Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak legalnie pobierać filmy do oglądania offline za darmo

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak legalnie pobierać filmy do oglądania offline za darmo

Prawie wszyscy korzystamy teraz z usług przesyłania strumieniowego, aby oglądać najgorętsze nowe filmy i programy telewizyjne. Jednak przesyłanie strumieniowe nadal ma jedną poważną wadę… potrzebujesz połączenia z Internetem. Co oznacza, że ​​nie są aż tak wygodne w podróży.

Na szczęście wiele najlepszych usług przesyłania strumieniowego umożliwia teraz pobieranie filmów do oglądania offline; i to wszystko za darmo, w ramach zwykłego konta. Dlatego w tym artykule pokażemy, jak pobierać filmy do oglądania offline, bezpłatnie i legalnie.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Netflixa

Możesz oglądać filmy offline w serwisie Netflix w ramach swojej zwykłej subskrypcji, a pobieranie treści nie wlicza się do liczby ekranów, na których możesz oglądać (możesz pobierać na taką samą liczbę urządzeń, na jaką pozwala Twój plan).

Nie wszystkie treści są dostępne do pobrania, wystarczy poszukać Pobierać na stronie opisu filmu w aplikacji na iOS lub Androida.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak pobierać filmy na laptopa z Netflix, to jest proste: musisz użyć aplikacji komputerowej zamiast przeglądarki. Jest aplikacja Netflix Windows 10 i 11 w Microsoft Store i możesz używać aplikacji na Androida na większości Chromebooków. Niestety, nie ma aplikacji Netflix na Maca ani Linuksa, więc nie możesz oglądać Netflix offline na tych platformach.

Netflix ułatwia wyszukiwanie materiałów do obejrzenia według gatunku lub słów kluczowych. Jedną z najlepszych rzeczy w korzystaniu z Netflix do oglądania treści w trybie offline są szybkie prędkości transferu. Twoje wrażenia mogą się różnić w zależności od szczegółów połączenia, ale większość osób będzie mogła pobrać film w ciągu kilku minut.

Pobierać: Netflix na Androida | iOS (od $90,99 do 19,99 USD miesięcznie, bez opłat za oglądanie offline)

Rekommenderad:  Brakujący składnik w przepisie marketingowym opartym na Twoim koncie

Amazon Najlepsze wideo

Pobieranie filmów jest łatwe Amazon Prime do oglądania offline. Po prostu naciśnij i przytrzymaj odcinek, który chcesz pobrać i wybrać Pobierać z wyskakującego menu. Możesz także dotknąć Pobierać pod opisem wybranego filmu, a następnie stuknij Moje rzeczy aby uzyskać dostęp do filmów offline.

Jeden z Amazon Najmocniejszymi zaletami Prime jest to, że oferuje szeroki asortyment nowych wydań i klasyków, a także mnóstwo opcji przyjaznych dzieciom.

Weź pod uwagę, że Amazon Prime oferuje treści przesyłane strumieniowo i do pobrania wraz z wieloma innymi korzyściami dla członkostwa. Obejmują one dostęp do serii audio Audible, Kindle e-booki i utwory muzyczne, a także bezpłatna, szybka dostawa dla osób kwalifikujących się do Prime Amazon produkty.

Pobierać: Amazon Najlepsze wideo na Androida | iOS (wymaga 14,99 USD miesięcznie lub 139 USD rocznie Amazon pierwsza subskrypcja)

PRZETRZĄSAĆ

Szukasz odrobiny wglądu i inspiracji podczas podróży? Polegaj na aplikacji TED, aby wypełnić pustkę. Możesz pobrać zawartość do późniejszego obejrzenia, jeśli korzystasz z laptopa i planujesz zabrać ją w podróż. W przeciwnym razie upewnij się, że masz zainstalowaną aplikację TED na swoim urządzeniu przed wyjazdem.

oferty TED ponad 2000 treści do pobrania i zawiera napisy w innych językach. Po znalezieniu wykładu TED, który wydaje się wartościowy, po prostu kliknij czerwony Pobierać ikonę , aby rozpocząć przesyłanie pliku do urządzenia.

TED oferuje również fajną funkcję, która tworzy niestandardowe listy odtwarzania w zależności od tematów, które lubisz i wolnego czasu, jaki masz. Możesz także przejrzeć wybór najpopularniejszych przemówień TED, jeśli nie możesz się zdecydować, które z nich obejrzeć. W przeciwieństwie do innych aplikacji prezentowanych do tej pory, ta jest bezpłatna, co czyni ją dobrym wyborem do świadomego kosztowo korzystania z treści multimedialnych.

