Jak korzystać i wysyłać naklejki Memoji na urządzeniu z systemem iOS

Apple wprowadzono nowe interaktywne naklejki w iOS 13, znane jako Naklejki Memoji. Są to ulepszenia w stosunku do oryginalnych naklejek Animoji, które zostały dobrze przyjęte przez użytkowników po ich wprowadzeniu. Naklejki Animoji pozwoliły ci nagrać krótką wiadomość jako animowaną postać i wysłać ją znajomym i rodzinie. Nowe naklejki Memoji to kreatywna gra na oryginalnych naklejkach Bitmoji (używanych przez Snapchata). Naklejki Memoji umożliwiają tworzenie oryginalnych kreacji różnych naklejek na twarz i używanie tych cyfrowych naklejek na urządzeniu z systemem iOS. Możesz ich używać w iMessages, podczas publikowania zdjęć i nie tylko. Poniżej opiszemy szczegółowo, jak tworzyć i używać naklejek Memoji na urządzeniu z iOS, więc czytaj dalej.

Jak działa Memoji

Możesz łatwo zaprojektować naklejkę Memoji na urządzeniu z systemem iOS (więcej poniżej). Po utworzeniu otrzymasz niestandardowy pakiet naklejek z własnym memoji, który możesz wysłać znajomym lub rodzinie na iMessage lub innej platformie do przesyłania wiadomości. To zabawny i kreatywny sposób wyrażania swoich uczuć zamiast tradycyjnego emoji lub kciuka w górę / w dół. Memoji są wyjątkowe i można je reprezentować, aby dodawać kreatywności do wiadomości.

Memoji współpracują również ze zwykłymi emoji, co oznacza, że ​​mają własną klawiaturę, do której można łatwo uzyskać dostęp z dowolnej aplikacji. Nie musisz wychodzić z siebie, aby wysłać naklejkę Memoji, co jest kolejną dodatkową zaletą.

Konfigurowanie Memoji jest bardzo łatwe; po prostu wykonaj poniższe czynności:

1. Upewnij się, że używasz iOS 13 / iPadOS 13 na swoim urządzeniu.

2. W aplikacji obsługującej naklejki (takie jak iMessage) otwórz klawiaturę.

3. Kliknij ikonę Memoji na górnym pasku nad klawiaturą.

Naklejki Memoji Ios Ikona

4. Kliknij trzy kropki po lewej stronie.

Naklejki Memoji Kropki

5. Kliknij „Edytuj”, aby wprowadzić zmiany, lub „Utwórz nowe Memoji”, aby zacząć od zera.

Naklejki Memoji Ios Edytuj

Zobaczysz wiele opcji, które pozwolą Ci dostosować prawie każdy aspekt Memoji, od włosów po kolor oczu, kształt nosa itp. Możesz łatwo zaprojektować go według własnych upodobań.

Naklejki Memoji Ios Opcje edycji

Po zakończeniu stuknij Gotowe w prawym górnym rogu.

Jak wysłać Memoji

Po zaprojektowaniu Memoji wysyłanie go jest bardzo łatwe. Jak wspomniano wcześniej, Memoji mają własną oddzielną klawiaturę, za pomocą której można wybierać naklejki i wysyłać. Naklejki są tworzone automatycznie dla każdego nowego Memoji, który tworzysz i można je znaleźć na klawiaturze Memoji. Aby z nich skorzystać:

1. W aplikacji obsługującej wysyłanie naklejek otwórz klawiaturę.

2. W lewym dolnym rogu naciśnij i przytrzymaj ikonę kuli ziemskiej na klawiaturze.

3. Wybierz opcję klawiatury Emoji / Memoji (podświetloną poniżej)

Naklejki Memoji Ios Select Keyboard

4. Wybierz spośród różnych dostępnych naklejek do wysłania. Stuknięcie dowolnego z nich pozwoli Ci wysłać naklejkę Memoji do znajomych lub rodziny.

Memoji Stickers Ios Keyboard

To jest to. To takie proste. Korzystając z naklejek Memoji, będziesz mógł dodać trochę zabawy do czatów i wiadomości zamiast zwykłych emoji.

Naklejki Memoji Naklejki iOS

Czy używasz naklejek Memoji, czy po prostu uważasz, że to sztuczka? Daj nam znać w sekcji Komentarze poniżej.

Czy ten artykuł jest przydatny?