Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak korzystać z ukrytego trybu emulacji połączenia telefonicznego przeglądarki Google Chrome

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak korzystać z ukrytego trybu emulacji połączenia telefonicznego przeglądarki Google Chrome

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak by to było przeglądać Internet za pomocą nowoczesnego modemu, który naśladuje Twoje wrażenia? Narzędzia programistyczne Chrome oferują różnorodne narzędzia, z których wiele jest ukrytych i wystarczy je znaleźć.

Sieć bez wątpienia najlepiej jest przeglądać przy szybkim połączeniu, ale niektórzy użytkownicy nie mają takiej możliwości. Wielu będzie odwiedzać witryny o niskiej prędkości, niezależnie od tego, czy jest to ich Broadland, czy lokalizacja. Jest też narzędzie, które pozwala ci doświadczyć, jak by to było.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Dlaczego Google ma tryb emulacji połączenia telefonicznego?

Ukryta w narzędziach programistycznych Google Chrome, które mogą również robić zrzuty ekranu, jest kontrola nad twoją szybkością. Za pomocą tego narzędzia programiści mogą symulować, czego potencjalni użytkownicy mogą doświadczyć przy wolnych połączeniach, dając im poczucie, jak to jest widzieć ładowanie grafiki internetowej w czasie rzeczywistym.

Pozwala to zastanowić się, z czym spotykają się inni użytkownicy z wolnymi połączeniami podczas odwiedzania witryny. Ale nie tylko to, możesz zmienić prędkość na dowolny numer, który chcesz zrozumieć, jak wygląda przeglądanie Internetu przy połączeniu dial-up.

Chociaż istnieją inne sposoby, aby to osiągnąć, przejście bezpośrednio przez Google Chrome jest najprostszym podejściem. A ponieważ jest wbudowana w Chrome, jest bezpłatna, łatwa w użyciu i tak naprawdę nie wpływa na twoje połączenie internetowe.

Jak skonfigurować tryb emulacji połączenia telefonicznego w przeglądarce Google Chrome

Otwórz Google Chrome, kliknij prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu na stronie i kliknij Sprawdzać z menu kontekstowego lub możesz nacisnąć Ctrl + Shift + C dla szybkiego dostępu.

Przy otwartych narzędziach programistycznych kliknij plik Elipsa menu (trzy pionowe kropki) w prawym górnym rogu. Najedź kursorem Więcej narzędzi w menu rozwijanym, gdzie pojawi się kolejne menu rozwijane. Zejdź w dół menu i kliknij Warunki sieciowe.

Rekommenderad:  Jak włączyć adnotacje dla spotkań Zoom

The Warunki sieciowe pojawi się na dole paska bocznego Narzędzi dla programistów. Aby uzyskać lepszy widok, najedź kursorem na górę, aż mysz zmieni się w pionową podwójną strzałkę, kliknij i przesuń kursor w górę lub w dół, aby zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar sekcji.

Powstanie sekcja tzw Ograniczanie sieci z rozwijanym menu. Kliknij Dodać W Zwyczaj na dnie. Zostaniesz automatycznie przekierowany do Ograniczanie W Ustawienia. Tutaj możesz utworzyć niestandardowy profil, klikając przycisk Dodaj profil niestandardowy.

Możesz nadać mu dowolną nazwę i opcjonalnie określoną prędkość pobierania, wysyłania i opóźnienia w odpowiednich polach. Teraz możesz emulować dowolną prędkość.

W tym przykładzie ustawimy prędkości pobierania, wysyłania i opóźnienia odpowiednio na 50, 100 i 40. Gdy jesteś zadowolony, kliknij Dodać, a Twój profil zostanie automatycznie dodany. Następnie kliknij X w prawym górnym rogu, aby zamknąć panel.

Gdy wrócisz do Warunki sieciowe wybierz swój profil z Zwyczaj w Ograniczanie sieci menu rozwijanego, a dławienie rozpocznie się natychmiast. Jeśli nie potrzebujesz miejsca na ekran, nie ma potrzeby zamykania ani zapisywania panelu.

Możesz rozpocząć przeglądanie sieci, odwiedzić dowolną witrynę internetową i zobaczyć, jak działają prędkości. Możesz zauważyć, że ładowanie większości witryn zajmuje trochę czasu, podczas gdy niektóre umożliwiają klikanie dowolnych łączy, podczas gdy reszta strony ładuje się nadal.

Jeśli chcesz dodać, edytować lub usunąć profil, kliknij przycisk Bieg ikonę w prawym górnym rogu, która przeniesie Cię do Ustawienia. Kliknij Ograniczanie z lewego paska bocznego, a następnie dokonaj niezbędnych dodań lub usunięć profili, klikając przycisk Ołówek (edytuj) lub Śmieci (usuń) ikonę.

Zmniejsz prędkość połączenia dzięki emulacji połączenia telefonicznego Chrome

To narzędzie posłuży jako potężne przypomnienie o postępie technologicznym, przenosząc Cię z powrotem do czasów wrzeszczących nowoczesności i wolnych połączeń. Nie tylko możesz emulować swoją prędkość za pomocą Narzędzi dla programistów, ale możesz także użyć tego narzędzia do zapisania obrazu strony internetowej, jeśli opcja kliknięcia prawym przyciskiem myszy jest wyłączona.

Rekommenderad:  Jak sparować głośnik Bluetooth Doss Soundbox?

Table of Contents