Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak korzystać z nowej funkcji Netflix do pobrania dla Ciebie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak korzystać z nowej funkcji Netflix do pobrania dla Ciebie

Nie wiesz, co obejrzeć podczas następnej podróży? Pozwól, aby Netflix zdecydował dzięki funkcji Downloads For You.

Pobieranie dla Ciebie automatycznie pobiera programy telewizyjne i filmy, które mogą Ci się spodobać, w oparciu o Twoje nawyki związane z oglądaniem serwisu Netflix. Oto jak go używać…

Czym jest dla Ciebie pobieranie w serwisie Netflix?

Jak już informowaliśmy, Downloads For You to funkcja serwisu Netflix, która automatycznie pobiera treści na telefon komórkowy. Wybiera, co pobrać na podstawie tego, co lubisz oglądać, i współpracuje z wszystkim, co pobierzesz ręcznie.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Pobieranie z serwisu Netflix to świetna funkcja, ponieważ oznacza, że ​​nadal możesz oglądać rzeczy, gdy nie masz połączenia z Internetem, na przykład podczas podróży lub w miejscu, w którym zasięg internetu jest nierówny.

W chwili pisania tego tekstu aplikacja Downloads For You jest dostępna tylko na Androida. Jednak Netflix zamierza udostępnić go na iOS w pewnym momencie na początku 2021 roku.

Jak włączyć pobieranie dla Ciebie w serwisie Netflix

Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby włączyć opcję Pobieranie dla Ciebie, ale dopiero po uprzednim upewnieniu się, że aplikacja Netflix jest aktualna. Może być konieczne wymuszenie zamknięcia i otwarcia, aby aktywować aktualizację.

  1. Otwórz aplikację Netflix.
  2. Idź do Pliki do pobrania patka.
  3. Pod Przedstawiamy pliki do pobrania dla Ciebieuzyskiwać Organizować coś.
  4. Użyj minus I plus , aby dostosować liczbę GB, które chcesz przydzielić. Możesz wybrać z 0.5 Do 9.5w półkrokach.
  5. Uzyskiwać Włączyć coś.

Jeśli chcesz później wyłączyć Pobieranie dla Ciebie lub zmienić przydział pojemności pamięci, wróć do Pliki do pobrania zakładka i obok Inteligentne pobieraniestuknij w koło zębate. Spowoduje to przejście do odpowiedniego ekranu ustawień.

Rekommenderad:  Pierwsze w historii obchody Diwali w Metaverse

Wyłączenie tej funkcji nie spowoduje wyczyszczenia pobranych plików. Aby to zrobić, wróć do Pliki do pobrania stuknij w ołówekwybierz, co chcesz usunąć, a następnie stuknij w kosz.

Pobierz programy Netflix na wszystkie swoje urządzenia

Pobieranie dla Ciebie może być funkcją dostępną wyłącznie na urządzeniach mobilnych, ale możesz także pobierać swoje ulubione programy Netflix na wiele urządzeń, w tym Windows 10 i Amazon Tabletki ognia.

Table of Contents