jak je odbierać z wiadomościami na Androida w przeglądarce

Jeśli używasz Androida jako osobistej agendy, możesz chcieć komunikować się z komputerem w pracy. Podczas pracy będziesz widzieć wiadomości i powiadomienia.

Integracja między Android i Windows, macOS lub Linux Pozostawia wiele do życzenia. Apple osiągnął, że jego ekosystem dogaduje się ze sobą oraz że treść lub elementy macOS, iOS i iPadOS Synchronizują się. Na przykład, jeśli otrzymasz połączenie do iPhone'a, możesz odebrać je na komputerze Mac, ale w przypadku Androida wciąż nie ma doskonałej synchronizacji i ma to związek z powiadomieniami.

Na razie musisz zadowolić się takimi projektami Airroid, który umożliwia przeglądanie zawartości smartfona z Androidem na ekranie komputera PC lub Mac. Co więcej, możesz wyświetlać wyświetlane komunikaty, powiadomienia i powiadomienia w tym samym czasie w telefonie i na twoim komputerze

Innym przykładem jest Chrono, narzędzie do wyświetlania, które jest zainstalowane na Androidzie i przeglądarce powiadomienia i powiadomienia podczas pracy z komputerem bez ciągłego patrzenia na urządzenie z Androidem.

jak je odbierać z wiadomościami na Androida w przeglądarce 1

Integrowanie Androida i przeglądarki

Dostępne jako aplikacja na Androida oraz jako rozszerzenie lub uzupełnienie dla Google Chrome i Mozilla Firefox, Chrono Jest zainstalowany na obu urządzeniach, aby zobaczyć wszystko, co dzieje się w smartfonie na komputerze. Chodzi o to, że karta w przeglądarce będzie służyć jako wirtualna ściana aktualizowana w czasie rzeczywistym, w której można wyświetlać wiadomości tekstowe, połączenia lub wiadomości z Whatsapp, powiadomienia aplikacji, takie jak YouTube lub Facebook, wydarzenia zaplanowane w twoim Kalendarz, nieodebrane połączenia …

Oprócz karty, w której można zobaczyć całą tę zawartość, Chrono pokazuje nam wyskakujące okienko przy każdym nowym zdarzeniu, ponieważ aplikacja integruje się z powiadomienia push twojej przeglądarki. W ten sposób będziemy wiedzieć w czasie rzeczywistym Mamy spotkanie za kilka minut. Jest to coś, co już robi twoje urządzenie z Androidem, ale jeśli masz to w ciszy, ponieważ jesteś przed komputerem, zobaczysz te ostrzeżenia.

jak je odbierać z wiadomościami na Androida w przeglądarce 2

Oprócz przeglądania powiadomień Crono służy także do wykonywania działań związanych z tymi powiadomieniami, takich jak odpowiadanie na wiadomości od Whatsapp lub prześlij zdjęcie do Instagram. A jeśli to nie wystarczy, można również zsynchronizować Schowek, aby skopiować i wkleić tekst, linki lub pliki z Androida na komputer i odwrotnie. Co więcej, jeśli nie widzisz, gdzie jest Twój system Android, z Crono możesz zrobić zadzwoń, aby go znaleźć.

Jeśli zależy ci na bezpieczeństwie, Chrono szyfruj informacje, które wysyła do twojego komputera. Oznacza to, że zobaczysz tę zawartość na swoim Androidzie tylko wtedy, gdy jesteś jej prawowitym użytkownikiem i to samo stanie się na twoim komputerze.

Jak powiedzieliśmy na początku tego artykułu, Chrono Można go pobrać za darmo. Z jednej strony musisz zainstalować wersję Androida, az drugiej strony rozszerzenie do Google Chrome lub Mozilla Firefox.