Jak automatycznie pobierać Apple Utwory muzyczne na urządzeniu z systemem iOS

Z $9Subskrypcja .99, teraz możesz uzyskać dostęp do milionów utworów na Apple Muzyka. Głównym punktem sprzedaży Apple Muzyka polega na tym, że możesz pobierać utwory do słuchania offline, co oznacza, że ​​Twoje urządzenie nie musi być w trybie online, aby słuchać muzyki.

Aby pobrać utwory z Apple Muzyka do pamięci urządzenia lokalnego, musisz indywidualnie wybrać każdy album i pobrać go, co może być dość czasochłonne. Można to obejść, włączając automatyczne pobieranie dla Apple Muzyka z Twojego urządzenia, która jak sama nazwa wskazuje, automatycznie pobierze wszystko Apple Muzyka na urządzenie z systemem iOS. Poniżej opiszemy, jak to zrobić, więc czytaj dalej.

Opcja włączenia „Automatyczne pobieranie” jest dostępna w aplikacji Ustawienia na urządzeniu z iOS:

1. Otwórz aplikację Ustawienia na iPhonie lub iPadzie.

2. Przewiń w dół i dotknij „Muzyka”.

Automatyczne pobieranie Apple Music Ios

3. Przewiń w dół i włącz przełącznik „Automatyczne pobieranie”

Automatyczne pobieranie Apple Muzyka Włącz przełączanie

Po włączeniu automatycznego pobierania każdy utwór dodany do biblioteki, bezpośrednio z urządzenia z systemem iOS / iPadOS lub z komputera Mac, zostanie automatycznie pobrany na urządzenie.

Opcja „Optymalizuj miejsce” znajduje się tuż nad opcją Automatyczne pobieranie. Objęliśmy AppleNiedawno zoptymalizowana pamięć masowa dla komputerów Mac, która w zasadzie pozwala odciążyć niektóre rzadziej używane dane na dysk iCloud. Skróty do odciążonych danych są nadal obecne w twoim systemie, który jest następnie ponownie pobierany na wypadek, gdybyś musiał go otworzyć i użyć.

Automatyczne pobieranie Apple Music Optimize Storage

Ta sama koncepcja obowiązuje tutaj Apple Muzyka. Urządzenie usunie utwory, których rzadko słuchasz, z lokalnej pamięci urządzenia, zwalniając miejsce na użytek. Jednak utwory pozostaną w bibliotece, a jeśli chcesz ich posłuchać, możesz je szybko pobrać lub bezpośrednio przesłać strumieniowo z Apple Muzyka. Chociaż to rozwiązanie może wydawać się niepotrzebnym kłopotem, może być ogromną korzyścią dla tych, którzy mają urządzenie z ograniczoną pamięcią.

Dzięki wskazówkom wymienionym powyżej będziesz mógł skorzystać Apple Muzyka bardziej efektywnie na Twoją korzyść. Czy uważasz, że przewodnik był przydatny? Daj nam znać w sekcji Komentarze poniżej.

Czy ten artykuł jest przydatny?