Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak dołączyć do listy oczekujących ChatGPT?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak dołączyć do listy oczekujących ChatGPT?

W zeszłym tygodniu Microsoft zrobił niemałe wrażenie, ogłaszając a ChatGPT-ulepszony Bing. Wyszukiwarka Microsoftu od dawna jest tematem żartów, odkąd Google od dawna dominuje na rynku. Mimo to ludzie zaczęli dostrzegać najnowsze podejście Microsoftu, tzw nowy Bing, do wyszukiwania online, ponieważ może pomóc Ci w badaniach i nie tylko. Ale pytanie brzmi, jak dołączyć do listy oczekujących ChatGPT. Pokażemy Ci to wszystko w tym artykule!

Twórca kontrowersyjnej usługi ChatGPT, OpenAI, a firma Microsoft pracowała wspólnie nad stworzeniem nowych możliwości, które mogłyby postawić Google w rzeczywistej konkurencji. Możesz dołączyć do listy oczekujących, aby przetestować funkcjonalność, nawet jeśli nie jest ona jeszcze dostępna dla wszystkich użytkowników sieci. W tym artykule dowiesz się, jak w prosty sposób dołączyć do listy oczekujących ChatGPT.

Aby dołączyć do listy oczekujących ChatGPT, najpierw otwórz nowe Bing, a następnie kliknij Dołącz do listy oczekujących. W końcu musisz zaloguj się na swoje konto Microsoft, aby dołączyć do listy oczekujących.

Jak wspomniano powyżej, dołączenie do listy oczekujących ChatGPT Bing jest bardzo łatwe. Dowiesz się również, jak dołączyć do ChatGPT 4 lista oczekujących. Przejrzyjmy ten artykuł i dowiedzmy się, jak łatwo dołączyć do listy oczekujących ChatGPT.

Co to jest nowy Bing ChatGPT?

Nowy chatbot został opracowany przy użyciu ChatGPT i wyszukiwarki Bing firmy Microsoft. Podczas wydarzenia Microsoft ChatGPT na początku lutego 2023 r. firma ogłosiła, że ​​technologia chatbotów OpenAI zostanie włączona zarówno do wyszukiwania Bing, jak i przeglądarki internetowej Edge. Od tego czasu Bing ChatGPT cieszy się większym zainteresowaniem niż kiedykolwiek wcześniej, a wiele osób pyta, jak zapisać się na listę oczekujących.

Microsoft zezwala teraz tylko kilku wybranym użytkownikom na wczesny dostęp do niedawno wydanej usługi Bing za pomocą ChatGPT. Według Yusufa Mehdiego, wiceprezesa firmy i dyrektora ds. marketingu konsumenckiego w firmie Microsoft, w kolejce jest „wiele milionów” osób (otwiera się w nowej karcie). Będą musieli poczekać, zanim uzyskają dostęp. Dlatego wejście do tej kolejki, a następnie użycie ChatGPT w celu uzyskania dostępu do Bing nie jest łatwym zadaniem. Tutaj pokażemy Ci, jak dołączyć do listy oczekujących ChatGPT w Bing.

Jak dołączyć do listy oczekujących ChatGPT?

Otwórz nowy Bing > Kliknij Dołącz do listy oczekujących > zaloguj się za pomocą swojego konta Microsoft > Zrobione!

Krok 1: Najpierw uruchom Microsoft Edge. Najszybszą metodą jest użycie Windows Przycisk Start 11, wpisz „Edge”, naciśnij Enter i przejdź do nowy Bing.

Krok 2: Wybierz „Dołącz do listy oczekujących”.

Rekommenderad:  Jak zbudować miesięczny raport w mediach społecznościowych (+ bezpłatne szablony!)

Krok 3: Po wyświetleniu monitu wprowadź adres e-mail i hasło do konta Microsoft.

Użytkownicy muszą początkowo ustawić Bing jako domyślną wyszukiwarkę w Edge, a Microsoft Edge jako domyślną przeglądarkę na swoim komputerze. Ponadto użytkownicy muszą wybrać witrynę MSN jako witrynę domyślną przed dodaniem witryny Bing.com do paska zadań. Następnym krokiem dla użytkowników jest dodanie stron internetowych, które Microsoft poleca do swojej listy „Ulubionych” i utworzenie skrótu na pulpicie dla Microsoft Edge. Użytkownicy będą również musieli pobrać aplikację Bing na swoje telefony, jakby to nie wystarczyło.

