Jak dezaktywować i usunąć konto Triller

Czas przed mediami społecznościowymi mieszka tylko we wspomnieniach osób, które są na tyle duże, by je zapamiętać. Wszyscy inni korzystają z mediów społecznościowych takimi, jakimi są, częścią życia każdego człowieka, na dobre lub na złe. Nic w Internecie nie jest z natury dobre ani złe, wszystko zależy od tego, jak z niego korzystasz.

Ale co jakiś czas chcesz po prostu odciąć niewidzialny pępowinę i odpocząć od mediów społecznościowych. Jeśli tak jest w przypadku aplikacji Triller, możesz dezaktywować i usunąć swoje konto, jeśli chcesz.

Jak usunąć konto Triller?

Po pobraniu aplikacji Triller od razu zauważysz, że jest ona dość intuicyjna i stosunkowo łatwa w użyciu. Dla kreatywnych typów, którzy kochają muzykę i taniec, jest to świetny rynek zbytu, aby opublikować ich unikalną treść.

Jednak nie ma tak wielu ustawień bezpieczeństwa i opcji prywatności, co może niepokoić bardziej czujnych użytkowników. Możesz ustawić swoje konto i posty jako prywatne, ale nie ma zbyt wielu dodatkowych opcji.

Inną rzeczą, którą możesz zauważyć, jest to, że nie ma możliwości dezaktywacji lub usunięcia konta Triller. Zawsze możesz po prostu odinstalować aplikację. Co oznacza po prostu naciśnięcie i przytrzymanie aplikacji ikony Trillera, a następnie wybranie „Odinstaluj”. Nie oznacza to jednak, że Twoje konto zostało usunięte lub dezaktywowane.

Jak dezaktywować i usunąć konto Triller 1

Oficjalna strona Trillera wymienia to adres e-mail jako jedyne miejsce, w którym można uzyskać informacje o usunięciu konta. Co musisz zrobić, to wysłać wiadomość e-mail z wyjaśnieniem, że chcesz dezaktywować konto i usunąć je na ten adres e-mail. Prawdopodobnie najlepiej wysłać go z adresu e-mail użytego do utworzenia konta Triller.

Zazwyczaj w ciągu kilku godzin otrzymasz odpowiedź informującą, że konto powiązane z tym adresem e-mail zostało usunięte. To trochę kłopotliwe, ale wszystko dzieje się dość szybko.

Jak dezaktywować i usunąć konto Triller 2

Co to właściwie jest Triller?

Triller to aplikacja stworzona z myślą o czystej rozrywce. Większość użytkowników jest młoda i bardzo entuzjastycznie nastawiona do tworzenia teledysków. Mogło się zacząć tak, jak aplikacja do edycji wideo, ale Triller szybko przekształcił się w pełnoprawną platformę mediów społecznościowych, w której użytkownicy mogą udostępniać swoje treści i komunikować się ze sobą. Chodzi również o wyrażenie siebie i przeżycie tego teledysku, o którym większość ludzi marzy tylko.

Istnieją wyzwania taneczne i synchronizujące wargi, w których możesz wziąć udział. To także bardzo dobry sposób na poznanie nowych i mniej znanych artystów. Wielu z nich znalazło sławę w Internecie za pośrednictwem tej platformy. Aplikacja Triller umożliwia korzystanie z własnej biblioteki muzycznej lub przeglądanie ogromnego katalogu utworów. Możesz także połączyć Trillera z listą odtwarzania Spotify, a wybrane przez ciebie listy odtwarzania są dostępne tylko jedno kliknięcie.

Jak dezaktywować i usunąć konto Triller 3

Dlaczego miałbyś usunąć Trillera?

Ponieważ tak wielu użytkowników Trillera to dzieci w wieku 13 lat, warto sprawdzić, czy ich obecność na platformie jest w jakikolwiek sposób szkodliwa. Tak jak w przypadku każdej innej platformy społecznościowej, najlepiej korzystać z niej pod nadzorem rodziców. Problem polega oczywiście na tym, że łatwiej powiedzieć niż zrobić.

Kiedy Triller przeszedł z aplikacji do edycji wideo na platformę społecznościową, oczywiście pojawiły się pewne obawy. Przychodzą mi na myśl wzajemne naciski i cybernękanie. Pojawia się również pytanie, jak dobrze chroniona jest prywatność najmłodszych użytkowników Trillera.

Odpowiedź brzmi: nie tak dobrze. Podobnie jak w przypadku prawie każdej aplikacji lub witryny do udostępniania wideo, firma zastrzega sobie prawo do wykorzystania wszystkiego, co opublikujesz, w celach marketingowych i komercyjnych. Nie jest więc zaskakujące, jeśli niektórzy rodzice zdecydują się na całkowite usunięcie aplikacji, po prostu dla bezpieczeństwa.

Kończąc na jaśniejszym uwaga:

Triller i podobne aplikacje to świetny sposób na ćwiczenie kreatywności i wydajności. To także naprawdę świetny sposób, aby po prostu odpuścić i dobrze się bawić.

A jeśli masz dość korzystania z niego, zawsze możesz go odinstalować i przejść dalej. W każdym razie trudno jest nadążyć za najnowszymi trendami i aplikacjami. W międzyczasie, zanim usuniesz swoje konto, możesz spróbować jednego z wyzwań związanych z hashtagiem i sprawdzić, czy jest tam jakość gwiazdy.

Co sądzisz o polityce usuwania kont Trillera? Czy ułatwiłbyś to, czy jest w porządku? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.