Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Jak kopiować i przesyłać pliki w panelu C

Jak kopiować i przesyłać pliki w panelu C

  • Kopiowanie lub kopiowanie files oznacza, że ​​podczas kopiowania pliku z jednej ścieżki do drugiej w hoście, oprócz pliku replikowanego w drugiej ścieżce, pozostaje on w pierwszej ścieżce, a zatem w operacji kopiowania. Trzymasz ten plik w dwóch częściach hosta.
  • Poruszanie się lub poruszanie się files oznacza, że ​​kiedy przenosisz plik z jednej ścieżki na drugą w hoście, nie pozostaje on już w ścieżce podstawowej, jak w przypadku operacji kopiowania pliku, ale jest usuwany z bezpośredniej drogi i przenoszony do formy dodatkowej.

Ale dwie ważne kwestie:

  • Pierwsza kwestia dotyczy tego, czy masz ich wiele plików i treści w Twojej witrynie. Nie możesz uzyskać do niego dostępu, dlatego musisz zachować ostrożność podczas przenoszenia operacji i rozważyć właściwą ścieżkę przesyłania plików. Decydujesz się przenieść je z jednego kierunku do drugiego; jeśli wykonasz operację przenoszenia i przesuniesz je w inną stronę, ścieżka może nie być; ponadto plik nie jest przesyłany do ścieżki pomocniczej i jest również usuwany z ścieżki podstawowej.
  • Druga kwestia jest taka jeśli przenosisz pliki pomiędzy ścieżkami i katalogami wewnątrz hosta poprzez operację kopiowania, musisz uważać, aby po zakończeniu pracy usunąć plik z pierwotnej postaci. Ponieważ jeśli będziesz nieostrożny i skopiujesz pliki bardzo nieregularnie do innych form hosta, miejsce na hoście zostanie całkowicie zajęte, a w tym przypadku działanie Twojej witryny zostanie zakłócone.

Aby skopiować lub przesłać pliki, zaloguj się do hosta panelu C swojej witryny, ucząc się logowania do panelu C, Jak, i kliknij narzędzie menedżera plików w sekcji plików. Kopiuj i przesyłaj pliki w panelu CAby wejść do tej sekcji, wszystko, co musisz wiedzieć, to to, że jesteś teraz na ścieżce prowadzącej do domu hosta Twojej witryny; tutaj znajdują się podstawowe i strukturalne ustawienia Twojego hosta, więc nie zajmuj się tą sekcją, ponieważ wszelkie drobne zmiany w tej sekcji mogą spowodować, że Twoja witryna będzie kłopotliwa, a następnie kliknij ikonę public_html. Kopiuj i przesyłaj pliki w panelu CAby dostać się do centralnej części hostingu plików, cała zawartość, którą możesz skopiować lub przenieść, jest w tym samym kierunku.

Jak widać, mamy teraz trzy foldery, pierwsze imię to jeden, drugie imię to dwa, a trzecia nazwa jest testowana; mamy serię plików i folderów w folderze lub katalogu testowym, które najpierw chcemy skopiować do innego folderu, a w następnym kroku chcemy przenieść je do folderu drugiego, aby zobaczyć różnicę między procesem kopiowania a przesyłaniem w naszym gospodarzu Być. Teraz wchodzimy do folderu testowego i jak widzimy, jest tu cały plik i folder. Kopiuj i przesyłaj pliki w panelu CChcemy skopiować to wszystko do folderu, który Ci pokazaliśmy. Aby to zrobić, najpierw zaznaczamy wszystko za pomocą narzędzia Zaznacz wszystko, a teraz istnieją dwa sposoby skopiowania zaznaczonej zawartości:

  1. Pierwszy sposób jest aby kliknąć narzędzie kopiowania w lewym górnym rogu. Kopiuj i przesyłaj pliki w panelu C
  2. Drugi sposób jest taki aby kliknąć zawartość prawym przyciskiem myszy i kliknąć opcję kopiowania. Kopiuj i przesyłaj pliki w panelu C

Jak widać otwiera się przed nami okno kopiowania. Z sekcji Ścieżka pliku możemy zobaczyć pliki, które decydujemy się skopiować na inną ścieżkę, a jeśli zejdziemy nieco niżej z frazą Wprowadź ścieżkę pliku, do której chcesz skopiować ten plik, napotkana zostanie ścieżka, co oznacza, że ​​wpiszesz jak zdecydujesz się skopiować pliki, jak widać tutaj jest ścieżka / public_html / test. Mimo to chcemy umieścić nasz plik w folderze w Public_html. Przejdźmy dalej, ponieważ / służy do nawigacji wewnątrz hosta z Linuksem, więc bierzemy frazę test i zapisujemy ją po ukośniku 1; teraz klikamy opcję kopiowania plików, aby rozpocząć proces kopiowania. Kopiuj i przesyłaj pliki w panelu CCóż, teraz klikamy przycisk ponownego ładowania, aby sprawdzić, czy na tej stronie zaszły jakieś zmiany. Ale widzimy, że w plikach nie ma żadnych zmian; po lewej stronie tej sekcji klikamy public_html Kopiuj i przesyłaj pliki w panelu CA teraz na tej stronie wchodzimy do Folderu 1, aby zobaczyć wynik końcowy; jak widać, wszystkie pliki, które wybraliśmy w poprzednim kroku, oprócz tego, że znajdują się w oryginalnej ścieżce, są tu również kopiowane.

Teraz, aby rozpocząć przesyłanie informacji lub operację przenoszenia, kliknij ponownie public_html z lewej strony tej strony, aby wejść tutaj, a teraz ponownie wejdziemy na ścieżkę testową i zaznaczymy wszystkie pliki za pomocą narzędzia zaznaczania wszystkich bezpośrednio, aby przenieść zawartość dwa sposoby do wyboru:

  1. Pierwszy sposób jest aby kliknąć przycisk przenoszenia w lewym górnym rogu. Kopiuj i przesyłaj pliki w panelu C
  2. Drugi sposób jest taki aby kliknąć prawym przyciskiem myszy wybraną zawartość i wybrać opcję przenoszenia. Kopiuj i przesyłaj pliki w panelu C

Jak widzimy otwiera się przed nami ruchome okno, a w pierwszej linijce jest zapisana bieżąca ścieżka, co oznacza, że ​​aktualną ścieżkę plików można wyświetlić na poniższej liście; jeśli wyrażenie jest nieco niższe, fraza Wprowadź ścieżkę pliku, do którego chcesz to przenieść. Widzisz plik, do którego oznacza: wpisz w polu poniżej sposób, w jaki decydujesz się przenieść pliki, bardzo dobrze, ponieważ chcemy aby przenieść te pliki do folderu drugiego, usuń tutaj frazę test i zamiast tego wpisz cyfrę 2 i kliknij opcję przenoszenia plików, aby rozpocząć operację przesyłania. Kopiuj i przesyłaj pliki w panelu C

Pobierz motywy WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobieranie premium motywów WordPressPobieranie premium motywów WordPresskurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie karbonnBezpłatne pobieranie motywów WordPresskurs Lyndy do pobrania za darmo