Jak edytować zdjęcia jak profesjonalista z Luminarem 3

Jak edytować zdjęcia jak profesjonalista z Luminarem 3 1

Luminar 3 pozostaje jednym z najlepszych programów do edycji zdjęć dla urządzeń MAC i komputerów PC. Skylum nadal rozwija ten doskonały program i dodaje nowe funkcje. To potężne Edytor zdjęć łączy usprawnioną edycję z fantastycznymi funkcjami zarządzania zdjęciami. Ponadto użytkownicy mogą łatwo organizować swoje zdjęcia za pomocą Luminar Flex i edytować wiele zdjęć w ciągu kilku sekund przy użyciu szczegółowej technologii AI.

Najnowsze aktualizacje Luminar 3 widziałem dodanie kilku nowych funkcji. Najnowsza aktualizacja – 3.1.2, na przykład, przyniósł narzędzie „Na ten dzień”. To fantastyczne narzędzie pozwala użytkownikom zobaczyć, jakie zdjęcia zrobili tego samego dnia w poprzednich latach. Załóżmy na przykład, że jest to 2 sierpnia 2019 r. – Korzystając z narzędzia „W ten dzień”, możesz spojrzeć wstecz na zdjęcia wykonane 2 sierpnia 2018 r. I poprzednich lat!

Oprócz przydatnych funkcji, takich jak ta, Skylum dodał także niezliczoną liczbę aktualizacji wydajności i narzędzi 3.1.1. W tym artykule przyjrzymy się, jak użytkownicy mogą to zrobić przywrócić stare zdjęcia i błyskawicznie edytuj dzięki tym nowym funkcjom:

Synchronizacja ustawień – edytuj wiele zdjęć jednocześnie

Jak edytować zdjęcia jak profesjonalista z Luminarem 3 2

Edycja zdjęć może czasem być uciążliwa. Proces indywidualnej edycji każdego zdjęcia jest niezwykle czasochłonny. Wyobraź sobie skrupulatną zmianę suwaków dla każdego parametru, takiego jak temperatura, kontrast, jasność i podświetlenia. To samo w sobie może zająć dużo czasu – pomnóż to przez 100 (na przykład dla 100 zdjęć) i wkrótce spędzisz wiele godzin na edytowaniu. Dlatego nowa funkcja synchronizacji jest dostępna w Luminar 3 jest tak ważnym narzędziem.

Narzędzie dostosowań synchronizacji pozwala użytkownikom edytować jedno zdjęcie, a następnie zastosować te ustawienia edycji do innych zdjęć. Jak możesz sobie wyobrazić, jest to ogromna oszczędność czasu. Jeśli masz blok zdjęć o podobnych cechach, możesz użyć narzędzia dostosowywania synchronizacji. Po prostu edytuj pierwsze zdjęcie bardzo szczegółowo. Następnie użyj narzędzia dostosowywania i zastosuj te same zmiany do wszystkich innych zdjęć w bloku. W ciągu kilku sekund musisz edytować fragment zdjęć, które w innym przypadku zajęłyby wiele godzin!

Panel biblioteki Luminar – przeglądaj wiele zdjęć jednocześnie

Jak edytować zdjęcia jak profesjonalista z Luminarem 3 3

Jeśli masz do dyspozycji ogromną liczbę zdjęć, zarządzanie nimi i ich porządkowanie może być trudne. Jak skutecznie zarządzać tysiącami zdjęć i utrzymywać je w logicznie zorganizowany sposób? Na szczęście Luminar 3 ma fantastyczny panel „biblioteki”.

Ten widok biblioteki pozwala użytkownikom skutecznie organizować swoje zdjęcia. Po lewej stronie wszystkie zdjęcia są wyświetlane jako miniatury. Czas ładowania miniaturek jest szybki, a Luminar może wyświetlać wiele obrazów bez obciążania urządzenia. Po prawej stronie znajduje się drzewo nawigacji folderów. Użytkownicy mogą tworzyć nowe foldery i przenosić zdjęcia.

Widoki panelu biblioteki Luminar zapewniają doskonałą użyteczność. Możesz łatwo znajdować zdjęcia i foldery – nawet jeśli masz tysiące zdjęć do pracy. To kolejna znakomita funkcja, która przyspiesza proces edycji i pozwala użytkownikom na efektywną pracę.

Automatyczne filtry AI – używaj inteligentnych filtrów do automatycznego ulepszania zdjęć

Jak edytować zdjęcia jak profesjonalista z Luminarem 3 4

Luminar 3 jest pełen przydatnych Narzędzia do ulepszania AI. Te narzędzia automatyzują proces edycji. Użytkownicy mogą korzystać z tych prostych ulepszeń, aby w pełni edytować swoje zdjęcia przy minimalnym wysiłku:

Wzmocnienie nieba – zdjęcia krajobrazowe często mają prześwietlone niebo. Szczegóły mogą nie istnieć, blues mógł zmienić się w biel. Funkcja Sky Enhance automatycznie poprawia szczegóły fragmentów nieba na zdjęciu. Poprawia kolory, a także zmniejsza rozjaśnienia, aby przywrócić szczegóły i idealnie zrównoważyć niebo.

Accent AI 2.0 – To narzędzie AI jest niezwykle potężne i przydatne. Accent AI 2.0 analizuje twoje zdjęcie. Następnie stosuje automatyczną edycję na podstawie znalezionego parametru. Możesz dosłownie edytować swoje zdjęcie za pomocą jednego suwaka.

Ulepszanie liści – to niesamowite narzędzie AI automatycznie wykrywa liście na zdjęciach – na przykład liście, drzewa i rośliny. Po wykryciu Foliage Enhance poprawia nasycenie i przejrzystość liści, tak aby wyskakiwały.

Ulepszone przetwarzanie – szybszy dostęp do zdjęć i zarządzanie nimi

Jak edytować zdjęcia jak profesjonalista z Luminarem 3 5

Oprócz oczywistych nowych funkcji, Luminar 3 ma również drastyczne ulepszenia wydajności. Wydajność poprzednich wersji nie była zła, ale z pewnością można było ją ulepszyć. Luminar 3 przeszedł remont – podstawowe przetwarzanie obrazu i zarządzanie działa bezproblemowo.

Ponadto proste zadania, takie jak ładowanie miniaturek i przewijanie biblioteki obrazów, nie powinny powodować opóźnień. Skylum dokonał doskonałych ulepszeń wydajności. Gwarantuje to, że użytkownicy będą mieli pozytywne wrażenia podczas korzystania z tego potężnego programu do edycji.

Mamy nadzieję, że ten artykuł był pouczający. Przyszłość Luminar 3 z pewnością wygląda obiecująco. To inteligentny edytor zdjęć nadal się poprawia. Skylum rozumie potrzebę wysokiej wydajności i dużych prędkości. Ponadto funkcje, takie jak synchronizacje dopasowania, pokazują, że najwyższy priorytet ma użyteczność i łatwa edycja. Dlaczego nie dać Luminar 3 spróbuj już dziś i sprawdź te niesamowite nowe ulepszenia?