Jak kontrolować telewizję na żywo za pomocą Movistar Home?

Movistar Home ma nową funkcjonalność do kontrolowania treści odtwarzanych w telewizji. Za pomocą karty „oglądasz” można dowiedzieć się, ile treści pozostało w Movistar +, przejść do przodu lub do tyłu o 15 sekund lub użyć kursora, aby przejść do określonego miejsca w filmie.

Oprócz sterowania Movistar + za pomocą głosu za pośrednictwem Aury, Movistar Home teraz obejmuje sterowanie dotykowe na karcie „Oglądasz”, zarówno dla programów telewizyjnych na żywo, jak i dla zawartości katalogu Movistar +.

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, z Główny ekran Movistar musimy przesunąć się w prawo i zobaczymy kartę „oglądasz”, która pokaże nam nazwę programu, jego okładkę, lokalizację i elementy sterujące, które pozwolą mu obsłużyć jego odtwarzanie.

Kontroluj telewizję na żywo

W przypadku programów, które są nadawane, można je zatrzymać na chwilę, gdy idziemy do kuchni, lub umieścić je od początku, jeśli się spóźnimy. Poprzez ekran główny Movistar można również dowiedzieć się, jak zaawansowana jest zawartość żyj i wróć do niego, jeśli chcemy.

Movistar Home

Zobacz tę scenę ponownie

W przypadku zawartości katalogu Movistar +, takiego jak seriale lub filmy, często interesujące jest powrót do odsłuchania frazy lub pominięcie nudnej sceny. Teraz za pomocą sterowania dotykowego można przeskoczyć tylko o kilka sekund do przodu lub do tyłu.

Ponadto kursorem punktu odtwarzania dzieci mogą ciągle chodzić do sceny „Kraina Lodu”, którą tak bardzo lubią bez konieczności przechodzenia do 32-krotności i natychmiastowego sukcesu.

Movistar Home

W przypadku treści na żywo i katalogu Za każdym razem, gdy uzyskujemy dostęp do karty „oglądasz”, zobaczymy również, ile czasu pozostało treści Wreszcie, więc nie będziemy musieli naciskać przycisku OK na pilocie i nadpisywać napisów.

Kontrola telewizji włączonej w ta karta „czy oglądasz” oferuje nowy sposób sterowania telewizją W tamtych czasach nie znaleźliśmy pilota i mamy w pobliżu Dom Movistar.