Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak grać w Pokemon Go bez wychodzenia z domu. Nowa metoda, bez jailbreak, na 2022 r.

Jak grać w Pokémon Go, zmieniając lokalizację iPhone’a lub iPada, ale bez wychodzenia z domu, to główny temat tego artykułu.

Dziś, dzięki wielu programom, możemy z pomocą sprostać najróżniejszym wyzwaniom i właśnie w tym przypadku jest UltFone iOS Location Changer. Dowiedz się, jak możesz w pełni cieszyć się tym oprogramowaniem, dzięki nowej metodzie, bez jailbreak, do 2022 roku.

Przede wszystkim należy zadać pytanie:

Dlaczego potrzebuję Zmieniacz lokalizacji UltFone iOS?

Przede wszystkim istnieje kilka scenariuszy, w których to oprogramowanie może się zmieścić, dostępne dla Windows lub Prochowiec.

Jednak chociaż możemy cieszyć się większą liczbą zalet gry w Pokémon Go bez wychodzenia z domu, istnieją inne zalety korzystania z programu. Możemy więc użyć tej aplikacji do ukrycia naszej prawdziwej lokalizacji przed kimkolwiek w mediach społecznościowych, dzięki czemu będą wierzyć, że jesteśmy gdzie indziej niż w domu.

Mimo to możliwe jest również modyfikowanie lokalizacji, aby uzyskać więcej znajomych w aplikacjach randkowych opartych na lokalizacji lub uzyskać dostęp do gier AR z ograniczeniami lokalizacji.

Zmieniacz lokalizacji UltFone iOS Kluczowe punkty skupienia

Z góry możemy odwołać się do Zmieniacz lokalizacji UltFone iOS jako program zmieniający wszystkie zasady lokalizacji twarzą w twarz.

Nawiasem mówiąc, to oprogramowanie pomaga nam w tak znanej grze, jak Pokémon Go, umożliwiając:

    symulować fałszywą i poruszającą się lokalizację GPS, elegancko zastępując nasze obecne współrzędne. Zasadniczo zmień lokalizację iPhone’a lub iPada Po prostu ustaw trasę i prędkość, a dzięki temu możemy “iść w dowolne miejsce na świecie”, uzyskać dostęp do aplikacji i gier z blokadą geograficzną w dowolnym miejscu na świecie, obsługuje najnowsze iOS 15 i iPhone 13 Mini/13/13 Pro/13 Pro Maks.

Ale jak naprawdę działa to oprogramowanie?

Odpowiedź na tytułowe pytanie jest bardzo prosta.

Na przykład możemy zaplanować trasę, wybierając kilka punktów na mapie. Następnie ten „symulator” lokalizacji iOS będzie się poruszał z dostosowaną prędkością.

Innymi słowy, ta symulacja lokalizacji dostarczona przez UltFone iOS Location Changer będzie przydatna w najróżniejszych sytuacjach.

Poznaj jednak jednego z najlepszych hacki / kody do Pokemon Go Walking 2021.

Pim, pam pum: Zmień lokalizację iOS w 3 Kroki:

Teraz zostawiamy Ci prosty przewodnik, który pokazuje, jak zmienić lokalizację na iPhonie / iPadzie bez jailbreaku i bardzo łatwo.

Ten proces jest kompatybilny z iOS 15 i iPhone 12 Mini/12/12 Pro/12 Pro/12 Pro Max:

Krok 1

Wybierz tryb w głównym interfejsie

Krok 2

Podłącz urządzenie z systemem iOS

Krok 3

Wybierz wirtualną lokalizację do sfałszowania (wirtualnie zmień lokalizację)

To takie proste!

Zmieniacz lokalizacji wideo UltFone iOS

Film przedstawiający działanie oprogramowania zawsze pomaga zrozumieć zakres oprogramowania:

Wniosek

Podsumowując, stało się jasne, jak łatwo jest zmienić lokalizację urządzenia z systemem iOS.

Zasadniczo fałszowanie naszej lokalizacji nie tylko ukrywa Twoją lokalizację, ale także pozwala uwolnić prawdziwe wrażenia z gry, w przypadku Pokémon Go.

Jednak, co ważne, upewnij się, że używasz niezawodnego i niezawodnego narzędzia, takiego jak ten zmieniacz lokalizacji UltFone iOS. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i nie wymaga żadnej wiedzy technicznej.