Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak być autentycznym i przyciągać klientów w Facebook Grupy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak być autentycznym i przyciągać klientów w Facebook Grupy

Chcesz przyciągnąć klientów Facebook grupy? Dzisiaj porozmawiamy o tym, jak wyróżnić się wśród potencjalnych klientów I bądź autentyczny, wszystko podczas używania Facebook grup, aby zarezerwować nasze usługi online.

Wiem, że już to mówiłem, ale powiem to jeszcze raz. Facebook grupy są NAJLEPSZYM miejscem do znajdowania i rezerwowania klientów jeśli jesteś dostawcą usług internetowych. Jako wirtualna asystentka, Facebook grupy pozwoliły mi rozpocząć karierę i zapewnić sobie pełnoetatowy dochód.

Ponieważ miałem takie niesamowite doświadczenie z Facebook grup, chcę podzielić się z wami wszystkim, czego się nauczyłem!

Ułatw ludziom znalezienie Twojej witryny

Prawie w każdych okolicznościach celem publikowania w Facebook group jest przyciągnięcie ludzi z powrotem do Twojej witryny. ALE większość grup ma zasady zabraniające awansu.

Więc zamiast publikować link, chcesz zachęć ludzi do najechania kursorem na Twoje imięaby pojawił się mały podgląd Twojego profilu.

Jak widać na zrzucie ekranu, Shannon Mattern robi to dobrze! Jej firma WP + BFF jest wymieniona jako jej miejsce pracy, więc jest to pierwsza rzecz, którą widzisz, gdy pojawia się jej okno podglądu.

Po kliknięciu na nią Facebook stronę biznesową, naprawdę łatwo jest przeskoczyć i sprawdź jej stronę internetową.

Jest to również doskonały przykład tego, dlaczego warto mieć intrygującą nazwę firmy. Mój jest nudny i ma tylko moje imię, ale WP+BFF Shannon jest super słodki i sprawia, że ​​jestem dodatkowy chcesz kliknąć i zobaczyć, co się u niej dzieje.

Używaj zdjęć strategicznie

Jeszcze raz, jeśli odwołasz się do postu Shannona z góry, możesz to zobaczyć jej osobiste zdjęcie profilowe jest w rzeczywistości jej biznesowym zdjęciem w głowę. To nie tylko (a) gwarantuje, że rzeczywiście będzie to odpowiednie i atrakcyjne zdjęcie, ale (b) bardzo ułatwia powiązanie jej profilu z jej działalnością.

Rekommenderad:  Czego uniwersyteckie zespoły akredytacyjne szukają w 2023 r

Na przykład, jeśli widziałeś Shannon na Twitter i tam z nią wchodziłem w interakcje, ale potem zobaczyłem ją dalej Facebook używając innego lub bardziej swobodnego zdjęcia, możesz nie rozpoznać od razu, że to ona (mnie to się zdarza cały czas!), co oznacza, że ​​ma straciłem możliwość kontaktu z tobą jeszcze głębiej na innej platformie.

Całkowicie rozumiem, dlaczego możesz nie chcieć używać nudnego lub profesjonalnego zdjęcia na swojej stronie osobistej, ale zdecydowanie uważam, że ta jedna mała zmiana może poważnie podnieść poziom Twojej Facebook gra grupowa.

Na szczęście Twoje zdjęcie profilowe nie jest jedynym miejscem, w którym możesz używać zdjęć!

Możesz wstawić zdjęcia w Facebook post grupowy i jest to świetna okazja, aby podzielić się niektórymi z tych bardziej „prawdziwych” zdjęć, których nie możesz użyć nigdzie indziej. Masz urocze zdjęcie, na którym popijasz kawę lub trzymasz swoje dziecko? Podziel się tym w Facebook grupie (wraz z wysokiej jakości postem, a nie samym zdjęciem!).

