Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak korzystać z Google Bard na komputerze Mac?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak korzystać z Google Bard na komputerze Mac?

Zabawa z Google Bard staje się coraz ciekawsza. Wprowadzenie Aplikacja ChatGPT na iPhone’a podnosi oczekiwania również dla Barda! Posiadanie aplikacji internetowej po prostu nie wydaje się wystarczające, skoro możesz używać Google Bard na Macu za pomocą aplikacji Bard!

Google Bard szybko się uczy i aktualizuje jeszcze szybciej. Dzięki dostępowi do internetu Google Bard staje się czarodziejem, który może pomóc w zbadaniu dowolnego tematu. Aplikacja internetowa do korzystania z Google Bard na Macu i Windows została uruchomiona kilka miesięcy temu, a ludzie już są zakochani w tym narzędziu AI.

Zweryfikowana odpowiedź eksperta

Aby korzystać z Google Bard na Macu, użyj aplikacji internetowej uruchomionej przez Google lub użyj aplikacji innych firm, które pomogą Ci stworzyć aplikację dla Barda działającą na Macu. Obie te metody są łatwe i wymagają tylko kilku kliknięć, aby uzyskać dostęp do Google Bard.

Każdy, kto ma komputer Mac, może uzyskać dostęp do Google Bard, wchodząc na stronę bard.google.com, ale w przypadku tej metody wymagany jest dostęp do przeglądarki, a następnie korzystanie z aplikacji internetowej. Byłoby znacznie łatwiej, gdyby istniała aplikacja dedykowana Bardowi, abyśmy mogli skorzystaj z Google Barda na Macu w podróży.

Jak korzystać z Google Bard na komputerze Mac?

Google pospiesznie uruchomił Bard, aby ukraść światło reflektorów z ChatGPT i do pewnego stopnia mu się to udało! Podobnie jak ChatGPT, Google Bard również uruchomił swoją aplikację internetową, z której można korzystać zarówno na komputerach Mac, jak i Windows. Teraz, jeśli nie wiesz, jak korzystać z Google Bard na Macu, oto wytyczne dla Ciebie:

Krok 1: otwarty Bard.google.com.

Krok 2: Kliknij przycisk „Wypróbuj Barda”.

Krok 3: Zaloguj się przy użyciu osobistego identyfikatora Gmaila.

Krok 4: Wpisz monit na Bardzie i prześlij go. Ponadto dotknij przycisku mikrofonu, aby mówić i nagrywać monit lub pytanie, aby uniknąć pisania i przesyłania!

Krok 5: Kliknij „zobacz inne wersje robocze”, aby znaleźć tę samą odpowiedź napisaną w trzech różnych stylach. Jeśli uważasz, że wygenerowane wersje robocze nie są dobre, możesz je ponownie wygenerować, klikając przycisk „odśwież”.

Rekommenderad:  Jak dodać animowane GIF-y do swojej kampanii marketingowej

Zrobione!

Jak uzyskać dostęp do Google Bard na komputerze Mac?

Osoby korzystające z aplikacji Bard Web App przyznały, że interfejs tego narzędzia konwersacyjnego opartego na sztucznej inteligencji jest bardzo łatwy. Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać dostęp i korzystać z Google Bard na komputerze Mac. Aby uzyskać dostęp do Google Bard na komputerze Mac, wykonaj następujące czynności:

Krok 1: Otwórz Safari lub dowolną przeglądarkę na komputerze Mac. Następnie otwórz bard.google.com.

Krok 2: Jeśli masz już konto, otwórz je. W przeciwnym razie musisz utworzyć nowe konto z osobistym identyfikatorem Gmaila, aby uzyskać dostęp do Google Bard.

Krok 3: Zaloguj się do aplikacji internetowej i wpisz swój znak zachęty w odpowiednim miejscu. Możesz także wypróbować metodę wprowadzania głosowego, aby umieścić zapytanie.

Krok 4: Poczekaj kilka sekund i ciesz się odpowiedzią udzieloną przez Barda.

Krok 5: Przeglądaj więcej wersji roboczych dla tej samej odpowiedzi, klikając opcję „wyświetl inne wersje robocze”.

Czy istnieje aplikacja Google Bard na komputery Mac?

Wszyscy długo czekamy na aplikację Google Bard na Maca i iPhone’a. Jednakże, Google Bard nie uruchomił jeszcze oficjalnie swojej aplikacji. Jak dotąd, jeśli chcesz korzystać z Google Bard na komputerze Mac, musi to być aplikacja internetowa Bard.

Istnieje jednak kilka aplikacji innych firm, które są dostarczane z rozwiązaniem. Jeśli nie możesz się doczekać korzystania z aplikacji Bard, aby móc korzystać z Google Bard na komputerze Mac bez otwierania przeglądarki, oto procedura, którą należy wykonać:

Krok 1: Otwórz dowolną przeglądarkę na Macu i wyszukaj bzgapps.com.

