Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak Facebook Bez grzechu, rosyjski przewodnik po selfie i nie tylko… [Tech News Digest]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak Facebook Bez grzechu, rosyjski przewodnik po selfie i nie tylko… [Tech News Digest]

Z Facebook grzeszyć Facebook wygrywanie, rosyjskie bezpieczeństwo selfie, oryginalne filmy Netflix, zweryfikowane profile Tinder, Tossup między przyjaciółmi i PewDiePie rozmawia o pieniądzach.

Facegloria jest wolna od grzechu Facebook

Facegloria, nowa sieć społecznościowa wywodząca się z Brazylii, jest pozbawioną grzechu wersją Facebook. Według BBC News jest przeznaczony dla ewangelicznych chrześcijan, którzy chcą czerpać korzyści z sieci społecznościowych bez „grzesznych” treści i działań.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Przeklinanie jest całkowicie zakazane, a 600 słów nie może być używanych na stronie. Zakazana jest również przemoc i pornografia, podobnie jak (co bardziej kontrowersyjne) wszystko, co ma związek z homoseksualizmem. Wreszcie zamiast przycisku jest przycisk.

Facegloria jest obecnie dostępna tylko w języku portugalskim i ma około 100 000 członków. Jednak jego twórcy planują rozszerzyć jego atrakcyjność na arenie międzynarodowej. W międzyczasie Ummaland, A Facebook-jak sieć społecznościowa dla muzułmanów, ma ponad 300 000 członków.

Te Facebook alternatywą może być małe piwo w porównaniu do Facebook (z jego 1.3 miliardów użytkowników), ale ich wzrost sugeruje, że istnieje zapotrzebowanie na sieci społecznościowe z ograniczeniami wynikającymi z nauk religijnych. Na tym kończy się dzisiejsza lekcja.

Rosja publikuje przewodnik po selfie

Selfie są teraz tak akceptowaną częścią codziennego życia, że ​​rosyjski rząd opracował przewodnik, jak zachować bezpieczeństwo podczas robienia selfie. Broszura informacyjna sugeruje, że robienie selfie może być znacznie bardziej niebezpieczne, niż ktokolwiek z nas wcześniej przypuszczał, a wielu rosyjskich nastolatków podobno zmarło podczas tej pozornie nieszkodliwej czynności.

Dlatego Ministerstwo Spraw Wewnętrznych (MWD) ostrzega przed robieniem selfie podczas jazdy, stania na drodze, przejeżdżania przez tory kolejowe, płynięcia motorówką, stania na dachu i wielu innych dość oczywistych przykładów. Najbardziej oczywistą radą zawartą w ulotce jest to, aby nie robić sobie selfie z bronią w ręku. Ponieważ Karol Darwin wiedział, o czym mówi.

Rekommenderad:  Jak zdobyć pliki .deb dostosowujące jailbreak?

Ogólnym tematem jest tutaj świadomość otoczenia podczas robienia selfie. Jeśli schodzisz po schodach lub w pobliżu krawędzi klifu, może to nie być dobry pomysł. Podobnie, jeśli jadą na ciebie samochody lub pies warczy ci do ucha, teraz może nie być najlepszy czas na wyciągnięcie telefonu i uśmiech dla twojego Facebook przyjaciele. Co się stało ze zdrowym rozsądkiem?

Netflix Szczegóły oryginalne filmy

Netflix szybko staje się siłą, z którą należy się liczyć, jeśli chodzi o produkcję oryginalnych treści. Po stworzeniu wielu programów telewizyjnych, takich jak , , i , firma zajmująca się mediami strumieniowymi skupia się teraz na filmach. Chociaż przejście na filmy fabularne zostało już ogłoszone, Netflix przedstawił teraz szczegółowy zestaw premier filmowych.

Najpierw jest , napisany i wyreżyserowany przez Cary’ego Fukunagę, z Idrisem Elbą w roli głównej. Zostanie wydany 16 października 2015 roku, zarówno w serwisie Netflix, jak iw wybranych kinach w USA. , pierwszy z czterech filmów Adama Sandlera, które produkuje Netflix, zostanie wydany w grudniu. i nastąpi na początku 2016 r.

Tinder przesuwa palcem w prawo na zweryfikowanych profilach

Tinder wprowadza zweryfikowane profile, które dodają niebieski znaczek do nazwisk „wybitnych osób publicznych, celebrytów i sportowców”. To jest po prostu kopiowanie tego, co lubi Facebook, Twitter, Instagrami Vine robią to już od jakiegoś czasu, ale ponieważ Tinder jest aplikacją randkową, cała sprawa ma oczywiście dodatkową przewagę.

Oznacza to, że my, zwykli ludzie, moglibyśmy umówić się na randkę ze znaną osobą, jeśli ta osoba a) jest aktywna na Tinderze i b) zdecyduje, że pasujemy do siebie. OK, więc szanse na spotkanie z Katy Perry lub Ashtonem Kutcherem są niewielkie, ale przynajmniej będziesz teraz wiedział, że to nie ktoś udający Katy Perry lub Ashtona Kutchera, aby zdobyć więcej prawych przeciągnięć. Co jest początkiem.

Rekommenderad:  Recenzja NeoReach 2023: Czy warto robić szum?

Microsoft Tossup ankietuje Twoich znajomych

Firma Microsoft uruchomiła nową aplikację o nazwie Tossup, zaprojektowaną, aby pomóc przyjaciołom i rodzinie szybko i łatwo podejmować decyzje jako grupa. Początkowo dostępny tylko na Androida i iOS w Ameryce Północnej, Tossup to najnowszy produkt, który pojawił się w Microsoft Garage, który koncentruje się na eksperymentalnych produktach tworzonych przez pracowników Microsoft.

Ashok Kuppusamy, jeden z członków zespołu odpowiedzialnego za Tossup, wyjaśnia: „Każdy przeszedł przez żmudne doświadczenie związane z planowaniem spotkania, które skutkuje długimi wątkami e-maili lub wiadomościami tekstowymi, które ciągną się i ciągną bez żadnego rozwiązania. Stworzyliśmy aplikację, która pomaga ludziom w tych codziennych sytuacjach”.

PewDiePie poważnie traktuje pieniądze

I wreszcie, PewDiePie, znany również jako Felix Kjellberg, zajął się YouTube (oczywiście) odpowiedzieć krytykom, którzy są na niego źli/irytowani za to, że podobno zarabia $7.5 milionów w 2014 roku. I okazuje się, że jest w stanie mówić normalnym tonem przy normalnej głośności.

Kjellberg odczytuje niektóre tweety, które widział, dotyczące tego, ile zarabia, przeciwstawiając się żółci wylewanej przez hejterów. Faktem jest, że jest artystą estradowym, a najpopularniejsi artyści zarabiają dużo pieniędzy. Tak się składa, że ​​zabawia ludzi YouTube.

Twoje opinie na temat dzisiejszych wiadomości technicznych

Czy idea bez grzechu Facebook odwołać się do ciebie? Czy będziesz postępować zgodnie z rosyjskim przewodnikiem dotyczącym robienia selfie? Czy Netflix może odnieść sukces jako firma produkcyjna? Czy będziesz instalować Microsoft Tossup? Czy PewDiePie zarabia za dużo?

Daj nam znać, co myślisz o wiadomościach technicznych dnia, publikując w sekcji komentarzy poniżej. Ponieważ zdrowa dyskusja jest zawsze mile widziana.

Kredyty obrazkowe: Felipe Sasso za pośrednictwem Flickr