Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak korzystać z funkcji Google Bard „Pomóż mi pisać”?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak korzystać z funkcji Google Bard „Pomóż mi pisać”?

Barda Google przynosi więcej do stołu, niż sobie wyobrażaliśmy. Od pisania blogów po kod funkcjonalny Pythona, Google Bard to najbardziej pomocna dłoń, jaką możemy mieć. Mówiąc o funkcji pisania Bard, czy wiesz, jak korzystać z funkcji Google Bard „Pomóż mi pisać”?

Jeśli uważasz, że umiejętność pisania Google Bard jest taka sama jak ChatGPT, to pomyśl jeszcze raz! Korzystając z funkcji Google Bard „Pomóż mi pisać”, przekonasz się, że Google Bard integruje się z jednym z najpotężniejszych narzędzi Google – Dokumentami Google. Jeśli uważasz, że to za mało, odśwież wersje robocze, a Bard nie tylko pomoże Ci w generowaniu treści, ale także sprawdzi za Ciebie pisownię i gramatykę.

Zweryfikowana odpowiedź eksperta

Zgodnie z najnowszymi wiadomościami funkcja Google Bard „Pomóż mi pisać” jest dostępna tylko dla wybranych użytkowników Google Bard. Ta nadchodząca funkcja będzie dostępna na pasku menu Dokumentów Google. Jeśli jednak jest to możliwe, musisz dotknąć ikony funkcji „Pomóż mi pisać” i udostępnić monity na blogu. Wygeneruje niesamowite blogi w ciągu kilku sekund.

Integracja sztucznej inteligencji w prawie każdym aspekcie naszego życia stała się tak intensywna, że ​​z trudem możemy myśleć o naszym życiu bez pomocy sztucznej inteligencji. Nadanie władzy sztuczna inteligencja pod względem kreatywności jest z jednej strony niesamowita, z drugiej strony może być niebezpieczna. Odkładając debatę na bok, na razie możemy cieszyć się błogosławieństwami wspierających narzędzi AI do pisania i nauczyć się, jak korzystać z funkcji Google Bard „Pomóż mi pisać”.

Czy dostępna jest funkcja Google Help Me Write?

Nie, funkcja Google Help Me Write nie jest dostępna dla wszystkich. Jednak ta funkcja została ogłoszona niedawno po publicznym wystąpieniu Google Bard. Jak pojawiło się na kilku stronach z wiadomościami, ta funkcja jest dostępna dla wybranych użytkowników Google Bard od marca 2023 r. i może zostać wdrożona za kilka miesięcy dla zwykłych ludzi. Na razie możemy tylko czekać na możliwość korzystania z funkcji Google Bard „Pomóż mi pisać” w nadchodzących miesiącach.

Rekommenderad:  Jak naprawić błąd ChatGPT dotyczący tylko jednej wiadomości na raz w 2023 r.? 4 Proste poprawki komunikatu o błędzie czatu GPT!

Co to jest „Pomóż mi pisać”?

Pomóż mi pisać to niesamowita funkcja oferowana przez Google Bard, która może poprawić Twoje umiejętności pisania na wiele sposobów. Jeśli zmagasz się z zadaniami szkolnymi lub uniwersyteckimi, Google Bard może Ci pomóc w ciągu kilku minut.

Na razie musisz otworzyć Google Bard w osobnej karcie, aby uzyskać do niego dostęp; jednak po uruchomieniu funkcji Pomóż mi pisać nie musisz się martwić i domyślnie Google Bard zostanie zintegrowany z Twoimi Dokumentami Google. Następnie wystarczy kliknąć ikonę Pomóż mi pisać, aby skorzystać z funkcji Google Bard „Pomóż mi pisać”. Plan już brzmi obiecująco!

Jak uzyskać dostęp do funkcji AI „Pomóż mi pisać”?

Zgodnie z ogłoszeniami Google, bardzo łatwo jest uzyskać dostęp i korzystać z funkcji Google Bard „Pomóż mi pisać”. Jeśli nie jesteś jeszcze świadomy tego procesu, oto notatka dla Ciebie!

Krok 1: Otwórz i zaloguj się na swoje konto Google.

Krok 2: Otwórz nowy dokument Google, a na pasku zadań/pasku menu znajdziesz przycisk „Pomóż mi pisać”.

Krok 3: Kliknij przycisk „Pomóż mi pisać”, aby uzyskać dostęp do tej funkcji.

Jak korzystać z Google, aby pomóc mi pisać?

Jeśli nie wiesz o najnowszej aktualizacji Google Bard, Google zamierza zintegrować Bard z prawie każdą aplikacją i usługą Google, w tym Dokumentami Google, Arkuszami, PPT i wieloma innymi. Aby skorzystać z funkcji Google Bard „Pomóż mi pisać”, wykonaj poniższe czynności:

Krok 1: Znajdź przycisk „Pomóż mi pisać” na górnym pasku menu w Dokumentach Google i PPT. W przypadku Gmaila znajdziesz opcję na dole, a w Arkuszach Google kliknij dowolną komórkę i użyj monitu!

