Jak importować listy i zadania z Wunderlist do Microsoft do zrobienia

Microsoft do zrobienia wunderlist

Microsoft ma w końcu zakończyć wsparcie dla zadań Wunderlist w maju 6, 2020. Tak więc teraz jest właściwy czas na zaimportowanie list i zadań z Wunderlist do Microsoft To Do. Użytkownicy Wunderlist nie będą mogli korzystać z aplikacji po zakończeniu jej obsługi przez Microsoft, ponieważ listy i zadania nie będą synchronizowane. Na szczęście aplikacja Microsoft do wykonania przypomina Wunderlist na wiele sposobów. I również oferuje prawie wszystkie funkcje, których można oczekiwać od aplikacji czynności do wykonania.

Ponadto importowanie zawartości z Wunderlist do Microsoft To Do jest dość proste. Jeśli chcesz wcześniej dokonać zmiany, wykonaj poniższe czynności w przewodniku. Importowanie list i zadań z Wunderlist do Microsoft To Do powinno zająć nie dłużej niż minutę lub dwie. Jeśli szukasz innych aplikacji do zrobienia, powinieneś sprawdzić te niesamowite aplikacje do Androida.

Importuj zawartość z Wunderlist do Microsoft To Do

importuj z Wunderlist do Microsoft

    Ściągnij i zainstaluj Microsoft do zrobienia z Google Play StoreUruchom aplikację i zaloguj się na swoje konto Microsoft. Stuknij w Profil znajduje się u góry strony. Wybierz Ustawienia a następnie dotknij Wunderlist pod Import z Wunderlist Jeśli zalogowałeś się do Wunderlist za pośrednictwem konta Microsoft, Twoje listy i zadania pojawią się automatycznie. Jeśli nie, zaloguj się na konto Wunderlist za pomocą adresu e-mail. Po zalogowaniu się zobaczysz zawartość, która zostanie zaimportowana. Obejmuje to wszelkie listy, zadania i pliki przechowywane na koncie Wunderlist IMPORT , aby rozpocząć importowanie zawartości z Wunderlist do Microsoft. Aby to zrobić. Po zakończeniu importu aplikacja powiadomi Cię o tym.

Wszystkie zaimportowane zadania i listy z Wunderlist będą teraz wyświetlane w aplikacji Microsoft do zrobienia. Możesz nawet wyświetlić podsumowanie importu, aby upewnić się, że wszystkie listy i zadania zostały zaimportowane pomyślnie. Aby to zrobić, po prostu dotknij swojego Profil jeszcze raz i wybierz Ustawienia. Następnie dotknij Pokaż podsumowanie importu aby wyświetlić zawartość zaimportowaną z Wunderlist do Microsoft To Do.

Sprawdź: Get Things Done dzięki aplikacji TickTick Reminder

Przydatne funkcje w Microsoft To Do

Aplikacja Microsoft do zrobienia ma kilka przydatnych funkcji, o których powinieneś wiedzieć. Po pierwsze, możesz zmienić motyw aplikacji. Jest jasny i ciemny motyw, który można zmienić w ustawieniach aplikacji. Iść do Ustawienia Motyw – Wybierz Lekki, Ciemnylub Użyj motywu systemu.

Aby być bezpiecznym, możesz nawet włączyć opcję Potwierdź przed usunięciem. Jest to przydatne, ponieważ pomaga zapobiegać przypadkowemu usuwaniu zadań lub list. Aby włączyć lub wyłączyć tę funkcję, przejdź do Ustawienia i pod Generał W sekcji zobaczysz opcję włączenia lub wyłączenia Potwierdź przed usunięciem.

Inną świetną opcją dostępną w Microsoft To Do jest to, że możesz szybko dodać zadanie z paska powiadomień. Funkcja jest domyślnie włączona. Możesz jednak wyłączyć tę opcję, jeśli chcesz Ustawienia i wyłączenie Szybkie dodawanie powiadomień.

Mamy nadzieję, że przewodnik ułatwi Ci przejście z Wunderlist do Microsoft To Do. Daj nam znać, co sądzisz o decyzji Microsoftu o zamknięciu Wunderlist.

Czytaj dalej: Czy zadania Google zależą od zadania? Zobaczmy