Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak korzystać z rozszerzenia ośmiu dolarów, aby dowiedzieć się, kto jest faktycznie zweryfikowany Twitter

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak korzystać z rozszerzenia ośmiu dolarów, aby dowiedzieć się, kto jest faktycznie zweryfikowany Twitter

Twitter ma teraz dwa systemy weryfikacji; Twitter Niebieskie i oficjalnie zweryfikowane konta. Ale tylko jeden z nich jest faktycznie dla zweryfikowanych legalnych kont. Twitter Niebiescy subskrybenci mają niebieski znacznik wyboru obok swoich kont, ale niekoniecznie są weryfikowani na podstawie identyfikatora. Podczas gdy oryginalne marki mają Urzędnik znaczek ułatwiający ich identyfikację.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Aby pomóc w identyfikacji, programista z Nowej Zelandii stworzył rozszerzenie przeglądarki o nazwie Eight Dollars, aby je rozróżnić Twitter Niebiescy użytkownicy i legalne zweryfikowane konta. Oto, jak możesz go użyć do odróżnienia zweryfikowanych użytkowników.

Co to jest rozszerzenie za osiem dolarów i dlaczego jest potrzebne?

Twitter przeszedł poważne zmiany od czasu objęcia władzy przez Elona Muska. Po pierwsze, coraz większa liczba użytkowników jest zdezorientowana kilkoma problemami nękającymi platformę mediów społecznościowych. Najbardziej zauważalną z tych zmian jest nadanie niebieskiego znacznika wyboru wszystkim kontom, które płacą za nowo wprowadzone Twitter Niebieska miesięczna subskrypcja.

Ten nowy rozwój klasyfikuje zweryfikowane Twitter użytkowników na dwie grupy. Pierwsza grupa składa się z kont oficjalnie zweryfikowanych pod kątem renomowanych lub popularnych postaci w rządzie, wiadomościach, rozrywce, sporcie lub dowolnej innej wyznaczonej kategorii. Subskrybowane konta Twitter Niebiescy tworzą drugą grupę.

W nadziei na zwalczanie podszywaczy, Twitter wprowadzono jeden sposób, aby stwierdzić, czy konto jest weryfikowane pod kątem jego rozgłosu lub $8 Zapłata. Możesz otworzyć profil konta i kliknąć znacznik wyboru, aby zobaczyć więcej szczegółów. To wyjaśni, czy użytkownik jest zweryfikowany wcześniej (w starym systemie), czy zweryfikowany przez Twitter Niebieski.

Jednak kliknięcie profili kont, aby to potwierdzić, psuje płynne wrażenia użytkownika Twitter jest znany z. W związku z tym Twitter użytkownik i programista stworzyli trafnie nazwane rozszerzenie Eight Dollars, aby rozróżnić zweryfikowane konta i Twitter Niebiescy użytkownicy.

Rekommenderad:  Jak utworzyć link w Chrome na Androida za pomocą kodu QR - -

Eight Dollars szuka i zastępuje znaczniki wyboru w sieci Twitter z oznakowanym wskaźnikiem Zweryfikowano na oficjalne konta lub Płatny Do Twitter Niebiescy abonenci.

Pozwala to łatwo określić, które konta są faktycznie zweryfikowane, bez zakłócania w jakikolwiek sposób doświadczenia użytkownika. W ten sposób Osiem Dolarów dołącza do listy przydatnych Twitter rozszerzenia dostępne w Google Chrome, Firefox i innych przeglądarkach opartych na Chromium.

Jak zainstalować rozszerzenie Eight Dollars w przeglądarce Microsoft Edge

Najpierw otwórz przeglądarkę Edge i wpisz edge://rozszerzenia w pasku wyszukiwania. Ewentualnie kliknij wielokropek () w prawym górnym rogu przeglądarki i wybierz Rozszerzenia z wyświetlonego menu podręcznego.

Następnie musisz włączyć tryb programisty w Edge, zanim będziesz mógł zainstalować rozszerzenie Eight Dollars. Aby to włączyć, po prostu włącz tryb dewelopera po lewej stronie menu Rozszerzenia.

Po włączeniu trybu programisty możesz pobrać rozszerzenie Eight Dollars z GitHub. Po pobraniu musisz rozpakować plik ZIP do wybranego folderu. Następnie wróć do edge://rozszerzeniaKliknij Załaduj rozpakowanyi wybierz folder Eight Dollars na swoim komputerze.

Postępując zgodnie z tymi krokami, rozszerzenie Eight Dollars powinno zostać pomyślnie zainstalowane w przeglądarce Edge. Instalacja tego rozszerzenia w Google Chrome lub Mozilla Firefox obejmuje w dużej mierze te same kroki.

Aby użyć ośmiu dolarów, otwórz plik Rozszerzenia menu na Edge i sprawdź, czy rozszerzenie jest włączone. To samo dotyczy Chrome, Firefox, Brave i innych przeglądarek opartych na Chromium.

Osiem dolarów ułatwia stwierdzenie, kto jest zweryfikowany Twitter

Jeśli chcesz łatwo stwierdzić, kto jest faktycznie zweryfikowany Twitter, możesz łatwo pobrać i aktywować rozszerzenie Eight Dollars. Trzeba go zainstalować ręcznie w trybie programisty przeglądarki, ale jest to warte wysiłku. Ale z tymi zmianami do Twitter weryfikacji, istnieje argument, czy to rzeczywiście ma jeszcze jakieś znaczenie.