usługi abonamentowej CBS to (888) 274-5343, ale należy pamiętać, że wiele osób zgłasza konieczność oczekiwania przez długi czas, aby skontaktować się z operatorem. Pamiętaj, aby mieć pod ręką takie informacje, jak numer konta lub adres e-mail i karta kredytowa, aby móc potwierdzać dane w trakcie podróży. Pamiętaj, że ta metoda może nie działać, jeśli kupiłeś abonament za pośrednictwem iTunes, Roku lub innego zewnętrznego dostawcy.

Nadal korzystasz z CBS All Access… za darmo?

Jeśli jedynym powodem, dla którego anulujesz swoje konto CBS All Access, jest wydatek, a jeśli subskrybujesz usługę kablową lub płatną usługę telewizji internetowej, możesz mieć prawo do bezpłatnego dostępu do programu CBS All Access. Duża liczba dostawców telewizji kablowej zapewnia dostęp do programowania na żywo CBS All Access (nie jest to jednak zawartość przesyłana strumieniowo) bez dodatkowych opłat. Jeśli subskrybujesz którykolwiek z:

 • Danie
 • Komunikacja graniczna
 • Hulu
 • Optymalny
 • Widmo
 • Verizon
 • Mediacom
 • PlayStation Vue
 • Suddenlink
 • YouTube telewizja
 • TDS
 • Service Electric Cablevision
 • Fubo
 • BendBroadBand
 • następnie subskrypcja może obejmować program na żywo CBS All Access. Zawsze zalecamy podwójne sprawdzenie przed zrobieniem pochopnego działania, ale w takim przypadku możesz śmiało zrezygnować z płatnej subskrypcji CBS All Access. Wystarczy wykonać następujące kroki:

  1. Zaloguj się do swojego konta CBS All Access.
  2. Wybierz stronę „Połącz swojego dostawcę” lub Śledź ten link.
  3. Wprowadź informacje o swoim dostawcy.

  A teraz możesz mieć dostęp do treści na żywo z CBS All Access, kiedy tylko chcesz, bez dodatkowych opłat.

  Czy miałeś problem z anulowaniem subskrypcji CBS All Access? Daj nam znać w komentarzach!

  Szukasz więcej informacji na temat przecinania przewodu? Mamy to, czego potrzebujesz!

  Oto nasz przewodnik na temat uzyskiwania usługi telewizyjnej bez telewizji kablowej lub satelitarnej.

  Lubisz filmy? Oto jak zdobyć AMC bez kabla.

  Fan sportu? Pokażemy Ci, jak uzyskać ESPN bez kabla.

  Duży fan domu i ogrodu? Oczywiście można uzyskać HGTV bez kabla.

  Chcesz naprawić swoją science fiction? Tak, możesz uzyskać SyFy bez kabla.