Jak blokować reklamy w Crunchyroll

Reklamy zostały ostatnio spopularyzowane w Internecie, zwłaszcza na platformach udostępniania wideo, takich jak YouTube, Funimation, aw tym przypadku Crunchyroll. Mimo że są świetnymi produktami do zarabiania pieniędzy i sprzedaży produktów, reklamy mogą być denerwujące i denerwujące (zasługuje na to, aby powiedzieć dwa razy). Możesz zostać naprawiony na odcinku Śmierć Note a w zenicie akcji transmisja zostaje przerwana przez reklamę. Na Crunchyroll większość reklam zazwyczaj promuje inne pokazy anime, szczególnie oryginały Crunchyroll.

Zobacz także: Jak aktywować przepustkę gościa w Crunchyroll

Crunchyroll oferuje różne rodzaje reklam. Mamy te, które pojawiają się na filmach. Pozostałe pojawiają się jako banery i wyskakujące okienka na stronie Crunchyroll.com. W ostatnich miesiącach trudno było usunąć reklamy In-Video, ponieważ krążą plotki, że Crunchyroll korzysta obecnie z trudnej technologii omijania bloków reklamowych.

Brak funkcji na platformie, które umożliwiają wyłączenie reklam w Crunchyroll. W każdym razie, dlaczego mieliby tam być? Oznacza to, że aby uzyskać blokowanie reklam, należy użyć elementu innej firmy. Ten element może być oprogramowaniem do blokowania reklam lub rozszerzeniem przeglądarki. Niektóre z tych przedmiotów są AdGuard i AdLock, które są oprogramowaniem do blokowania reklam.

W tym artykule skupimy się na AdGuard i jak możesz go używać do blokowania banerów i wyskakujących reklam w witrynie Crunchyroll (nie w aplikacji).

FYI: AdGuard oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Następnie możesz go dostać za $2.49 miesięcznie (rozliczane co roku).

Możesz pobrać AdGuard na komputer stacjonarny lub laptop. Możesz także zainstalować jego rozszerzenia w przeglądarce, której używasz (Chrome, Firefox, Safari i tak dalej). W tym artykule skoncentrujemy się na pobraniu AdGuard, a następnie dodaniu go do domyślnej przeglądarki jako rozszerzenia.

Pobieranie i instalowanie AdGuard

 • W przeglądarce kliknij tutaj odwiedzić stronę AdGuard.
 • Na stronie głównej AdGuard kliknij zielony przycisk „Pobierz”. Pobieranie rozpocznie się natychmiast i powinno zakończyć się na ogonie kaczki.
 • Kliknij plik (adguardInstaller.exe). Instalacja nie powinna potrwać długo. Pamiętaj, aby odznaczyć opcję „Zamknij przeglądarkę, jeśli to konieczne”, zanim odetniesz się od poważnej działalności w przeglądarce.
 • Kliknij zielony przycisk „Zainstaluj”. To nie powinno zająć zbyt długo. Następnie kliknij przycisk „Zakończ”.
 • Te kroki mogą być długim krokiem, ale dbają o Ciebie, niezależnie od używanej przeglądarki.

 • Po zakończeniu instalacji kliknij dwukrotnie ikonę AdGuard, aby go otworzyć.
 • Po załadowaniu zacznij konfigurować ochronę, klikając „Zróbmy to”.
 • Następnie klikaj „Kontynuuj”, aż dojdziesz do ekranu „AdGuard Browser Assistant”. Zainstalowane oprogramowanie wykryje domyślną przeglądarkę.
 • Na ekranie kliknij hiperłącze „Pobierz rozszerzenie”. Zostaniesz otwarty w sklepie internetowym przeglądarki.
 • Kliknij przycisk „Dodaj do”. Rozszerzenie powinno zostać automatycznie pobrane i dodane przez przeglądarkę. AdGuard otworzy się ponownie i poprosi o aktywację bezpłatnego okresu próbnego. Po wykonaniu tej czynności ochrona zostanie włączona.
 • W (domyślnej) przeglądarce kliknij Crunchyroll.com i zaloguj się do swojego konta.
 • Na tej samej stronie (Crunchyroll.com) kliknij ikonę AdGuard, która znajduje się na pasku menu. Jest to ikona przypominająca tarczę z białym kleszczem w środku.
 • W wyświetlonym menu włącz ochronę reklam, włączając przycisk „Włącz”.
 • Gdy to nastąpi, akcja zostanie zaimplementowana na banerach – zostaną one usunięte. Jeśli nie, wystarczy kliknąć ikonę AdGuard, a następnie opcję „Blokuj reklamy w tej witrynie”. Wybierz elementy reklamy i zablokuj je.