Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak korzystać z ChatGPT w Egipcie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak korzystać z ChatGPT w Egipcie

ChatGPT, najpopularniejsze narzędzie AI, jest dostępne w większości części świata, z wyjątkiem niektórych krajów, takich jak Egipt. Open AI uruchomił ChatGPT, ChatGPT Plus i GPT-4 dla większości krajów, ale ograniczył go w Egipcie ze względu na obawy związane z prywatnością i bezpieczeństwem.

Nadal możesz uzyskać dostęp do ChatGPT w Egipcie. W tym przewodniku znajdziesz porady ekspertów, jak korzystać z ChatGPT w Egipcie bez ograniczeń. Więc nie marnując czasu, zaczynajmy!

Czy ChatGPT jest dostępny w Egipcie?


Niestety, Egipt nie oferuje ChatGPT. Rząd Egiptu ograniczył korzystanie z ChatGPT w swoim kraju ze względu na obawy dotyczące prywatności. W rezultacie zobaczysz błąd na ekranie za każdym razem, gdy spróbujesz uzyskać dostęp do ChatGPT z Egiptu.

Dlaczego ChatGPT nie jest dostępny w Egipcie?


Egipski rząd zablokował ChatGPT w tym kraju. Głównym powodem ograniczeń narzędzia jest zapewnienie prywatności i bezpieczeństwa jego użytkownikom. ChatGPT gromadzi i przechowuje prywatne i wrażliwe dane swoich użytkowników. Ostatecznie może to spowodować ogromne zagrożenie dla jego użytkowników. Ograniczając korzystanie z aplikacji w Egipcie, rząd ma na celu ochronę swoich mieszkańców.

Inne przyczyny zakazu ChatGPT w Egipcie są następujące:

  • Niedostępność serwerów ChatGPT w Egipcie może być możliwym powodem zablokowania ich użycia.
  • Podczas cenzurowania witryny rząd mógł zorientować się, że witryna może stanowić zagrożenie dla narodu.
  • Rząd może chcieć chronić krajowe firmy przed łączeniem się z firmami zagranicznymi, takimi jak Open AI, spółka macierzysta ChatGPT.

Jak korzystać z ChatGPT w Egipcie


ChatGPT jest zakazany w Egipcie. Uniemożliwiając korzystanie z tego narzędzia, rząd egipski ogranicza swoim użytkownikom możliwość nadążania za technologią sztucznej inteligencji używaną na całym świecie. Ale tak nie powinno być z tobą. Możesz uzyskać dostęp do ChatGPT w Egipcie, korzystając z następujących strategii:

Rozwiązanie 1: Użyj VPN

Przejście na usługę VPN może ominąć ChatGPT, który nie działa w Egipcie. Sieci VPN umożliwiają użytkownikom dostęp do stron internetowych z ograniczeniami geograficznymi w ich kraju, wybierając serwer z obsługiwanego kraju.

Rekommenderad:  Jak odinstalować Adobe Flash Player na Macu, MacBooku?

Możesz subskrybować płatną lub bezpłatną usługę VPN i zarejestrować się w ChatGPT. Sieci VPN, takie jak Express VPN, Nord VPN, SurfShark, Tunnelbear itp., oferują dostęp do ChatGPT w krajach objętych ograniczeniami. Haczyk polega na tym, że ChatGPT poprosi o numer telefonu podczas rejestracji. Możesz użyć numeru tymczasowego, aby zarejestrować się w aplikacji.

Rozwiązanie 2: Użyj przeglądarki Tor

Przeglądarka Tor umożliwia użytkownikom anonimowy dostęp do ChatGPT. Jest to bezpłatna przeglądarka typu open source, która szyfruje adres IP użytkownika. Możesz więc przeglądać internet prywatnie i uzyskiwać dostęp do ChatGPT bez przerw. Serwery Open AI nie wykryją Twojej lokalizacji.

Rozwiązanie 3: Switch do trybu prywatnego

Czasami witryna ChatGPT może nie działać prawidłowo lub otwierać się, gdy próbujesz otworzyć ją w trybie normalnym. Jeśli jednak przełączysz się na tryb prywatny (incognito), ChatGPT pozwoli ci uzyskać do niego dostęp. Po otwarciu przeglądarki internetowej możesz przejść do trybu incognito, naciskając przycisk „Ctrl + Shift + N”. W przeciwnym razie wykonaj poniższe czynności:

  • Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu ekranu.
  • Kliknij opcję Nowe okno incognito.

Teraz odwiedź https://chat.openai.com/ stronę internetową i założyć nowe konto. Możesz również podać dane swojego istniejącego konta, aby zalogować się na swoje konto ChatGPT.

Rozwiązanie 4: Użyj serwera proxy

Dostęp do ChatGPT można również uzyskać w Egipcie za pośrednictwem serwera proxy. Serwer proxy będzie pośrednikiem między Twoim urządzeniem a Internetem. Generuje losowy adres IP, uniemożliwiając Open AI poznanie twojego obecnego kraju lub adresu IP. W ten sposób możesz ominąć problem ChatGPT, który nie działa w Egipcie i korzystać z narzędzia bez przerw.

ChatGPT jest dostępny w większości krajów na całym świecie. Na przykład narzędzie jest dostępne w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Japonii, Niemczech, Indiach, Ugandzie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Rumunii, Danii, Australii itp. Pełną listę krajów dostępnych w ChatGPT można sprawdzić na oficjalnej stronie Open AI (https://platform.openai.com/docs/supported-countries).

Rekommenderad:  Jak zablokować numer WhatsApp bez ich wiedzy?

Note: Możesz skorzystać z metod opisanych w tym przewodniku, aby uzyskać dostęp do ChatGPT w Egipcie. Pamiętaj, że nie otrzymasz wsparcia od ChatGPT podczas uzyskiwania dostępu do narzędzia w Egipcie, ponieważ już je omijasz, co jest niezgodne z prawem.