Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak będzie smartphones za 10 lat?

Technologia rozwija się na naszych oczach, a świat poznał rzeczy, które wcześniej były niemożliwe. W rzeczywistości, jeśli 10 lat temu zapytano ekspertów, co smartphones teraz byłoby wiele spekulacji. Zadając pytanie teraz, odpowiedź nie jest inna, ale jest równie ciekawa.

W odpowiedzi na to pytanie grupa ekspertów odpowiedziała, co ich zdaniem będzie smartphones za 10 lat.

smartfon

Kilka lat temu telefon komórkowy, który mógł łączyć się z Internetem, był absolutnie innowacyjny. Podobnie było zaskakujące, gdy można było robić zdjęcia. W dzisiejszych czasach te możliwości są więcej niż nabyte i nie do pomyślenia jest posiadanie smartfona, który nie spełnia pewnych potrzeb.

W tym sensie, ze względu na ewolucję, którą znamy, Gizmodo zakwestionował niektórych ekspertów, aby zrozumieć, co smartphones za 10 lat.

Ogólnie rzecz biorąc, telefon, jaki znamy, jest artefaktem podyktowanym technologią początku lat 2000. Nie chcemy czarnych skrzynek w naszych torbach i kieszeniach. Chcemy dostępu, komunikacji i połączenia. Wraz z rozwojem technologii zmienia się forma i możliwości naszych urządzeń.

Powiedział Audrey Lankford Barnes, profesor wzornictwa przemysłowego na James Madison University.

Audrey Lankford Barnes, profesor wzornictwa przemysłowego na James Madison University, która mówiła o przyszłości smartphones

Audrey Lankford Barnes, profesor wzornictwa przemysłowego na Uniwersytecie Jamesa Madisona

Dla nauczyciela przyszłość smartphones jest to nierozerwalnie związane z naszym zaangażowaniem jako istot ludzkich. W końcu „w miarę jak rzeczywistości wirtualna i rozszerzona stają się szersze i bardziej prawdziwe, bardziej holistyczne”, zbliżamy się do świata, w którym prawdziwe życie i sieci społecznościowe – z dźwiękowymi, wizualnymi i dotykowymi doświadczeniami – przecinają się.

Dotarliśmy do punktu, w którym możemy nie potrzebować już noszenia urządzeń.

Odniesiono się do Audrey Lankford Barnes.

Z kolei Klif KuangUX designer uważa, że ​​ścieżka jest rozwidlona.

Byłby to świat cienkich gadżetów – zasadniczo urządzeń interfejsowych, które niekoniecznie mają w sobie całą moc obliczeniową, ale wykorzystują chmurę do dostarczania potrzebnych aplikacji i usług.

Cliff Kuang, projektant UX

Projektant przypomina, że ​​świat przeniósł się z komputera, na którym skupiała się cała technologia informacyjna, do telefonu komórkowego.

Pod wieloma względami telefon komórkowy prawie zastąpił lub wyparł komputer stacjonarny – niekoniecznie go zwiększył. Te dwie rzeczy, komputer stacjonarny i mobilny, nadal działają równolegle i są powielane. Może wykonywać to samo zadanie na obu urządzeniach, ale zasadniczo działa w światach równoległych.

wyjaśnił Cliff Kuang.

Rekommenderad:  Jak usunąć pierwsze 10 linii w systemie Unix?

W końcu, Anthony Reale, profesor projektowania produktu w Wyższej Szkole Studiów Kreatywnych, której praca skupia się na Internecie Rzeczy, inteligentnych miastach i inteligentnych systemach ekologicznych.

smartfon

Nauczyciel mówi, że obecnie smartphones wchodzić w interakcję ze wszystkim wokół nas, od zegarków, urządzeń biometrycznych i inteligentnych urządzeń domowych.

Ponieważ technologia, która kiedyś była ograniczona do smartfonów, rozprzestrzenia się na inne produkty, Twój telefon w końcu stanie się pomostem lub interfejsem do rozszerzonego środowiska, którego powoli stajemy się częścią. Smartfon w ciągu najbliższej dekady stanie się Twoim kluczem do rozszerzonego świata przyszłości.

Ponadto, Anthony Reale wyjaśnia, że ​​w nanotechnologii dużo się dzieje.

Tak więc sama platforma baterii pozwoli, aby same telefony stały się mniejsze i stały się częścią naszej codziennej mody. Kształt i rozmiar telefonu zmniejszą się, będą działały dłużej i ładowały się szybciej.

Jeśli mówisz o smartphones w obszarach, w których istnieje rozwijająca się infrastruktura – nakłady na 5G lub technologię satelitarną na dwukierunkową komunikację – istnieją zupełnie inne strategie przemieszczania się informacji.

Anthony Reale powiedział, dodając, że smartfon będzie bramą do edukacji, komunikacji i transakcji finansowych.

Powiedziawszy to, jaka Twoim zdaniem będzie przyszłość smartfona za 10 lat?