Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak korzystać z automatycznych ekspanderów tekstu w Chrome, aby przyspieszyć przeglądanie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak korzystać z automatycznych ekspanderów tekstu w Chrome, aby przyspieszyć przeglądanie

Ekspandery tekstu mogą zaoszczędzić dużo czasu i cierpliwości przy powtarzalnych zadaniach. Możesz nawet mieć je w swojej przeglądarce, aby ułatwić sobie pisanie online.

Nie możesz wymyślić, jak byś ich użył? Oto kilka sposobów, w jakie najlepsze automatyczne rozszerzenia ekspandera tekstu Chrome mogą pomóc w przeglądaniu, czyniąc je łatwiejszym i szybszym.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

1. Automatyczne uzupełnianie wyszukiwań Google w Chrome

Jeśli często korzystasz z wyszukiwarki Google, możesz tworzyć skróty do często używanego tekstu. Pierwszym ekspanderem tekstu, który powinieneś sprawdzić, jest Magical, który pozwala opracować nieskończoną liczbę skrótów dla pojedynczych słów lub całych akapitów. I to za darmo.

Wśród wielu jego zastosowań jest możliwość przyspieszenia wyszukiwania w Google przez automatyczne uzupełnianie najczęściej używanych fraz, takich jak „co robi”, „kto jest” lub „definicja”.

Połącz narzędzia Magical z innymi wskazówkami i sztuczkami, aby opanować wyszukiwanie w Google, aby znacznie przyspieszyć wyszukiwanie.

Pobierać: Magiczny (darmowy)

2. Wypełniaj formularze i informacje ogólne automatycznie

Ile formularzy online wypełniasz każdego dnia? Ekspandery tekstu mogą je wypełnić po utworzeniu niezbędnych skrótów lub fragmentów.

Text Blaze, kolejne świetne rozszerzenie do automatycznego uzupełniania tekstu podczas przeglądania w Chrome, oferuje bardzo płynny system tworzenia i używania fragmentów. Możesz tworzyć całe foldery pełne szczegółów lub fraz, których zawsze używasz do rejestracji, kwestionariuszy, recenzji lub innych formularzy.

Dowolny tekst, którego potrzebujesz, od nazwiska i adresu po podpis i aktualną datę, można po prostu wyświetlić za pomocą kilku pociągnięć klawiatury.

Pobierać: Text Blaze (bezpłatny, dostępna subskrypcja)

3. Rób notatki online za pomocą ekspanderów tekstu

Niezależnie od tego, czy korzystasz z programu OneNote, czy z bezpłatnych internetowych narzędzi do notatek samoprzylepnych, robienie notatek podczas przeglądania jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, zwłaszcza dzięki rozszerzeniom autouzupełniania przeglądarki Google Chrome, takim jak ProKeys.

Rekommenderad:  Co to jest przeglądarka Silk: wszystko, co musisz wiedzieć

Najpierw tworzysz fragmenty swoich ulubionych zwrotów, prostych, które możesz zapamiętać. Następnie przejdź do aplikacji do robienia notatek online, wpisz fragment i naciśnij Shift + Spacja. Fragment zostanie rozwinięty do przypisanej mu frazy.

Jeśli chodzi o ProKeys, wykonujesz te kroki z każdym fragmentem, co oznacza, że ​​nie możesz napisać ich wielu i używać Shift + Spacja raz, aby rozszerzyć je wszystkie za jednym razem.

Inne rozszerzenia Chrome działają inaczej lub szybciej, więc sprawdź jak najwięcej z nich, aby znaleźć najlepsze dla danego zadania.

Pobierać: Klucze Pro (bezpłatne)

4. Kod autouzupełniania w Twojej przeglądarce

Natkniesz się na bardziej profesjonalne aplikacje do autouzupełniania, takie jak TextExpander, które są przeznaczone dla dużych i małych firm oraz ich zespołów. Szeroka gama narzędzi ma swoją cenę, ale możesz je wypróbować, korzystając z 30-dniowej bezpłatnej wersji próbnej.

Wśród wielu funkcji współpracy, analizy i rozszerzania tekstu znajduje się opcja tworzenia fragmentów kodu JavaScript, AppleScript i Shell Script.

