Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak instalować i uruchamiać aplikacje na Androida Windows jedenaście?

Czy aplikacje na Androida są już dostępne Windows jedenaście? Powiedzmy, że nie. I chodzi o to, że funkcja nadal nosi etykietę „podgląd”, jest nawet ograniczone do aplikacji ze sklepu z aplikacjami Amazon. Ale jest otwarty dla publiczności i nie trwa długo, aby zacząć. Tutaj nauczymy Cię krok po kroku, abyś mógł uruchamiać aplikacje na Androida Windows jedenaście.

Kroki, które należy wykonać, aby uruchomić aplikacje na Androida Windows jedenaście

sklep z aplikacjami Windows jedenaściePrzez Windows
  • pierwsza instalacja Amazon Appstore w sklepie Microsoft Store.
  • Teraz otwórz sklep Microsoft Store z menu Start, a następnie wyszukaj „Amazon Sklep z aplikacjami”. Już tam wybierz Appstore i kliknij „Pobierz”, aby umieścić go na swoim sistema.
  • Następnie możesz uruchomić portal aplikacji na Androida z Amazon z menu „Start”. Pamiętaj, że będziesz musiał zalogować się na konto Amazonwięc jeśli go nie masz, musisz zarejestrować się w sklepie z aplikacjami.
  • Sklep z aplikacjami Amazon poruszanie się nie jest trudne. Możesz użyć paska wyszukiwania u góry, aby wyszukać określone aplikacje i gry. Lub przejrzyj kategorie, które pojawiają się podczas przewijania strony sklepu.
  • Gdy zobaczysz coś, co Ci się podoba, po prostu kliknij jego miniaturę, aby przyjrzeć się bliżej, a następnie wybierz „Pobierz”, aby go zainstalować i „Otwórz”, aby go uruchomić.
  • Aplikacje na Androida zainstalowane w sklepie z aplikacjami na Androida Amazon pojawią się w menu Start, tak jak każda inna aplikacja.
  • Kliknij „Ustawienia” po lewej stronie i dostosuj różne aspekty przeglądania. Amazon Sklep z aplikacjami. Od sposobu obsługi powiadomień o pobieraniu oraz tego, czy aplikacje mogą aktualizować się automatycznie.

Appstore to gry, w których najbardziej się wyróżnia Windows 11. Zobaczysz tam kilka prostych gier, które pomogą zabić czas. Inne polecane aplikacje to Facebook Messenger, portal podcastów BBC Sounds oraz Audible and Kindle Co oferuje? Amazon. Przed nami jeszcze długa droga, ale także wiele przed nami.