Przeglądarka internetowa Edge, która tak naprawdę jest oferowana na każdym z głównych systemów operacyjnych na komputery i urządzenia mobilne, w tym Windows, Linux, macOS, Android i iOS będą jedyną platformą, na której Bing z obsługą ChatGPT będzie początkowo dostępny. Microsoft potwierdził, że usługa zostanie wkrótce udostępniona w większej liczbie przeglądarek, więc użytkownicy Chrome, Firefox i Safari będą mogli uzyskać dostęp do nowego Bing opartego na sztucznej inteligencji bez przełączania przeglądarek.

Jak awansować na liście oczekujących Bing ChatGPT?

Omówiliśmy, jak dołączyć do listy oczekujących ChatGPT, co zaskakujące, Microsoft dostarcza również kilka pomysłów, jak awansować na szczyt listy. Następujące działania, które narzędzie, które możesz pobrać ze strony Faster Access, automatyzuje, według Microsoftu pomogą ci szybciej uzyskać dostęp do nowych funkcji:

Krok 1: Ustaw Edge’a jako swoją główną przeglądarkę.

Krok 2: Ustaw Bing jako główną wyszukiwarkę.

Krok 3: Ustaw MSN jako domyślną stronę główną.

Krok 4: Zapisz Bing.com jako ikonę paska zadań.

Krok 5: Dodawanie witryn internetowych do Ulubionych zalecanych przez firmę Microsoft.

Krok 6: Utwórz skrót do przeglądarki Microsoft Edge na pulpicie.

Krok 7: Na smartfonie pobierz aplikację Bing.

The Windows ustawienia domyślne są oczywiście niedostępne dla użytkowników komputerów Mac, ale łącze Szybki dostęp na MacBooku doprowadziło mnie do tapety Bing, sugerując, że przyspieszyłoby to dostęp. Ponadto Firefox udostępnia tym innym przeglądarkom wtyczkę Bing. Instalowanie aplikacji mobilnej na iPhonie jest również opcją dla Apple klienci.

Jak korzystać z nowego Bing z ChatGPT?

Zamiast udostępniać tylko linki w nowym Bing, wyniki wyszukiwania będą teraz prezentowane za pośrednictwem nowego chatbota Microsoftu. Możesz obserwować, jak Bing analizuje Twoje zapytania i szuka rozwiązań. Uczestnicząc w dyskusji i pozwalając Bing na wyrażenie swojej opinii na temat jej wyników, możesz również pomóc w udoskonaleniu wyszukiwania. To jedna z naszych najlepszych rekomendacji dotyczących maksymalizacji potencjału ChatGPT i innej sztucznej inteligencji chatbota. Pokazaliśmy Ci, jak dołączyć do listy oczekujących ChatGPT, dowiedzmy się, jak z niej korzystać:

Rekommenderad:  SIM: Oto sekret, jak dowiedzieć się, ile wart jest Twój numer telefonu

Krok 1: Otwórz Bing.com w przeglądarce internetowej i umieść zapytanie w pasku wyszukiwania, aby korzystać z Bing z ChatGPT. Może być konieczne wpisanie www.bing.com/new, aby jawnie uzyskać dostęp do nowej wersji usługi Bing, podczas gdy firma Microsoft konwertuje wszystkich użytkowników do nowej usługi Bing.

Krok 2: Wpisz wyszukiwane hasło i naciśnij Enter. Powinieneś mieć otwarte okno czatu ze swoim pytaniem jako pierwszą linią, jeśli masz możliwość korzystania z Bing z ChatGPT. Gdy to zrobisz, Bing pokaże Ci, jak zinterpretował Twoje zapytanie, i możesz obserwować, jak zapisuje odpowiedź w czasie rzeczywistym. Źródła bota są wskazane w przypisach na dole, a po zakończeniu pisania pojawi się lista przykładowych odpowiedzi.

Krok 3: Możesz kontynuować rozmowę z Bing, aby dowiedzieć się więcej lub udoskonalić wyszukiwanie, zamiast odwiedzać łącze i przeprowadzać dalsze niezależne badania. Po każdym wyszukiwaniu Bing oferuje mnóstwo zalecanych zapytań uzupełniających, ale możesz wymyślić własne.

Krok 4: W odpowiedzi na dalsze zapytania Bing udostępnia przypisy z odnośnikami do źródeł informacji. Zawiera również pomysły na dodatkowe pytania. Gdy najedziesz kursorem na odpowiedź, pojawią się symbole kciuka w górę/w dół, które możesz kliknąć, aby poinformować firmę Microsoft, czy odpowiedź była pozytywna, czy negatywna. Jeśli zauważysz coś, co wymaga dodatkowych uwag, możesz to zrobić, klikając ikonę opinii w prawym dolnym rogu.

