Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak korzystać z Home Party na MacOS

Nic dziwnego, że House Party to bardzo popularna aplikacja. Możesz rozmawiać i grać w gry ze znajomymi, gdziekolwiek się znajdują. Możesz pobrać go na swój telefon i zabrać ze sobą wszędzie.

Jednak korzystanie z House Party na komputerze Mac może być łatwiejsze. W ten sposób możesz usiąść na kanapie lub w pokoju i zrelaksować się. W tym artykule pokażemy, jak najlepiej korzystać z aplikacji na komputerze Mac.

Jak zainstalować imprezę domową?

Być może zastanawiasz się, czy House Party to darmowa lub płatna aplikacja. Dobrą wiadomością jest to, że jest bezpłatny, chociaż są pewne zakupy w aplikacji.

Przejdź do App Store i dotknij „Home Party”. Rozpoznasz aplikację za pomocą żółtej machającej dłoni na czerwonym tle. Kliknij Pobierz, a następnie kontynuuj instalację aplikacji na komputerze Mac. Pamiętaj, że musisz się zalogować Apple Identyfikator potwierdzający, że jesteś.

przyjęcie domowe, jak korzystać

Jak założyć konto?

Jeśli już zapisałeś się na przyjęcie domowe z telefonu, wszystko, co musisz zrobić, to podać informacje o koncie. Następnie możesz dołączyć do rozmowy lub zaprosić znajomych.

Jeśli używasz Home Party po raz pierwszy, pokażemy Ci, jak utworzyć nowe konto. Kliknij niebieski przycisk Zarejestruj się, a następnie wprowadź swój adres e-mail i utwórz hasło. Musisz także wprowadzić swój numer telefonu. Po kilku sekundach otrzymasz tekst potwierdzający, a następnie będziesz mógł zakończyć proces rejestracji.

Jak dodać przyjaciela?

Korzystanie z Home Party bez znajomych nie ma sensu. Aplikacja została zaprojektowana, aby przybliżyć Cię do osób, które kochasz, gdziekolwiek się znajdują.

Po zalogowaniu aplikacja zapyta, czy chcesz zaimportować kontakty. Nie musisz tego robić, ale najszybszy sposób na skontaktowanie się ze znajomymi. Oczywiście zawsze możesz znaleźć znajomych ręcznie, jeśli znasz ich nazwę użytkownika.

U góry ekranu zobaczysz pasek wyszukiwania. Wpisz tam imię swojego znajomego, a gdy go znajdziesz, kliknij Dodaj. Musisz teraz poczekać, aż przyjaciel zaakceptuje Twoją prośbę, a następnie możesz rozpocząć rozmowę.

Jeśli nie znasz nazwy użytkownika znajomego, nie martw się. Istnieją inne sposoby ich dodawania. Wybierz zielony znak „Kopiuj link profilu”, a następnie wyślij link do profilu znajomym. Możesz to zrobić za pomocą aplikacji e-mail lub komunikatora, do której jesteś przyzwyczajony. Wszystko, co muszą zrobić, to otworzyć link i dodać Cię jako przyjaciela.

Rozpocznij lub dołącz do rozmowy

Dzięki bezpłatnej wersji House Party możesz prowadzić rozmowy wideo nawet z siedmioma przyjaciółmi. Jeszcze więcej wysokiej jakości głosu i wideo. Dodatkowo będziesz mógł oglądać ciągłe filmy od wszystkich uczestników.

Jeśli chcesz rozpocząć połączenie, kliknij znak plus w prawym górnym rogu ekranu głównego. Wybierz maksymalnie siedmiu przyjaciół z listy i kliknij Zaproś do pokoju. Pokoje to wirtualne przestrzenie, w których odbywają się Twoje rozmowy. Możesz teraz rozmawiać, czatować lub grać w gry razem.

Zamiast tego, jeśli chcesz dołączyć do istniejącej rozmowy wideo, przejdź do listy kontaktów i znajdź hosta, który jest gospodarzem lub uczestniczy w połączeniu. Kliknij przycisk Dołącz obok ich nazwy.

Pamiętaj, że kiedy dołączysz do rozmowy, Twoi znajomi będą mogli Cię zobaczyć od razu. Oczywiście podczas połączenia możesz w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć wideo i mikrofon. Aplikacja jest prosta i szybko zobaczysz ikonę, którą musisz kliknąć.

W jaką grę możemy zagrać?

Wiele osób pobiera House Party na fajne gry. Istnieje wiele bezpłatnych opcji, w które możesz grać ze znajomymi. Najpopularniejsze gry to Ciekawostki, Heads Up, Quick Draw oraz Chips i Guac.

Podczas rozmowy każdy może rozpocząć grę. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć małe kostki w prawym górnym rogu ekranu. Następnie możesz wybrać żądaną grę, a inni uczestnicy mogą dołączyć. Gry House Party gwarantują godziny zabawy, szczególnie jeśli grasz z dużą grupą przyjaciół.

Co więcej, łatwiej jest grać w gry na komputerze Mac, ponieważ większy ekran pozwala lepiej kontrolować polecenia. Jeśli masz dość tej gry, możesz ją zaktualizować i kupić więcej w App Store.

wykorzystanie w domu na komputerze Mac

Dodatkowe opcje

Po nawiązaniu otwartego połączenia wszyscy z listy kontaktów mogą dołączyć. Jeśli chcesz nawiązać połączenie prywatne, możesz to zrobić, klikając małą blokadę u dołu ekranu.

W ten sposób zamykasz swój pokój, aby żadne nowe osoby nie mogły dołączyć. Każdy może zablokować lub odblokować pokój podczas połączenia, ale zawsze zobaczysz znak i będziesz wiedział, czy połączenie jest prywatne czy publiczne.

Jeśli chcesz zakończyć połączenie, możesz to zrobić, klikając X w lewym dolnym rogu ekranu. Jeśli wykonałeś połączenie, możesz mieć wrażenie, że imprezujesz teraz. Nie martw się, ponieważ inni uczestnicy będą mogli kontynuować rozmowę wideo, nawet jeśli odejdziesz.

Impreza jest online!

Dzięki Home Party możesz utrzymywać kontakt ze znajomymi, nawet gdy są daleko. Nie tylko gwarantuje wysoką jakość połączeń, ale jest wiele rzeczy, które możesz zrobić razem.

Próbowałeś już tej aplikacji? Czy lubisz? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.