Krok 2: Pobierz Unite 4 app z tego zewnętrznego źródła. Zjednoczyć 4 pozwala zamienić dowolną stronę internetową w aplikację. Jest to płatna aplikacja, ale pomoże Ci stworzyć nieograniczoną liczbę bezpłatnych aplikacji dla tych, które nie są dostępne, takich jak Bard. Ponadto możesz pobrać wersję próbną za darmo.

Rekommenderad:  Fotografia blogowa: jak zacząć

Krok 3: Pobierz program, a następnie przeciągnij go do folderu aplikacji i otwórz aplikację.

Krok 4: Musisz tylko umieścić adres URL Bard i nazwę oraz ikonę aplikacji (możesz też przesłać niestandardową ikonę aplikacji!) i nacisnąć przycisk przesyłania.

Krok 5: Zajmuje to tylko kilka sekund i możesz znaleźć świeżo wygenerowaną aplikację Bard w swojej aplikacji na Maca. Kliknij ikonę aplikacji, aby uruchomić aplikację bez żadnej przeglądarki!

Oprócz Unit dostępnych jest więcej aplikacji innych firm 4 aplikacje, aby zmienić Barda w aplikację na iOS. Jednak ze względów bezpieczeństwa nie zaleca się używania oprogramowania innych firm do generowania aplikacji Bard. To może cię drogo kosztować.

Jak zainstalować aplikację Google Bard na komputerze Mac?

Jak omówiliśmy wyżej wymienione sekcje, aplikacja Google Bard na Maca nie została jeszcze oficjalnie uruchomiona. Obecnie dostępne są tylko aplikacje internetowe dla Google Bard, które działają zarówno na komputerach Mac, jak i Windows przez przeglądarki.

Chociaż dostępne są źródła stron trzecich, które mogą pomóc w wygenerowaniu aplikacji Bard food Mac i zainstalowaniu jej. Nie jest to jednak procedura niezawodna ani zalecana. Twoje bezpieczeństwo może zostać naruszone za pomocą nieautoryzowanych aplikacji innych firm.

Na razie możemy korzystać z Google Bard na Macu, otwierając aplikację internetową w przeglądarce. Możesz także utworzyć skrót do tej strony, aby ułatwić dostęp do tego narzędzia AI.

Sprawdź więcej artykułów na Google Bard

 1. Wtyczki Google Bard: Przyszłość narzędzi opartych na sztucznej inteligencji!
 2. Jak uzyskać dostęp do Google Bard w Google Workspace?
 3. Czy Google Bard może zostać uznany za plagiat?
 4. Czy Turnitin może wykryć Google Bard? Szczegóły do ​​naśladowania!
 5. Jak tworzyć obrazy w Google Bard? Czy Bard może generować obrazy?
 6. Jak korzystać z funkcji Google Bard „Pomóż mi zorganizować”?
 7. Jak korzystać z funkcji Google Bard „Pomóż mi pisać”?
 8. Jak uzyskać dostęp do Google Bard w Gmailu?
 9. Jak uzyskać dostęp do Google Bard w Doc?
 10. Jak korzystać z Google Bard w Google Meet?
 11. Jak sprawić, by Google Bard pisał dłużej?
 12. Wykorzystaj w pełni te ponad 120 skutecznych podpowiedzi Google Bard w 2023 roku!
Rekommenderad:  Jak zbudować grę wideo za pomocą GPT-4?

Wniosek

Korzystanie z Google Bard jest bardziej jak „spełnienie marzeń” dla maniaków komputerowych, którzy zawsze chcieli bawić się sztuczną inteligencją, tak jak filmy SciFi. Chociaż wielu twierdzi, że Google Bard oferuje niedokładne odpowiedzi, wprowadzające w błąd sugestie i rozpowszechnia uprzedzenia, możemy potwierdzić, że ten duży model językowy szybko się uczy i jest już lepszą wersją tego, co zostało uruchomione kilka miesięcy temu do testów. Możemy tylko mieć nadzieję i oczekiwać dalszych ulepszeń Barda i oficjalnych aplikacji na iOS i Androida smartphones.

Często Zadawane Pytania

Q1. Czy Google Bard działa na iOS?

Jak dotąd Google Bard nie uruchomił żadnej aplikacji na iOS na iPhone’a. Zarówno użytkownicy iOS, jak i Androida mogą nadal używać Google Bard jako aplikacji internetowej, uzyskując dostęp do przeglądarki.

Q2. Czy istnieje aplikacja Google Bard?

Jak dotąd Google pracuje nad integracją Barda z innymi aplikacjami Google, zwłaszcza z Google Workspace. Jednak Google nie uruchomił Google Bard jako aplikacji.

Q3. Czy Google ma aplikację komputerową na Maca?

Nie, Google nie ma aplikacji komputerowej na Maca. Możesz jednak użyć programów innych firm, aby utworzyć aplikację komputerową Google Bard dla komputerów Mac.