Jak kupić Kindle Pożar w Kanadzie i czerp z tego jak najwięcej

Amazon nie dostarcza wszystkich wersji tego popularnego Kindle Fire Tablet poza Stanami Zjednoczonymi, co praktycznie oznacza, że ​​osoby mieszkające w Kanadzie nie mogą kupić preferowanej wersji Kindle Ogień z Amazon. Dlatego spójrzmy na Jak kupować Kindle Pożar w Kanadzie i czerp z tego jak najwięcej.

Jak kupić Kindle Pożar w Kanadzie

Jeden z najłatwiejszych sposobów na zakup preferowanej wersji Kindle Fire w Kanadzie miałby skontaktować się z każdym mieszkającym w geograficznej lokalizacji Stanów Zjednoczonych i poprosić go o zakup preferowanej wersji Kindle Ogień dla ciebie.

Możesz wysłać urządzenie na Twój adres w Kanadzie lub odebrać je osobiście podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych.

Jednak nie wszyscy mają przyjaciół lub krewnych mieszkających w Stanach Zjednoczonych lub mogą nie chcieć korzystać z tej opcji. W takim przypadku możesz skorzystać z następujących opcji, aby kupić preferowaną wersję Kindle Ogień z Amazon.

1. Zamów Kindle Ogień z Amazon.com i podaj najbliższy sklep UPS w USA jako adres wysyłki. Następnie możesz pojechać do sklepu UPS za granicą i odebrać swój ogień.

Aby to zadziałało, możesz skorzystać z usług takich jak shiptotheborder.com które kosztują tylko około $5 dla większości dostaw.

2. Drugą opcją byłoby skorzystanie z takich firm Borderlinx, Vpost i Comgateway, które pozwalają zamawiać przedmioty w Amazon.com na adres wysyłki, a następnie wyślij przedmiot na adres domowy w Kanadzie.

Przed użyciem dowolnej z powyższych opcji dobrze jest sprawdzić, czy preferowana wersja Kindle Ogień jest dostępny w dniu Amazon.ca.

Podczas naszej ostatniej kontroli jesteśmy mile zaskoczeni widokiem obu wersji podstawowej Kindle Ogień, a także Kindle Fire HD 8 tablet jest dostępny w dniu AmazonTo kanadyjska strona internetowa.

Kindle Fire HD 10, Kindle Fire Kids Edition i Kindle Tablety przeciwpożarowe z większą liczbą opcji przechowywania nie były dostępne.

Robi Kindle Fire Work in Canada

Teraz, gdy udało ci się zdobyć Kindle Pożar w Kanadzie, kolejnym zadaniem jest upewnienie się, że w pełni go wykorzystasz. Większość użytkowników chciałaby wypróbować bezpłatny Amazon Prime Trial, która pozwala oglądać filmy, filmy i popularne programy telewizyjne.

Ponieważ Amazon Prime jest dostępny w Kanadzie, będziesz mógł cieszyć się Amazon Prime Trial przez cały miesiąc. Jeśli podoba Ci się usługa Prime i chcesz skorzystać z bezpłatnej usługi 2 Dostarczoną w ciągu dnia przesyłkę można subskrybować Amazon Prime za 79 USD rocznie.

Korzyści z Amazon Prime w Kanadzie

Bezpłatna dwudniowa wysyłka dla wszystkich zakupów bez ograniczeń Dostawa w weekendy dostępna w wybranych wybranych regionach Dostęp do strumieniowej transmisji wideo Prime Dostęp do Prime Music Dostęp do Twitch Prime (Gaming) Nieograniczone miejsce na zdjęcia włączone Amazon Jedź Wcześniejszy dostęp do ofert Błyskawicy 20% zniżki na pieluchy, 10% zniżki na wybrane gry wideo Dostęp do Pierwszego Dnia

Co jeszcze możesz zrobić Kindle Pożar w Kanadzie

Nawet jeśli mieszkasz w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii lub gdziekolwiek poza granicami geograficznymi Stanów Zjednoczonych, nadal możesz dobrze wykorzystać swój Kindle Tablet ognia i będzie mógł wykonać następujące czynności:

Przeglądaj internet za pomocą sieci Wi-Fi Kup / Czytaj książki i czasopisma Oglądaj filmy i słuchaj muzyki Oglądaj filmy, muzykę i programy telewizyjne na swoim Kindle Ogień

Oprócz tego zaawansowanego urządzenia z systemem Android użytkownicy będą mogli wykonać następujące czynności.

Pobierz aplikacje na Androida z Android Marketplace. Pobierz aplikacje z usług stron trzecich Kindle FireRoot Kindle Tablet ognia

Wniosek

Kindle Fire jest prawdopodobnie najtańszym tabletem z Androidem na rynku od znanego producenta. Dlatego sensowne jest kupowanie Kindle Pożar w Kanadzie przy użyciu dowolnej z metod opisanych powyżej, zwłaszcza gdy jest ona dostępna po głęboko obniżonych cenach Amazon.