Pokazywanie tych przypadkowych zdjęć potencjalnym klientom to świetny sposób, aby się wyróżnić i być autentycznym. Zauważą, że jesteś prawdziwy tyi żeby to zobaczyć wgląd w twoje życie (poza strzałem w głowę) to świetny sposób na nawiązanie z nimi kontaktu i otwarcie się trochę o sobie.

Staranie się być wrażliwym i możliwym do odniesienia, zwłaszcza za pomocą czegoś takiego jak zdjęcie lub film, to jeden z najlepszych sposobów na przyciągnięcie klientów Facebook grupy, pokazując najbardziej autentyczną siebie.

Zrób sobie zwycięskie wprowadzenie

Jeden z najlepszych sposobów na wyróżnienie się wśród potencjalnych klientów Facebook groups ma wyjść z hukiem… z naprawdę dobrze napisanym postem wprowadzającym, którego celem jest:

  • przedstaw się grupie
  • powiedz wszystkim, co robisz
  • z kim lubisz pracować
  • podkreśl swoją wiedzę

Użyj mojego Facebook Schemat i szablon postu wprowadzającego grupy (część The 5-Dzienne wyzwanie klienta), aby stworzyć idealne wprowadzenie dla siebie i użyć go następnym razem, gdy dołączysz do zupełnie nowego Facebook grupa (PS mam grupa dla kobiet świadczących usługi online!).

Rekommenderad:  Jak ukryć kontakty na WhatsApp

Jedna z moich najlepszych rad dotyczących postów wprowadzających brzmi: nie używaj tego samego starego, zmęczonego języka, którego używają wszyscy inni. Podkręć trochę!

Daj nam wgląd w swoje życie i swoją niesamowitą osobowość! Opowiedz nam o swoich słodkich zwierzakach lub swoim niesamowitym mężu. Podziel się zdjęciem swojego miejsca pracy lub uroczego zdjęcia swoich dzieci!

Klucz do wyróżnienia się wśród klientów Facebook grupy Jest autentyczność i oryginalność. Bądź sobą, a Twoi idealni klienci z łatwością będą mogli się w Tobie zakochać.

Skorzystaj z wątków promocyjnych

Tak, nadążanie za wszystkimi wątkami promocyjnymi zajmuje dużo czasu, ale zaufaj mi — jest to całkowicie na twoją korzyść.

Jednym z najlepszych sposobów wykorzystania nici promocyjnych jest tzw udostępniaj swoje najlepsze treścitakie jak gratisy i nadchodzące seminaria internetowe.

Większość ludzi tylko udostępnia Posty na blogu w wątkach promocyjnych, więc pójście o krok dalej i zaprezentowanie naprawdę niesamowitego gratisu z pewnością „zachwyci” Twoich potencjalnych klientów i sprawi, że przejdą do Twojej witryny jak szaleni.

Spójrz tylko na ten doskonały przykład tego, co mam na myśli:

Caressa napisała o swojej niesamowitej nowości Przesuń moją sekwencję powitalną freebie i wszyscy za to szaleją!

Ponieważ uzyskasz tak wiele kliknięć dzięki swoim najlepszym treściom promocyjnym, upewnij się, że Twoja witryna prowadzi ich we właściwym kierunku! Pamiętaj, aby umieścić w swojej witrynie stronę „pracuj ze mną” lub „usługi”, a także stronę „o mnie” i być może „portfolio”, w zależności od rodzaju świadczonych usług.

Pamiętaj: zrób to Naprawdę łatwo im się z tobą skontaktować! Oznacza to, że w strategicznych miejscach umieść formularze kontaktowe i/lub przyciski kup teraz, aby uzyskać najlepsze wyniki.

A więc teraz, kiedy już nauczyłeś się wszystkiego o tym, jak być autentycznym i przyciągać klientów Facebook grup, nadszedł czas, aby zacząć od właściwej stopy, gdy następnym razem dołączysz do jednej z nich.

Rekommenderad:  Jak sprzedawać na Discordzie

Dowiedz się, jak przedstawić się strategicznie i przyciągnąć potencjalnych klientów już od pierwszego posta!