Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak dodać blokowanie treści w WordPressie za pomocą wtyczki OptinMonster?

Co to jest blokada treści i dlaczego jej potrzebujemy?

Blokowanie treści to technika stosowana przez właścicieli witryn, aby zachęcić użytkowników do podjęcia określonego działania. Może to być wszystko, od zapisania się do biuletynów e-mailowych po opłacenie treści premium. Blokada zawartości działa jak aktualizacja zawartości. Kiedy oferujesz wartościowe treści w swoich witrynach WordPress, takie jak kursy lub pobieranie e-booków, zachęcasz odwiedzających do zakupu subskrypcji, aby uzyskać dostęp do tych treści.

Podobnie jak duże witryny, takie jak Netflixa i Spotify, aby w pełni z nich korzystać, musisz wykupić subskrypcję premium.

Prawidłowe wykonanie tej czynności może pomóc Ci zwiększyć współczynnik zaangażowania, zbudować listę e-mailową i rozwijać firmę. Jeśli jednak nie ustawisz blokady zawartości w najlepszy sposób, może to mieć odwrotny skutek.

Dodaj blokadę treści za pomocą wtyczki OptinMonster.

Jeśli chcesz wykorzystać swoje treści do zdobywania e-maili użytkowników, OptinMonster jest najlepszą opcją.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować i aktywować wtyczkę OptinMonster. Po aktywacji musisz połączyć swoją witrynę z kontem OptinMonster. Możesz to zrobić, klikając pozycję menu OptinMonster na pasku administracyjnym WordPress i klikając przycisk Połącz swoją witrynę.

Po pomyślnym połączeniu powinieneś przejść do OptinMonster »Kampanie w panelu WordPress. Ponieważ nie utworzyłeś jeszcze kampanii, zostaniesz poproszony o utworzenie nowej.

Kiedy klikniesz przycisk Utwórz swoją pierwszą kampanię, zostaniesz przekierowany na stronę OptinMonster i poproszony o wybranie typu kampanii.

Aby dodać blokadę zawartości, należy wybrać opcję Inline.

Teraz musisz przewinąć w dół i wybrać projekt. OptinMonster oferuje ponad 65 szablonów, które najlepiej działają na każdym urządzeniu.

Podgląd każdego szablonu można zobaczyć, klikając przycisk Podgląd. Po znalezieniu żądanego szablonu kliknij przycisk Użyj szablonu.

Tutaj zostaniesz poproszony o podanie tytułu kampanii.

Po wpisaniu tytułu kliknij przycisk Rozpocznij budowanie.

Następnie otworzy się edytor OptinMonster. Tutaj możesz poświęcić trochę czasu na uzupełnienie zawartości i wyglądu żądanego wyskakującego okna oraz jego edycję.

Tutaj możesz zmienić tekst główny. Dodawaj i usuwaj obrazy, edytuj kolor i czcionkę tekstu, a także… edytuj także komunikat wyświetlany po zakończeniu pracy przez użytkownika.

Jeśli szukasz dobrego dostawcy usług hostingowych, nie zostawiaj Ded9.com na swojej liście.

Jeśli jesteś zadowolony z wprowadzonych zmian, powinieneś aktywować blokadę zawartości. W tym celu należy przejść do zakładki Ustawienia Inline. Następnie aktywuj blokadę treści, klikając przycisk „Zablokuj treść poniżej kampanii”.

Możesz także ustawić, aby zawartość wyskakującego okna była rozmazana lub w ogóle niewyświetlana.

Kolejnym krokiem jest podłączenie usługi e-mail marketingu. Należy kliknąć przycisk „Dodaj nową integrację”. Powinieneś znaleźć swoją usługę e-mail w menu rozwijanym.

Teraz musisz aktywować kampanię. Kliknij kartę Publikuj u góry strony, a następnie kliknij przycisk Publikuj. Po zakończeniu tego kroku naciśnij przycisk Zapisz.

Na tym etapie musimy przejść do OptinMonster »Kampanie z panelu zarządzania. Tutaj możesz zobaczyć listę swoich kampanii.

Kliknij łącze Ustawienia wyjściowe, aby dostosować sposób działania blokowania zawartości.

Tutaj mamy dwie opcje: automatyczną i ręczną. Opcja Automatyczna jest najłatwiejsza do skonfigurowania. Automatycznie blokuje treść po określonej liczbie słów lub akapitów. Na przykład możesz zablokować całą treść po pierwszych trzech akapitach każdego postu.

Możesz zablokować dowolną stronę za pomocą krótkiego kodu w ustawieniu ręcznym.

Możesz łatwo skopiować krótki kod w dowolnej części żądanego posta, aby zastosować zmiany.

Wynik :

W zablokowanym poście wyświetli się to wyskakujące okienko i dopóki nie wpiszesz swojego adresu e-mail, jego treść nie będzie widoczna.

Pobierz motywy WordPressPobierz zerowe motywy WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobieranie premium motywów WordPressbezpłatny kurs onlinepobierz oprogramowanie micromaxPobierz zerowe motywy WordPresskurs udemy do pobrania za darmo