Jak korzystać z widoku siatki w powiększeniu na Androidzie

Jak korzystać z widoku siatki w powiększeniu na Androidzie 1

Zoom pojawił się w znaczącym momencie w historii. Zdalne dzwonienie i komunikacja to nic nowego, ale wydaje się, że żadna aplikacja nie pojawiła się na scenie w taki sam sposób, jak Zoom w 2020 roku. Światowy kryzys spowodował konieczność pozostawienia kontaktu osobistego za nami i praktykowania ekstremalnego dystansu społecznego. Nagle podczas najważniejszych działań w naszym życiu doświadczamy ekstremalnych mediów społecznościowych w czasie rzeczywistym. Nie pozostawiamy już interakcji w czasie rzeczywistym do odprawy. Potrzebowaliśmy aplikacji do konferencji, aby połączyć nas w celach edukacyjnych i zawodowych. Zoom jest jedną z tych aplikacji i pasuje do naszych desperackich czasów.

Aplikacja jest dość wszechstronna i wydajna. Oto krótki samouczek, w którym chcemy zobaczyć wszystkich uczestników spotkania Zoom w widoku siatki. W miarę wzrostu liczby naszych spotkań, chcieliśmy zobaczyć jak najwięcej uczestników. Widok siatki to sposób, w jaki widzimy uczestników podczas spotkania Zoom.

Najpierw musisz pobrać aplikację Zoom ze sklepu Android. Pobieranie jest bezpłatne. Będziesz także potrzebować konta, jeśli nie zostaniesz zaproszony na spotkanie Zoom. Osoby zaproszone na spotkanie nie muszą logować się do aplikacji Zoom, aby wziąć udział.

Istnieje kilka opcji przeglądania spotkania i uczestników. Domyślnie spotkanie zwykle rozpoczyna się od widoku mówcy. W tym miejscu osoba mówiąca znajduje się na środku ekranu. Towarzyszy temu żółty kontur, który potwierdza, kto mówi. Istnieje inny widok, w którym można zaprezentować głośnik, a po prawej stronie ekranu ma trzech lub czterech uczestników. Chcemy jednak zobaczyć jak najwięcej uczestników podczas naszego spotkania.

Widok siatki

Widok siatki ma kilka opcji. Musisz określić, czy chcesz zobaczyć 49 uczestników w widoku siatki. Jeśli widzisz tyle osób jednocześnie, aplikacja podświetli granicę uczestników żółtą ramką. Ponadto niektóre osoby skorzystają z opcji ukrywania twarzy. Możesz uczestniczyć w spotkaniu bez pokazywania twarzy lub możesz pokazać obraz. Jeśli theattenetets ich wideo feed off, ich miejsce w widoku jest umieszczane za uczestnikami, którzy przesyłają strumieniowo swoje obrazy.

Widok siatki można uzyskać, wybierając Widok galerii w prawym górnym rogu aplikacji Zoom. To daje domyślny widok siatki na twoim urządzeniu. Aby urządzenie wyświetlało maksymalnie 49 uczestników, musisz wybrać strzałkę w górę na przycisku wideo w prawym dolnym rogu ekranu. Następnie kliknij opcję Ustawienia wideo w dolnej części okna dialogowego. Otworzy się okno dialogowe z opcjami dostosowania aplikacji do twoich specyfikacji. Jeśli Twoje urządzenie obsługuje wyświetlanie 49 uczestników w widoku siatki, będziesz mógł wybrać tę opcję na dole ekranu Ustawienia wideo. Jednak zobaczenie 49 uczestników wymaga dużej przepustowości. Widząc, że wiele na urządzeniu wymaga posiadania najwyższej klasy sprzętu. Po zapoznaniu się z aplikacją będziesz chciał dostosować swoje osobiste tło i dostosować inne opcje.

Note ten widok siatki zwykle wymaga większej przepustowości. Oznacza to, że możesz mieć skłonność do odczuwania mrozu i wahania. Może to pochodzić z wideo przychodzącego i wychodzącego. Istnieje również wiele czynników dotyczących niezawodności połączenia internetowego.

Uważaj na odpadnięcie ze spotkania, gdy pojawiają się problemy z przepustowością. Dobrą wiadomością jest to, że Zoom jest dość niezawodny w stosunku do osób uczestniczących w spotkaniu. Użytkownicy twierdzą, że są automatycznie ponownie podłączani do spotkania, jeśli zostaną z niego usunięci.