Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak firma 2h Media stała się wielokrotnie nagradzaną firmą cyfrową…

Jak firma 2h Media stała się wielokrotnie nagradzaną firmą cyfrową...

Mając na celu wprowadzenie innowacji i przejrzystości do przestrzeni marketingu cyfrowego, Matthew Herchel i Ben Hohner założyli firmę 2 godz. Mediówwielokrotnie nagradzanej agencji marketingu cyfrowego, z siedzibą w Guelph w Ontario w 2017 r.

Na początku 2020 roku nastąpiła zmiana na kierownictwie, a Aron Murch dołączył do desygnacji Bena Hohnera, który miał objąć stanowisko w Mozilli. Od tego czasu zespół się rozwinął, a także oferta usług. 2h Media jest również dumne ze wspierania lokalnych małych firm w Guelph, Waterloo i Kitchener, a także przedsiębiorstw na poziomie przedsiębiorstw w Ameryce Północnej.

Dzięki elastycznemu i iteracyjnemu podejściu 2h Media zapewnia długoterminowy wzrost i stabilność, dzieląc większe projekty na łatwe do zarządzania sprinty. Koncentrują się na przejrzystości i konsekwencji – wartościach, które przyniosły im wiele pochwał. Mówią też, że wprowadzając właścicieli firm w ustandaryzowane procesy, są w stanie szybciej odpowiadać na pytania, szybciej realizować projekty i generować rezultaty, które zachęcają do długotrwałych relacji z klientami.

W centrum zainteresowania Agencji

2h Media pomaga uznanym organizacjom non-profit, akceleratorom nastawionym na zysk i programom finansowanym przez rząd integrować usprawnione strony internetowe i tworzyć osiągalne cele krótkoterminowe. Jest to nisza, na której z dumą się skupiają, dlatego stale rozwijają i usprawniają swoje systemy, aby rejestrować kluczowe wskaźniki.

Agencja marketingu cyfrowego pomaga organizacjom nie tylko skutecznie docierać do szerszej publiczności i konwertować ją, ale także prezentować swoje wyniki w celu usatysfakcjonowania potencjalnych darczyńców, inwestorów i fundatorów.

Ich sukces wynika z dążenia do wzmocnienia pozycji jak największej liczby firm i osób. Jako rozwijająca się agencja marketingu cyfrowego, nadal koncentruje się na utrzymaniu swojej oferty usług, jednocześnie wspierając jak najszerszy zakres firm.

2h Największe wyzwania i osiągnięcia mediów

Największym wyzwaniem dla tej agencji cyfrowej było stworzenie praktycznego planu gry mającego na celu osiągnięcie skalowalności i zrównoważonego rozwoju, przy uwzględnieniu faktu, że jej działalność nie wiąże się z żadnym modelem przychodów cyklicznych.

Czasami niektóre projekty mogą stanowić wyzwanie dla 2h Media. Dla nich jest to głównie wtedy, gdy ”Cele właściciela lub menedżera firmy nie pokrywają się z celami jego klientów. Może to przybrać postać właściciela firmy, który nie wierzy w swoją markę, ale chce, aby oznaczała ona coś dla kogoś innego, lub może to oznaczać, że nie ceni sobie ulepszeń interfejsu użytkownika i jego doświadczenia.

Jak radzą sobie z wyzwaniem?

Aby uniknąć wpadnięcia w pułapkę chwastów, postanowili przeznaczyć 1 dzień w tygodniu wyłącznie na rozwój biznesu. W tym poświęconym czasie zastanawiają się nad dotychczasowymi strategiami, zgłaszają nowe pomysły i budują infrastrukturę z zamiarem usprawnienia i produktywności swojej oferty usług.

Jeśli chodzi o wymagające projekty, dla 2h Media głównym czynnikiem było ich wczesne odkrycie. Z powodzeniem opracowali proces odfiltrowywania niewłaściwych klientów od właściwych, wymagając znacznych nakładów czasu.

Jakimi osiągnięciami są dumni?

2h Media kategoryzuje swoje osiągnięcia na różne segmenty.

Ich największym osiągnięciem finansowym była pomoc uznanej firmie e-commerce w zwiększeniu rocznych przychodów online z około 200 tys. dolarów do ponad 7 mln dolarów w ciągu dwuletniego okresu iteracyjnego rozwoju.

Ich największym osiągnięciem społecznym była pomoc drużynie Montreal Runners w zebraniu ponad 30 tys. dolarów dla fundacji Terry’ego Foxa.

Według nich ich największym osiągnięciem technologicznym jak dotąd było opracowanie wewnętrznego systemu projektowania, który płynnie łączy ich projekty rozwojowe WordPress i projekty rozwojowe Shopify.

2h Media Przepis na sukces!

Agencja marketingu cyfrowego kieruje się jednym mottem: „po prostu mieć rację!” Ale to naprawdę pomaga im pozostać na właściwej drodze przez cały czas.

Większość naszych klientów słusznie podchodzi z dużą ostrożnością do podejmowania dużego projektu cyfrowego. Mogą nie mieć wiedzy technicznej i nie można od nich oczekiwać, że będą wiedzieć intuicyjnie, jak ich dolary zamienią się w wartość. Często mają też złe doświadczenia ze współpracą z inną agencją lub freelancerem, która obiecywała za dużo, a nie spełniała oczekiwań. Wczesne reagowanie na te obawy i zapewnianie dokładnie tego, co obiecujemy, to nasza podstawowa strategia, na której opiera się kilka bardziej szczegółowych strategii, które pozwoliły nam osiągnąć obecny etap.

