Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak dodać emoji do WordPressa?

Jak dodać emoji do WordPressa?

Chcesz dodać emoji do WordPressa na swoim blogu?

Używanie emoji w WordPressie jest bardzo łatwe, ponieważ ma wbudowaną obsługę emoji. Możesz używać w nim emoji w dowolnym miejscu, bez instalowania osobnych wtyczek.

Chcesz dodać obsługę emoji WordPress do swojego bloga?

Używanie emoji w WordPressie jest bardzo łatwe, ponieważ ma wbudowaną obsługę emoji. Możesz ich używać w WordPressie w dowolnym miejscu, bez instalowania osobnych wtyczek.

Korzystanie z emoji WordPress w systemie Windows

Edytuj post lub stronę, na której chcesz wstawić emoji. Kliknij pole tekstowe w edytorze treści WordPress, a następnie Windows +. Naciśnij (kropkę). To są klawisze skrótu na klawiaturze.

Spowoduje to wyświetlenie wyskakującego okna pokazującego emoji. Możesz wyszukiwać lub przeglądać emoji, których chcesz używać.

Po znalezieniu emoji, którego chcesz użyć, kliknij, aby wstawić go w polu tekstowym.

Używanie emotikonów w WordPress na Macu

Po raz kolejny musisz edytować post, stronę lub inny obszar edycji tekstu na swoim blogu WordPress.

Aby upewnić się, że mysz znajduje się w tekście, kliknij jego obszar, a następnie naciśnij jednocześnie klawisze Command + Control + Spacja.

Spowoduje to wyświetlenie wyskakującego okienka, w którym możesz przeglądać i wyszukiwać emoji. Po znalezieniu odpowiedniego emoji kliknij dwukrotnie, aby wstawić go do tekstu.

Używanie emotikonów w WordPress na iOS i iPadOS

Jeśli pracujesz na swojej witrynie WordPress za pomocą iPhone’a lub iPada, możesz łatwo przejść do klawiatury emoji swojego urządzenia, aby je dodać.

Zaloguj się do WordPressa na swoim urządzeniu iOS lub iPada. Edytuj post lub stronę, na której chcesz używać emotikonów, i dotknij pola tekstowego. Teraz zobaczysz natywną klawiaturę na ekranie.

Teraz dotknij przycisku Emoji, aby przejść do klawiatury Emoji. Twoje urządzenie wyświetli emotikony, które możesz dodać.

Możesz przeglądać emotikony według kategorii lub wyszukiwać według ikony emotikonów. Gdy znajdziesz emoji, kliknij go, aby wstawić go do swojego posta.

Następnie możesz dotknąć przycisku ABC, aby powrócić do klawiatury tekstowej.

Używanie emoji WordPress na Androidzie

Telefony i tablety z Androidem mają także wbudowaną obsługę emoji.

Edytuj post lub stronę WordPress, na której chcesz używać emoji. Na stronie edycji dotknij pola tekstowego, a pojawi się główna klawiatura urządzenia.

Na klawiaturze dotknij przycisku Emoji, aby przejść do klawiatury Emoji.

Teraz możesz zobaczyć klawiaturę emoji, na której możesz wybrać i dodać żądany emoji:

Kliknij emoji, aby dodać go do swojego posta na WordPressie. Możesz powrócić do klawiatury tekstowej, dotykając przycisku ABC.
Jak wyłączyć emoji WordPress

Możesz wyłączyć obsługę emoji w WordPressie, korzystając z wtyczki Wyłącz emoji.

Wtyczka Disable Emojis wyłącza funkcję Emoji w WordPress. Jednak nadal możesz dodawać emoji we wszystkich nowoczesnych przeglądarkach internetowych.

Ta wtyczka wyłącza tylko początkowe pobieranie DNS emoji w WordPress. Ma to na celu poprawę prywatności i zapewnienie zgodności witryny WordPress z RODO.

Wniosek

W tym artykule omówiono używanie emoji WordPress w systemach operacyjnych Windows, Mac i Apple. Powodzenia!

Pobierz motywy WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz motywy WordPress za darmokurs Lyndy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie lawyPobierz motywy WordPressdarmowy kurs Udemy do pobrania