Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak korzystać z iMessage na Windows Korzystanie z łącza telefonicznego Microsoft

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak korzystać z iMessage na Windows Korzystanie z łącza telefonicznego Microsoft

Microsoft w końcu ogłosił, że Phone Link będzie teraz działać także z iPhone’ami, włączając funkcję iMessage Windows. Usługa Phone Link była wcześniej dostępna wyłącznie dla urządzeń z systemem Android i umożliwiała użytkownikom odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości i sprawdzanie powiadomień z telefonu bezpośrednio na swoim telefonie. Windows maszyna. Apple użytkownicy mogą wreszcie korzystać z iMessage bezpośrednio na swoich urządzeniach Windows komputerze przy użyciu łącza Microsoft Phone Link.

W swoim najnowszy wpis na bloguMicrosoft twierdzi, że uruchomił wczesną wersję zapoznawczą Phone Link na iOS. Ta funkcja będzie dostępna dla ograniczonej liczby osób Windows Użytkownicy poufni z Windows 11. Jedynym wymaganiem dla iPhone’a jest system iOS 14 lub nowszy.

Jak korzystać z iMessage na Windows 11 z łączem telefonicznym Microsoft

Musisz być w Windows Niejawny program testów umożliwiający dostęp do łącza Microsoft Phone Link na telefonie iPhone. Można to zrobić, przechodząc do Ustawienia > Windows Aktualizacja > Windows Insider Program i wybranie dowolnego z trzech dostępnych kanałów Insider na Twoim koncie Windows Maszyna oparta na 11.

1. Pobierz Aplikacja Microsoft Phone Link ze sklepu Microsoft Store na Twoim Windows 11 maszyna.

2. Na swoim iPhonie musisz pobrać plik Łączyć z Windows przez Microsoft.

3. Teraz otwórz aplikację Phone Link na swoim telefonie Windows urządzeniu i wybierz opcję iPhone.

OBRAZ: Microsoft

4. Teraz zaloguj się przy użyciu konta Microsoft w aplikacji Phone Link na obu urządzeniach Windows maszynę i iPhone’a.

5. Twój iPhone wyświetli teraz monit o włączenie Bluetooth i sparowanie go z Twoim Windows komputer.

6. Po pomyślnym sparowaniu zeskanuj kod QR widoczny na urządzeniu Windows ekranie urządzenia za pomocą aplikacji Phone Link na telefonie iPhone.

Rekommenderad:  Dlaczego kodowanie jest najlepszą umiejętnością, jaką warto mieć w swoim pasku narzędzi na rok 2019
OBRAZ: Microsoft

7. Twój iPhone poprosi teraz o pozwolenie, które możesz sprawdzić zgodnie ze swoimi preferencjami.

8. Twój iPhone został teraz pomyślnie połączony z Twoim Windows komputerze za pomocą Microsoft Phone Link i możesz zacząć korzystać z iMessage Windows.

OBRAZ: Microsoft

Funkcje i ograniczenia iMessage wł Windows za pomocą łącza telefonicznego

Microsoft Phone Link umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych za pomocą iMessage z poziomu telefonu Windows komputer. Jednak nie synchronizuje starszych wiadomości z historii iMessage. Usługa Phone Link może wyświetlać wiadomości otrzymane tylko wtedy, gdy telefon jest z nim sparowany Windows maszynę przez Bluetooth.

Obrazy i multimedia NIE są obsługiwane w iMessage przy włączonej funkcji Phone Link Windows. Obecnie nie można odbierać połączeń za pomocą tej usługi. Oznacza to, że aplikacja Phone Link generuje rozmowy iMessage na podstawie historii powiadomień Twojego iPhone’a i może tylko odpowiadać na te rozmowy. Chociaż funkcjonalność jest bardzo minimalna, jest to krok na właściwej ścieżce firmy Microsoft.

OBRAZ: Apple Sklep z aplikacjami

Oto ciekawa zapowiedź. Zrzut ekranu podglądu aplikacji Link to Phone firmy Microsoft na stronie Apple Sklep pokazuje, że będziesz mógł odbierać i odbierać połączenia na swoim iPhonie na swoim Windows komputer. Jednak nie potwierdziliśmy tego jeszcze z naszej strony. To z pewnością ekscytujący Easter Egg, ponieważ oficjalnie pochodzi od Microsoftu.

Note że Insider Preview, który umożliwia tę funkcję, zacznie być udostępniany wybranym użytkownikom jeszcze w tym tygodniu. Będziemy na bieżąco aktualizować ten artykuł o nowe funkcje i ulepszenia firmy Microsoft w aplikacji Phone Link.