Krok 2: Kliknij przycisk „Pomóż mi pisać” w zależności od używanej aplikacji, a zostaniesz poproszony o dodanie monitów. Dodaj podpowiedzi w prostych i krótkich zdaniach.

Rekommenderad:  Alternatywa OpenAI Jukebox | Wiedzieć wszystko!

Krok 3: Wygeneruj zawartość.

Jak korzystać z funkcji AI „Pomóż mi pisać” w Dokumentach Google?

Jak wspomniano wcześniej, Help Me Write jest integracją Bard z Dokumentami Google, bardziej prawdopodobne jest, że tak się stanie:

Krok 1: Zaloguj się do Gmaila i otwórz dokument Google.

Krok 2: Kliknij przycisk „Pomóż mi pisać”.

Krok 3: W razie potrzeby dodaj monity w krótkich zdaniach, które najlepiej opisują Twój temat. Umieść wszelkie informacje, które Twoim zdaniem są niezbędne do pisania.

Krok 4: Wygeneruj zawartość.

Krok 5: Sprawdź gramatykę i pisownię swoich pism dzięki tej wyjątkowej funkcji.

Jak korzystać z funkcji AI „Pomóż mi pisać” w Gmailu?

Gmail to jedna z najbardziej wymagających funkcji wśród ludzi pracy, a redagowanie poczty jest równie frustrujące. Czasami gubiliśmy słowa; czasami odpowiadanie na wszystkie e-maile zabija więcej godzin pracy, niż możemy sobie na to pozwolić. Automatyczna odpowiedź w Gmailu to niesamowita funkcja, z której korzystamy od dawna w Gmailu, ale korzystanie z funkcji Help Me Write podniesie poprzeczkę oczekiwań. Aby korzystać z funkcji Google Bard „Pomóż mi pisać” w Gmailu i obserwować generowanie automatycznych odpowiedzi AI na setki e-maili w zaledwie kilka minut!

Krok 1: Otwórz konto Gmail i zacznij pisać wiadomość.

Krok 2: Znajdź przycisk „Pomóż mi pisać” na dole kompozytora.

Krok 3: Kliknij przycisk „Pomóż mi pisać”, a sztuczna inteligencja zacznie generować odpowiedź na podstawie poprzedniego kontekstu wiadomości.

Krok 4: Ciesz się treściami generowanymi przez sztuczną inteligencję!

Sprawdź więcej artykułów na Google Bard

  1. Jak naprawić „Nieznany błąd” Google Bard? W 8 Łatwe sposoby!
  2. Jak naprawić „Zakazany błąd” Google Bard?
  3. Google Bard kontra OpenAI ChatGPT — badanie oparte na zapytaniach użytkowników!
  4. Czym Bard różni się od ChatGPT? Narażony!
  5. Jak zalogować się do Google Bard AI? Nowy bot AI!
  6. Beta test Google Bard | Wszystko co musisz wiedzieć!
  7. Przypadki użycia Google Bard AI | Poznaj zastosowania!!
  8. Google Bard zła odpowiedź | Wszystko, co musisz wiedzieć!
  9. Jak wypróbować Google Bard AI? Poznaj szczegóły!!
  10. Meta AI LLaMA kontra Google Bard | Wszystko co musisz wiedzieć!
Rekommenderad:  Jak zbudować niesamowitą witrynę rekrutacyjną

Wniosek

Google zmusza użytkowników do korzystania z jednego osobistego konta Gmail w celu uzyskania dostępu do wszystkich aplikacji i usług Google. Jest to bardzo pomocne, ponieważ planują również integrację Google Bard z 25 aplikacjami i usługami Google. Chociaż funkcja jest w fazie próbnej, ludzie już tworzą niezwykle pouczające artykuły, a także piszą odpowiednie listy, aby wykorzystać swoje możliwości! Prawie każdy z nas w skrytości ducha pragnął takiego pomocnika pisarskiego, który uporządkuje nasze artykuły i maile oraz dokona wszelkich niezbędnych poprawek gramatycznych. Jak się okazuje, w końcu go mamy!

Często Zadawane Pytania

P1: Czy funkcja pomocy Google w pisaniu będzie usługą bezpłatną?

Tak, na razie funkcja Google Help Me Write jest dostępna w ograniczonym zakresie, ale jest to bezpłatna funkcja, która została wprowadzona w marcu 2023 r.

Q2: Jak włączyć Pomóż mi pisać w Gmailu?

Aby włączyć opcję Pomóż mi pisać w Gmailu, dotknij przycisku Pomóż mi pisać na pasku zadań. Poza tym upewnij się, że zalogowałeś się do Google Bard przy użyciu tego samego konta Gmail, którego użyłeś do sporządzenia wiadomości.