Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak filtrować wyniki wyszukiwania dla dorosłych w Twojej wyszukiwarce Google

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak filtrować wyniki wyszukiwania dla dorosłych w Twojej wyszukiwarce Google

Ten post został ostatnio zaktualizowany 4 lipca 2022 r

Wydawcy często zwracają się do nas z prośbą o pomoc w pozbyciu się w swojej witrynie wyników wyszukiwania dla dorosłych, które są obsługiwane przez Wyszukiwarka niestandardowa Google (CSE). Jak być może wiesz, aby kwalifikować się do programu Adsense lub AdExchange, witryna nie może wyświetlać reklam na stronach wyników wyszukiwania dla dorosłych.

Przykłady obejmują między innymi strony wyników wyszukiwania dla:

Aby rozwiązać ten problem, dotknij mocy SafeSearch! Jest to funkcja przeznaczona dla klientów wyszukiwarki niestandardowej Google, którzy chcą mieć większą kontrolę nad wynikami wyszukiwania w witrynie. Jest to sposób na filtrowanie treści nie dla całej rodziny, takich jak wyszukiwania dla dorosłych i treści potencjalnie obraźliwe.

Bezpieczne wyszukiwanie

 • google.search.Search.RESTRICT_SAFESEARCH ogranicza wyniki do obrazów na podstawie jednej z następujących opcji opt_value:
 • google.search.Search.SAFESEARCH_STRICT filtruje zarówno wulgarny tekst, jak i wulgarne obrazy.
 • google.search.Search.SAFESEARCH_MODERATE filtry obrazów dla dorosłych (zachowanie domyślne).
 • google.search.Search.SAFESEARCH_OFF wyłącza filtrowanie Bezpiecznego wyszukiwania.

Aby zachować zgodność z Adsense/Adx, zalecamy wydawcom wdrożenie filtru SafeSearch na poziomie „ścisłym”, aby filtrować zarówno tekst dla dorosłych, jak i obrazy.

Teraz jako A Klient Wyszukiwarki Google w witryniedostępny jest interfejs API wyszukiwania niestandardowego, którego można używać do łatwego filtrowania wyników wyszukiwania dla dorosłych.

Sprawdź, co oferuje technologia Google SafeSearch: https://developers.google.com/custom-search/docs/xml_results#safeSearchLevels

Filtrowanie treści dla dorosłych za pomocą SafeSearch

Sibutramina – sterydy anaboliczne online Kup sterydy we Włoszech Anavar w USA spalacze tłuszczu do ćwiczeń – centrum pomocy.
Wielu klientów Google nie chce wyświetlać wyników wyszukiwania witryn zawierających treści dla dorosłych. Korzystając z naszego filtra SafeSearch, możesz wyszukiwać wyniki wyszukiwania zawierające treści dla dorosłych i je eliminować. Filtry Google wykorzystują zastrzeżoną technologię do sprawdzania słów kluczowych, wyrażeń i adresów URL. Chociaż żadne filtry nie są w 100% dokładne, filtr SafeSearch usunie przeważającą większość treści dla dorosłych z wyników wyszukiwania.
Nauka rozciągania dla wzrostu mięśni: Rozciąganie powięzi – sprawność i moc Mam do sprzedania propionian testosteronu recenzja andoksybolu – wzrost mięśni i wzmacniacz energii przez pierwotne mięśnie
Google dokłada wszelkich starań, aby filtr SafeSearch był jak najbardziej aktualny i wszechstronny, stale przeszukując sieć i wprowadzając aktualizacje sugestii użytkowników.

Rekommenderad:  Najlepsze opcje biurowej chłodnicy wody w 2022 r

Filtr SafeSearch jest dostępny w następujących językach:

 • Holenderski
 • język angielski
 • Francuski
 • Niemiecki
 • Włoski
 • portugalski (brazylijski)
 • hiszpański
 • Tradycyjne chińskie

Możesz dostosować stopień, w jakim Google filtruje Twoje wyniki pod kątem treści dla dorosłych, korzystając z narzędzia bezpieczna parametr zapytania. W poniższej tabeli wyjaśniono ustawienia Google SafeSearch oraz ich wpływ na wyniki wyszukiwania:

W każdym przypadku zalecamy wydawcom usunięcie wyników wyszukiwania zawierających treści dla dorosłych lub usunięcie kodu reklamy Google na takich stronach wyników wyszukiwania, aby uniknąć problemów z aplikacją AdExchange.

Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu zgodności witryny z Google dla AdExchange (najlepsza alternatywa Adsense), skontaktuj się z nami tutajlub zarejestruj się jako wydawca premium tutaj.