Jak grać w gry na Androida na PC

Jak grać w gry na Androida na PC 1

Kto nie chciał grać w swoją ulubioną grę mobilną na komputerze? Niezależnie od tego, czy chcesz wyglądać produktywnie na swoim komputerze bez konieczności wykonywania pracy, czy dlatego, że chcesz grać na większym ekranie, emulowanie Androida na komputerze jest stosunkowo łatwe.

Będziesz potrzebować programu innej firmy i zainstalować go na swoim komputerze. Należy je pobierać i instalować tylko z wiarygodnych źródeł. Chociaż istnieje wiele programów, które rozwiązują ten problem, naszym ulubionym jest Nox App Player.

Wykonaj poniższe czynności, aby rozpocząć korzystanie z gier na Androida na komputerze:

    Pobierz instalator

Po prostu pobierz najnowszą wersję dla swojego systemu operacyjnego, a następnie uruchom instalator aplikacji Nox App Player. Możesz przejść do opcji domyślnych lub wybrać niestandardową lokalizację zapisywania, a także podobne opcje, takie jak dodanie odtwarzacza do paska zadań, uruchomienie go przy uruchamianiu i utworzenie skrótu na pulpicie.

    Uruchom instalator i uruchom odtwarzacz
Jak grać w gry na Androida na PC 2Instalator Nox

Instalacja odtwarzacza Nox powinna zająć tylko kilka minut. Po zakończeniu procesu wystarczy uruchomić program, a po kilku minutach powinien uruchomić się symulator Androida. Uruchomienie i uruchomienie może potrwać kilka minut. Po zakończeniu procesu zobaczysz, że instalator zawiera kilka wstępnie zainstalowanych aplikacji.

Jak grać w gry na Androida na PC 3Domyślnie Nox
Jak grać w gry na Androida na PC 4Wstępnie zainstalowane aplikacje

Jeśli gier, w które chcesz zagrać, nie ma wśród nich, zawsze możesz zainstalować więcej. Kliknij sklep Nox, aby uzyskać dostęp do sklepu Google Play. Może nie do końca wygląda jak wersja na telefonie, ale przekonasz się, że działa w ten sam sposób. Użyj funkcji wyszukiwania u góry, aby wyszukać aplikacje, których chcesz użyć.

Jak grać w gry na Androida na PC 5Emulowany sklep Play
    Użyj emulatora!

Podczas korzystania z emulatora masz kilka opcji, aby dostosować swoje wrażenia do tego, co chcesz. Po prawej stronie dostępne są opcje, takie jak wstrząsanie telefonem wirtualnym, przełączanie między widokiem poziomym i pionowym, zmiana głośności, a nawet dodawanie nowego pliku apk do emulatora.

Jak grać w gry na Androida na PC 6Opcje Nox

Możesz robić zrzuty ekranu, nagrywać filmy, a nawet korzystać ze szczypania dwoma palcami, jeśli chcesz. Wszystkie znajdują się na pasku menu po prawej stronie, a opcje kosmetyków, liczniki FPS i więcej znajdują się u góry.

Pozostało Ci tylko cieszyć się nowym symulowanym systemem Android!