Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak korzystać ze sklepu 3dcart, aby zwiększyć sprzedaż – te 2 niedrogie sposoby

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak korzystać ze sklepu 3dcart, aby zwiększyć sprzedaż – te 2 niedrogie sposoby

Będąc na czele demokratyzacji handlu elektronicznego i umożliwiając sprzedawcom internetowym otwieranie, prowadzenie i skalowanie ich firm, 3dcart oferuje różne aplikacje, z których sprzedawcy internetowi mogą korzystać, ale nie ograniczają się do:

 • Reklamować
 • Ułatwienie marketingu e-mailowego
 • Włącz wysyłkę wysyłkową
 • Marketing
 • Wzmocnij obecność w mediach społecznościowych
 • Zwiększ bezpieczeństwo itp.

Istnieje wiele innych aplikacji, które obejmują inne aspekty, takie jak księgowość, zarządzanie zamówieniaminarzędzia e-commerce itp. Podsumowując, 3dcart zbudował solidny ekosystem, w którym spełnione zostały wymagania firmy w zakresie 360 ​​stopni.

Sprzedawaj na najpopularniejszych rynkach:

Teraz 3dcart umożliwia również swoim sprzedawcom sprzedaż produktów na dwóch wiodących rynkach w USA – Walmart.com i Jet.com.

A Ankieta dotycząca sprzedawców internetowych stwierdził, że 48% sprzedawców internetowych, którzy mają więcej niż $1 milionów sprzedawców chce oferować swoje produkty na Jet.com. Zobacz poniższy obraz:

Podobnie wg Raporty Statystyki Walmart.com jest trzecim najczęściej odwiedzanym rynkiem w Stanach Zjednoczonych, z 87 milionami użytkowników miesięcznie, co czyni go popularnym miejscem sprzedaży ich produktów.

Zalety sprzedaży na Walmart.com i Jet.com

Ostatni rok, Walmart.com w ramach ograniczonej gotówki kupił Jet.com za $3.3 miliardów dolarów, umożliwiając Jet.com przekazanie bardzo potrzebnych pieniędzy, a dzięki wyczerpującej sieci i infrastrukturze Walmart Jet.com i Walmart.com są dobrze przygotowane do wspólnego rozwoju. Oto główne korzyści, jakie sprzedawcy internetowi mogą z nich wyciągnąć 2 platformy:

Ogromna ekspozycja:

Oba rynki handlu elektronicznego mają wysoką ekspozycję, jak wspomniano wcześniej; Walmart odwiedza co miesiąc 87 milionów odwiedzających, jednak liczby Jet.com nie są tak oszałamiające — koniec 4 milionów odwiedzających — mimo to cieszy się dużym zainteresowaniem dzięki oferowaniu najniższych cen.

Rekommenderad:  Rozwiń swoją firmę dzięki sile marketingu online

Brak miesięcznej i rocznej opłaty za wystawienie:

W przeciwieństwie do niektórych innych największych rynków, ani Walmart, ani Jet.com nie pobierają żadnej miesięcznej ani rocznej opłaty za wystawienie od sprzedawców internetowych, którzy muszą zapłacić (prowizję) dopiero po sprzedaży ich produktów. Co więcej, Jet.com ma dynamiczną strukturę cenową, która wprowadza innowacje, a sprzedawcy mogą wyceniać swoje produkty w sposób, który zmusza odwiedzających do kupowania więcej.

Elastyczna polityka zwrotów:

Walmart i Jet.com pozwalają sprzedawcom opracować własne zasady wysyłki. Chociaż ustalili wytyczne w celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi klienta, w dużej mierze pozwalają sprzedawcom na opracowanie własnych zasad.

Wśród innych korzyści można wymienić wiarygodność, jaką niosą ze sobą te rynki, super fajną obsługę klienta i bezproblemowe transakcje. Korzyści nie kończą się tutaj.

Niedrogi sposób sprzedaży na Jet.com i Walmart.com:

3dcart ma dwa rozszerzenia (tylko dla użytkowników z USA) w swoim sklepie z aplikacjami, które ułatwiają sprzedaż na Walmart.com i Jet.com, a także są przystępne cenowo.

Te dwie aplikacje automatyzują operacje sprzedaży i umożliwiają użytkownikom 3dcart przyjmowanie i przetwarzanie zamówień od Walmart i Jet.com z samego sklepu 3dcart bez konieczności opuszczania sklepu internetowego.

Niektóre z cech tych dwóch integracji to:

 • Lista produktów z katalogu i zsynchronizowane zmiany produktów
 • Dokładna synchronizacja zapasów i powiadomienie o odrzuconych produktach
 • Archiwizuj i przywracaj archiwizację produktów
 • Zautomatyzowany i ręczny mechanizm importu zamówień z funkcją automatycznego potwierdzania zamówień
 • Wygodna wysyłka z ShipWorks/ShipStation
 • Masowo importuj produkty ze swojego sklepu 3dcart do Jet.com i Walmart.com
 • Automatycznie importuj nowo dodane produkty na Jet.com i Walmart.com
 • Mieć opcję okresowej synchronizacji ilości
 • Automatyczna aktualizacja inwentarza o pełne szczegóły produktu, w tym profesjonalne zdjęcia

Ponieważ wielokanałowość nie jest łatwa, istnieje większe prawdopodobieństwo utraty śledzenia zapasów lub błędnej wysyłki zamówienia. W tym przypadku aplikacje integracyjne 3dcart umożliwiają inteligentną automatyzację ratowania sprzedawców internetowych przed całą ręczną pracą polegającą na wprowadzaniu danych produktu, edycji produktu, aktualizacji zapasów i wszystkich innych tego typu operacjach.

Rekommenderad:  Jak wykorzystać analitykę danych, aby osiągnąć najlepszy rok sprzedaży w 2022 roku