Jeśli więc interesujesz się programowaniem podczas przeglądania w Chrome, możesz dodać rozszerzenie TextExpander i automatycznie uzupełniać dowolny tekst potrzebny do szybkiego ukończenia algorytmów.

Pobierać: TextExpander (wymagana subskrypcja, dostępna bezpłatna wersja próbna)

5. Popraw swoją komunikację online dzięki ekspanderom tekstu

Jeśli używasz przeglądarki do komunikowania się ze znajomymi lub klientami, ekspandery tekstu są świetnym rozwiązaniem do pisania wiadomości. Mogą automatycznie uzupełniać zdania, których często używasz, podczas gdy ty zwracasz uwagę na oryginalne rzeczy, które chcesz powiedzieć.

Ponieważ TextExpander specjalizuje się w płynnej współpracy, pamiętaj o tym podczas czatowania, pisania e-maili i tworzenia postów w mediach społecznościowych.

Możesz nie tylko utworzyć kilka złożonych fragmentów, ale także udostępnić je swojemu zespołowi. W ten sposób wszyscy możecie używać tych samych zwrotów podczas rozmów, wyrażania typowych skarg w miejscu pracy lub profesjonalnej komunikacji z klientami.

Rekommenderad:  Jak rozpocząć biznes masażu o wartości 100 000 USD rocznie (przewodnik krok po kroku)

Pobierać: TextExpander (wymagana subskrypcja, dostępna bezpłatna wersja próbna)

6. Użyj autouzupełniania, aby przyspieszyć swoje blogowanie

Niektórzy blogerzy wolą pisać swoje posty bezpośrednio w swoich przeglądarkach. Oszczędza czas i pozwala stylizować każdy element podczas pisania, zamiast wklejać tekst na przykład z programu Word i wprowadzać zmiany.

Ekspander tekstu jest tu również przydatny. W postach na blogu pojawiają się standardowe wezwania do działania lub dane kontaktowe, do których można tworzyć skróty w aplikacjach do autouzupełniania.

Kolejną usługą rozszerzania tekstu, którą powinieneś poznać w Google Chrome, jest FlyMSG. Nawigacja po nim jest bezpłatna i łatwa, ponieważ konfigurujesz foldery z przydatnymi fragmentami — lub FlyCuts — na swoim blogu.

Nie ma znaczenia, czy blogujesz na Medium, czy na WordPressie, po prostu wpisz skróty, a rozszerzenie Twojej przeglądarki automatycznie zastąpi je odpowiednią frazą.

Pobierać: FlyMSG (bezpłatny)

7. Szybsze pisanie materiałów marketingowych dzięki automatycznym ekspanderom tekstu

Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy prowadzisz bloga, dobra strategia marketingowa jest niezbędna do odniesienia sukcesu. Oprócz rozszerzeń Chrome dla marketerów cyfrowych wybierz dodatek do automatycznego uzupełniania całej treści pisanej, która umieści Twoją markę na mapie.

Ekspander tekstu może pomóc w tworzeniu biuletynów, reklam, komunikatów prasowych i innych materiałów bez opuszczania przeglądarki. Pomyśl o języku, słowach i wyrażeniach, które najlepiej prezentowałyby się na takich materiałach. Następnie skorzystaj z dowolnej z powyższych usług, aby przygotować skróty.

Możesz zacząć promować swoją markę, nie martwiąc się zbytnio o część pisemną ani o to, ile czasu Ci to zajmie.

Spersonalizuj swoją przeglądarkę Google Chrome za pomocą automatycznych ekspanderów tekstu

Im bardziej wydajna jest Twoja przeglądarka, tym więcej przyjemności z jej używania. Automatyczne ekspandery tekstu są inteligentne i niezwykle przydatne, ponieważ mogą przyspieszyć każdą część pisania online, niezależnie od tego, czy wypełniasz formularze, publikujesz artykuły, czy po prostu rozmawiasz.

Rekommenderad:  Jak usunąć konto YouTube na komputerze stacjonarnym i telefonie komórkowym

Poznaj inne sposoby, w jakie rozszerzenia Chrome mogą poprawić wygodę użytkownika. Staraj się, aby platforma była jak najbardziej zabawna i praktyczna.

Table of Contents