Chodziło o to, jak dołączyć do listy oczekujących ChatGPT dla Bing. Dostępna jest najnowsza aktualizacja OpenAI dotycząca GPT-4. Jeśli natknąłeś się na nowy ChatGPT 4 przez OpenAI, to odkryłeś również, że ma listę oczekujących API dla programistów. Jako programista możesz zastanawiać się, jak dołączyć do ChatGPT 4 lista oczekujących. Twoje oczekiwanie dobiegło końca, poniżej zamieściliśmy kompletny przewodnik na ten temat.

Jak dołączyć do ChatGPT 4 Lista oczekujących?

Deweloperzy mogą używać GPT-4 API do tworzenia programów i usług dzięki OpenAI! Chociaż dołączenie do subskrypcji za pomocą OpenAI jest proste, twoje szanse na przyjęcie do GPT-4 programu są stosunkowo niskie ze względu na długie oczekiwanie. Oto jak dołączyć do listy oczekujących ChatGPT:

Krok 1: Iść do Openai GPT-4 strona.

Krok 2: Kliknij „Dołącz do listy oczekujących API” tuż pod banerem strony głównej.

Krok 3: Zostaniesz przekierowany do „Formularza”. Wypełnij formularz, podając niezbędne informacje, aby otrzymać GPT-4 API.

Krok 4: Poczekaj na wiadomość e-mail z potwierdzeniem od OpenAI ChatGPT.

W ten sposób możesz dołączyć do ChatGPT 4 lista oczekujących. Pod koniec nauczyłeś się, jak dołączyć do listy oczekujących ChatGPT dla Bing i ChatGPT 4 Lista oczekujących API.

Rekommenderad:  Czy aplikacja ChatGPT jest dostępna na iOS?

Więcej powiązanych artykułów

  1. Jak dokładny jest ChatGPT? Czy jest niezawodny?
  2. Co to jest MuseNet i jak działa MuseNet? Kompletny przewodnik 2023!
  3. Oszustwo aplikacji ChatGPT | Uważaj na fałszywe aplikacje ChatGPT 2023!
  4. Jak działa ChatGPT? Popularny AI Chatbot 2023!
  5. Jak korzystać z ChatGPT na smartwatchach? Wszystko, co musisz wiedzieć!
  6. Jak wyświetlić historię konwersacji w ChatGPT? Łatwe kroki!
  7. Jak zintegrować ChatGPT z Kindle? Kompletny przewodnik!
  8. Jak korzystać z ChatGPT z Siri? Przedstawiamy SiriGPT!
  9. Czy ChatGPT może generować obrazy? Szybki przewodnik!
  10. Jak sprawić, by ChatGPT zdał egzamin MBA? Szybki przewodnik!

Podsumowanie

Teraz, gdy jesteś na końcu artykułu, mam nadzieję, że masz wystarczającą wiedzę o tym, jak dołączyć do listy oczekujących ChatGPT. Omówiliśmy również, jak awansować na liście i jak korzystać z nowego Binga. Proces dołączania do ChatGPT 4 lista oczekujących jest również omówiona w tym artykule. Masz pytanie? Upuść go w sekcji komentarzy. Podążać Deasilex aby uzyskać więcej informacji na temat ChatGPT.

Często Zadawane Pytania

Q1. Jak uzyskać dostęp do ChatGPT w Bing?

Chociaż możesz korzystać z dowolnej przeglądarki internetowej, aby odwiedzić Bing, w tej chwili jedynym sposobem korzystania z nowego Bing z funkcjami ChatGPT jest użycie przeglądarki Microsoft Edge. Działa również z aplikacjami mobilnymi dla przeglądarki internetowej Edge i aplikacją Bing.

Q2. Czy Bing używa ChatGPT?

Bing czerpie korzyści z ulepszeń dokonanych przez OpenAI, gdy aktualizuje GPT-4 i nie tylko, zapewniając naszym gościom najpełniejszą dostępną funkcjonalność drugiego pilota.

Q3. Ile kosztuje ChatGPT Professional?

OpenAI ogłosił teraz ChatGPT Pro. Aby z niego korzystać, trzeba wykupić abonament, który kosztuje 20 dolarów miesięcznie. Jeśli chcesz korzystać z ChatGPT 4potrzebujesz również tej profesjonalnej subskrypcji ChatGPT.

Q4. Jak korzystać z Chatbota Bing?

Pasek boczny Bing, który wcześniej był dostępny tylko w wersjach rozwojowych Edge, jest teraz wdrażany w stabilnych wersjach przeglądarki na obu Windows i macOS. Dostęp do nowego interfejsu chatbota Bing można uzyskać, najeżdżając kursorem lub klikając nowy pasek boczny, który jest reprezentowany przez duży przycisk Bing w lewym górnym rogu Edge.