Receptą na sukces 2h Media są trzy główne strategie, którymi się kieruje.

Ich pierwszą strategią jest znalezienie odpowiedniego klienta, co pozwala skoncentrować bazę klientów agencji. Dbają o to, aby nie przekazywać złych potencjalnych klientów, dzięki czemu ludzie są połączeni z najlepszymi usługodawcami.

Nie zamierzamy zamykać 100% potencjalnych klientów, którzy się do nas zwracają. Zamiast tego szukamy klientów, którzy są zgodni z naszymi wartościami i rzeczywiście potrzebują naszych rozwiązań. Często i wcześnie zadajemy sobie pytanie: „Czy to jest odpowiednie dopasowanie?” Jeśli tak nie jest, kontynuujemy i sugerujemy innych dostawców usług, którzy mogą być lepiej dopasowani.

Ich drugą strategią jest zawsze upewnianie się, że oferują swoim potencjalnym klientom właściwe rozwiązanie.

Potencjalni klienci często przychodzą do nas z pomysłem na to, czego potrzebują. Naszym celem jest jak najdokładniejsze zrozumienie potrzeb naszych klientów, aby oferować rozwiązania, do których jesteśmy pewni i które nasi klienci w pełni rozumieją.

Ich trzecią strategią jest zawsze znalezienie odpowiednich partnerów do współpracy! Jest to niezwykle ważne dla rozwoju zdrowej sieci poleceń i infrastruktury. Dbają o to, aby współpracować wyłącznie z firmami, które podzielają te same podstawowe wartości co oni!

Współpracując z odpowiednimi firmami, przyciągamy nowych klientów, którzy z większym prawdopodobieństwem będą pasować, uzyskujemy dostęp do technologii, która z większym prawdopodobieństwem będzie rozwijać się wraz z naszą firmą, i nawiązujemy kontakty z osobami, które są bardziej responsywne i łatwiejsze pracować z.

Dołącz do programu partnerskiego agencji DreamHost!

Uzyskaj DARMOWE priorytetowe wsparcie, dedykowanego menedżera ds. partnerstwa, premie za rozwój, zniżki na wdrożenie i nie tylko.

Narzędzia programowe i aplikacje, które pomagają 2h Media usprawnić przepływ pracy

Dedykowany stos technologii jest podstawową częścią naszego modelu biznesowego. Starannie wybieramy naszą technologię i nie odbiegamy od wybranych dostawców technologii.

Agencja cyfrowa korzysta z Klaviyo, Toolset, Typeform i accessiBe do automatyzacji e-maili, budowania infrastruktury i zwiększania sprzedaży, przechwytywania danych użytkowników, filtrowania potencjalnych klientów i aktualizowania treści witryny w miarę pojawiania się nowych treści. Wszystkie te narzędzia są obsługiwane przez WordPress i umożliwiają automatyzację poprzez sztuczną inteligencję, co jest potrzebą chwili.

Jak DreamHost pomogło firmie 2h Media osiągnąć sukces!

2h Media jest partnerem agencyjnym DreamHost i jest dumny ze swojego wyboru, jeśli chodzi o wybór odpowiedniego hostingu. Mają same wspaniałe rzeczy do powiedzenia na temat DreamHost i naszego Programu partnerskiego dla agencji.

DreamHost jest świetne. Kropka.

Przejście ze współdzielonego środowiska hostingowego obsługiwanego przez Cpanel do hostingu w chmurze za pośrednictwem DreamHost było skokiem technologicznym. Serwery są szybkie. Administrator jest intuicyjny. Plany mają możliwość rozbudowy. Dlaczego? Zobacz alternatywę Cpanel.

Co ważniejsze, obsługa klienta jest błyskawiczna i kompetentna. To wszystko, czego oczekujemy od dostawcy technologii.

Gdyby tego było mało, DreamHost ustanawia odważny standard dla programów partnerskich. Od coachingu rozwoju po wzajemną promocję, DreamHost traktuje swoich partnerów z agencji bardziej jak rzeczywistych partnerów, a nie tylko źródła rekomendacji. Ponieważ programy partnerskie online stale się rozwijają, podejście DreamHost to powiew świeżego powietrza.

Wskazówki od 2h Media dla nowych właścicieli agencji

Najważniejsza rada, jakiej możemy udzielić osobom chcącym założyć nową agencję, to zachować otwarty umysł i kontaktować się z właściwymi ludźmi. Zbyt wielu freelancerów nigdy nie zmienia sposobu myślenia z ekonomii gig na myślenie o prawdziwym rozwoju, ponieważ nie otaczają się partnerami, którzy uzupełniają ich umiejętności i pozwalają im się rozwijać, lub nie szukają i nie słuchają mentorów, którzy wiedzą jak osiągnąć kolejny krok w swoim rozwoju.

Cytat z 2h Media, który odzwierciedla historię ich sukcesu:

Zrób to dobrze. Nawet jeśli wymaga to większego wysiłku.

×

Pobierz nasz biuletyn
Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze aktualizacje i samouczki.

Dziękujemy za subskrypcję nas!