Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak bez wysiłku zarabiać w swojej firmie online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak bez wysiłku zarabiać w swojej firmie online

Kupiłem książkę pt Amazon innego dnia. Zajęło to dosłownie 30 sekund.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego to takie proste?

Jestem pewien, że znasz odpowiedź: kupujący może bardzo łatwo zapłacić.

Dzieje się to za jednym kliknięciem, zanim się zorientujesz.

Jako właściciel firmy internetowej chcesz tego samego. Chcesz łatwo zarabiać i sprawić, by proces był bardzo prosty i przyjemny dla Twoich klientów.

Bądźmy praktyczni, przyjęcie depozytu lub pełnej płatności podczas rozmowy wyjaśniającej/odkrywającej jest znakiem, że Twoi klienci są zaangażowani we współpracę z Tobą. Zabezpieczasz swoich klientów, gdy tempo jest duże.

Jeśli nie masz tego systemu, kończysz rozmowę, a wtedy Twoi potencjalni klienci mogą zacząć zastanawiać się nad tym, o czym rozmawiałeś, zaczynają wkradać się wątpliwości, a zanim przygotujesz fakturę, zmienią zdanie i uznają, że to nie jest właściwy czas na współpracę z tobą.

Chcesz maksymalnie ułatwić swoim klientom płacenie, ponieważ chcesz, aby czuli się całkowicie bezpieczni i utwierdzić ich w przekonaniu, że dokonali właściwego wyboru, aby z Tobą współpracować.

Teraz, jako ekspert techniczny, mogę Ci powiedzieć, że istnieje wiele sposobów na skonfigurowanie prostego i szybkiego procesu płatności dla Twojej firmy, więc przyjrzyjmy się im!

1) PayPala

Ten jest najbardziej popularny, ponieważ jest tak łatwy w konfiguracji. Absolutnie nie jest wymagane kodowanie, wszystko czego potrzebujesz to konto firmowe PayPal i jesteś gotowy do tworzenia przycisków do umieszczenia na swojej stronie internetowej/e-mailach i linków do udostępniania, aby otrzymywać zapłatę jednym kliknięciem.

Jedną z całkiem fajnych funkcji PayPal jest to możesz przekierować kupujących na określoną stronę po dokonaniu płatności.

Na przykład, jeśli oferujesz wirtualną sesję coachingową, możesz przekierować ich do swojego kalendarza i poprosić o natychmiastową rezerwację sesji. Lub jeśli kupujący zmieni zdanie w ostatniej chwili, możesz wysłać go na stronę wyprzedaży, gdzie zaoferujesz coś w niższej cenie lub za darmo.

Rekommenderad:  Jak przełączyć WhatsApp w tryb offline z dostępem do Internetu

Dzięki PayPal możesz tworzyć jednorazowe płatności, plany płatności, a nawet zbierać darowizny. Ponieważ jednak jest tak łatwy w użyciu, wiąże się z wyższymi prowizjami za każdą otrzymaną płatność.

Powiązane: Jak musisz wyznaczać granice z klientami

2) Paski

Jest to bardzo popularne, gdy chcesz osadzić proces płatności na swojej stronie internetowej. W przeciwieństwie do Paypal, prawdopodobnie będziesz potrzebować trochę wiedzy na temat kodowania.

W Europie opłaty Stripe są niższe niż PayPal i dlatego jest częściej używany. Ale w Stanach zarówno PayPal, jak i Stripe mają taką samą opłatę za każdą transakcję.

Stripe może przetwarzać zarówno płatności jednorazowe, jak i subskrypcje. Będąc moją metodą płatności, mogę powiedzieć, że nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów od ponad trzech lat.

Teraz, aby móc korzystać z Stripe, potrzebujesz albo programisty, który zakoduje dla ciebie kasę, albo użyje narzędzia do fakturowania, takiego jak Xero, Szybkie książkiWaveApp, And.Co lub WooCommerce.

Podczas gdy PayPal tworzy link do udostępniania, który jest bardzo łatwy do wysłania pocztą e-mail lub nawet na czacie, Stripe sprawia, że ​​jest to nieco trudniejsze.

Ale tam Jest sposób na to! Jeśli jesteś dostawcą usług i masz witrynę WordPress, możesz użyć Woocommerce do tworzenia „produktów” z pakietów coachingowych lub wsparcia VA. W ten sposób masz link, który możesz wysłać swoim klientom podczas rozmowy, dzięki czemu nie musisz odrywać się od telefonu i tworzyć faktury.

Powiązane: Dlaczego kodowanie jest najlepszą umiejętnością, jaką warto mieć w swoim pasku narzędzi na rok 2019

Te dwie metody są głównymi i najpopularniejszymi metodami płatności w biznesie online i działają prawie ze wszystkimi systemami fakturowania i księgowości: Xero, WaveApp, FreshBooks, Square, And.Co i wieloma innymi. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​Paypal i Stripe to najbardziej niezawodne, bezpieczne i łatwe w zarządzaniu metody płatności, z których możesz korzystać.

Rekommenderad:  Sling DVR nie działa - jak to naprawić

Teraz chcę usłyszeć od ciebie! Z jakiego systemu płatności korzystasz w swojej firmie? Czy jesteś z niego zadowolony? Daj mi znać w komentarzach!