Jak dodawać odznaki na Bumble

Czy zauważyłeś, że niektórzy użytkownicy Bumble mają różne odznaki na swoich profilach? Ta funkcja jest nie tylko modna, ale także bardzo przydatna. Pozwala zaprezentować się bez konieczności pisania długich fragmentów, które mogą zniechęcać innych użytkowników.

Jeśli uważasz, że wszyscy oprócz ciebie mają odznaki, nie martw się. Odznaki są dostępne dla wszystkich, a nie niektóre funkcje premium zarezerwowane tylko dla określonych użytkowników. W tym artykule pokażemy, jak dodać je do swojego profilu za pomocą kilku kliknięć.

Co to są Trzmiele?

Naszywki Bumble są częścią Twojej biografii, a inni użytkownicy, którzy odwiedzają Twój profil, mogą je zobaczyć. Odznaki zwykle wskazują na coś ważnego o tobie, twoich zainteresowaniach lub wartościach. Pomagają potencjalnym dopasowaniom dowiedzieć się o Tobie więcej i wiedzieć, czy będziesz dobrym dopasowaniem, czy nie.

Jak wiesz, w biografii możesz wpisać tylko 300 znaków. To naprawdę za mało miejsca, aby powiedzieć wszystko, czego chcesz. Wiele osób korzysta z tej przestrzeni, aby pisać coś kreatywnego i niepowtarzalnego, a odznaki Bumble służą do przekazywania innych rzeczy. Za ich pomocą możesz powiedzieć, jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny, ulubione jedzenie itp.

Z drugiej strony wiele osób używa odznak, by stwierdzić, że są wegetarianami, palaczami, czy piją alkohol, czy nie. Na przykład, jeśli nie palisz i chcesz znaleźć partnera, który też nie pali, możesz to napisać na plakietce. Odznaki oszczędzają mnóstwo czasu, tracąc rozmowę z kimś, kto nie jest dla ciebie odpowiedni.

Co więcej, mogą być używane jako inicjatory rozmowy i lodołamacze. Jeśli zauważysz, że ktoś ma taką samą odznakę jak ty, świetnie, masz już coś wspólnego. Sprawia, że ​​rozmowa jest bardziej naturalna i zrelaksowana.

Dodaj odznaki na Bumble

Jak dodać odznaki w aplikacji mobilnej?

Większość ludzi używa Bumble na swoich telefonach. Aplikacja jest dostępna zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS i wygląda prawie tak samo. Oto, co musisz zrobić:

 1. Stuknij szary ołówek, aby edytować swój profil.
 2. Stuknij w Odznaki.
 3. Możesz teraz wyszukiwać wszelkiego rodzaju odznaki.
 4. Wybierz te, które chcesz w swoim profilu.
 5. Stuknij Gotowe, aby potwierdzić.

Otóż ​​to! Odznaki należy teraz dodać do biografii. O ile nam wiadomo, nie ma ograniczeń co do liczby odznak, które możesz wybrać. Jeśli jednak wybierzesz zbyt wiele odznak, nie wszystkie mogą być wyświetlane w Twoim profilu. Radzimy nie wybierać więcej niż dziesięć odznak, ponieważ nie chcesz zaśmiecać swojego profilu.

Jak dodać odznaki na pulpicie?

Z drugiej strony, jeśli wolisz korzystać z witryny Bumble do czatowania, oto przewodnik dla Ciebie:

 1. Idź do Witryna Bumble i zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń.
 2. Kliknij Edytuj profil.
 3. Kliknij na Odznaki.
 4. Możesz teraz wyszukiwać wszelkiego rodzaju odznaki.
 5. Wybierz te, które chcesz w swoim profilu.
 6. Kliknij Zapisz.

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz usunąć odznaki, odpowiedź brzmi tak. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć je dwukrotnie, aby je odznaczyć. Nie ma ograniczenia co do liczby zmian odznak.

Nie mam tej opcji

Odznaki powinny być dostępne dla wszystkich, ponieważ pojawiły się po raz pierwszy ponad dwa lata temu. Jeśli od jakiegoś czasu nie aktualizujesz aplikacji, może to być powód. Spróbuj zaktualizować aplikację, a jeśli to nie pomoże, możesz ją nawet usunąć, a następnie zainstalować ponownie. Nie martw się Twoje dane są powiązane z Twoim kontem, a nie Twoją aplikacją. Dlatego twoje informacje zostaną zapisane.

Jeśli to nie zadziała, zalecamy skontaktowanie się z zespołem pomocy technicznej Bumble. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego na ich stronie internetowej lub wysłać im wiadomość e-mail. Jesteśmy pewni, że chętnie Ci pomogą.

Odznaka wirtualnej daty

Jedną z najnowszych zmian jest wirtualna plakietka daty. Do niedawna można było zobaczyć tylko osoby mieszkające w pobliżu miasta. Tak już nie jest. Teraz możesz łączyć się z ludźmi z całego kraju, co zwiększa Twoje szanse na spotkanie z kimś wyjątkowym.

Jeśli umieścisz plakietkę Virtual Dating na swoim profilu, Twoje potencjalne mecze będą wiedzieć, że masz ochotę na czat wideo. Ludzie, którzy wypróbowali tę opcję, twierdzą, że jest to bardzo wygodne. Niepokojącym i nieśmiałym ludziom łatwiej jest się komunikować za pośrednictwem czatu wideo. Ponadto oszczędzasz dużo czasu na wypadek, gdyby okazało się, że nie lubisz tej konkretnej osoby.

Z drugiej strony niektórym brakuje emocji związanych z przygotowaniami do pierwszej randki. W mediach społecznościowych widzieliśmy wiele zdjęć, które pokazują, że niczego nie przegapisz. Zdjęcia ludzi przebranych i trzymających kieliszek wina, tak jakby byli na pierwszej randce w eleganckiej restauracji.

Odznaki na Bumble

Monity profilu

Wiele osób myli odznaki profilu z monitami profilu, ponieważ służą one do podobnego celu. Podpowiedzi profilowe są doskonałą opcją dla osób, które potrzebują inspiracji. Są to gotowe wyrażenia, które musisz dostosować do własnych upodobań. Mogą być przychylne, gdy nie wiesz, co napisać w swoim biografii.

Niektóre z najlepszych podpowiedzi profilowych to: „Idealna pierwsza randka…” lub „Ulubiona jakość u osoby…”. Zachęcamy również do wypróbowania podpowiedzi profilowych. Pomogą nie tylko innym osobom dowiedzieć się o Tobie więcej, ale są także świetnymi początkami rozmów. Podoba nam się, jak Bumble myślał o każdym szczególe, nawet dla użytkowników, którzy mogą być nieśmiali.

Bądź kreatywny

Odznaki są po to, aby pomóc Ci w prosty sposób powiedzieć niezbędne rzeczy o sobie. Jednak wciąż masz dużo miejsca w swoim biografii, aby pokazać, kim naprawdę jesteś. Nie pisz ogólnego biografii, jak wszyscy inni. Zamiast tego włóż w to trochę wysiłku i stwórz unikalną biografię, która pokaże twoją prawdziwą osobowość.

Czy wypróbowałeś już odznaki na Bumble? Które lubisz najbardziej? Co sądzisz o tej funkcji? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.