Pobierać: TED dla Androida | iOS (bezpłatny)

Rekommenderad:  Jak pobierać i używać rozszerzeń Beta w Chrome

Telewizja Google

Możesz pobierać filmy i programy telewizyjne z Google Play, aby oglądać je offline. Google TV — wcześniej znana jako Filmy i telewizja Google Play — to jedno z najlepszych miejsc do wypożyczania nowych filmów. Możesz też pobierać kupione rzeczy na maksymalnie pięć urządzeń.

Jeśli korzystasz z iPhone’a, nie możesz robić zakupów w aplikacji, więc załaduj to, czego potrzebujesz, zanim wyjdziesz z domu. Nie masz tego samego problemu na Androidzie. Wyszukiwanie treści w Google TV jest łatwe dzięki przyjaznemu dla użytkownika układowi. jest podobny do Amazon Prime, z migawkami ocen użytkowników, dzięki czemu możesz szybko znaleźć filmy, które musisz zobaczyć.

Możliwość pobierania filmów i programów na kilka urządzeń to dobra wiadomość, gdy podróżujesz z dziećmi i nie masz odtwarzacza DVD na tylnym siedzeniu. Daj każdemu dziecku własne urządzenie i ciesz się godzinami podróżowania bez marudzenia oraz więcej zdrowego rozsądku zarówno dla rodziców, jak i dzieci.

Pobierać: Google TV na Androida | iOS (bezpłatny, ceny różnią się w przypadku zawartości do pobrania)

YouTube Premia

Możesz pobierać darmowe filmy do oglądania w trybie offline YouTube, jeśli możesz je znaleźć. Istnieje wiele darmowych filmów do oglądania YouTube. jest Pobierać na stronie każdego filmu, ale musisz uaktualnić do wersji YouTube Usługa premium, aby to działało. Nawet wtedy nie wszystko jest dostępne offline.

YouTube Premium to usługa subskrypcyjna dostępna w niektórych krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych. YouTube Premium zapewnia dostęp do milionów filmów bez reklam, umożliwia strumieniowanie w tle i obejmuje dostęp do YouTube Usługa strumieniowego przesyłania muzyki. Umożliwia także legalne przeglądanie w trybie offline, a także specjalną sekcję dla dzieci.

Możesz zarejestrować się w usłudze na Androidzie, przechodząc do swojego konta w YouTube aplikacja. W przypadku urządzeń z systemem iOS możesz zapłacić YouTube Premium przez iTunes. Pamiętaj też, aby skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego przy pierwszej rejestracji.

Rekommenderad:  Więcej statystyk Search Console dodanych do Google Data Studio

Pobierać: YouTube Premium dla Androida | iOS (11,99 USD miesięcznie po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego)

Vimeo

Kolejnym dobrym miejscem na darmowe filmy offline jest Vimeo. Ma funkcję „obejrzyj później”, która umożliwia tworzenie zakładek do filmów w dogodnym czasie — na przykład podczas podróży. Stuknij znajomą strzałkę skierowaną w dół, aby rozpocząć pobieranie wybranego filmu. Następnie możesz go znaleźć w aplikacji offline Sekcja.

Vimeo było pierwszą witryną do strumieniowego przesyłania wideo, która umożliwiła przesyłanie strumieniowe w wysokiej rozdzielczości i nic dziwnego, że nadal można oglądać dużą część treści witryny w wysokiej rozdzielczości, w tym treści niezależnych filmowców i teledyski wschodzących gwiazd.

Ludzie uwielbiają też korzystać z Vimeo, ponieważ jest wolne od reklam i nie wymaga subskrypcji (chociaż nie jest to jedna z usług przesyłania strumieniowego, którą można oglądać bez rejestracji).

Jedną z najważniejszych zalet aplikacji jest to, że możesz przesyłać treści bezpośrednio przez nią, bez konieczności korzystania z komputera. Wymaga to połączenia z Internetem, ale nadal jest to wygodna funkcja, jeśli jesteś w podróży i chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z podróży z przyjaciółmi.

Pobierać: Vimeo na Androida | iOS (bezpłatne, dostępne zakupy w aplikacji)

Jak oglądać darmowe filmy offline

Gotowy do drogi? Wtedy nuda związana z podróżami może odejść w przeszłość. Niezależnie od tego, czy subskrybujesz usługę, czy jesteś zadowolony z jednorazowych pobrań i bezpłatnych treści, możesz łatwo naprawić film podczas podróży dzięki tym doskonałym stronom do pobierania bezpłatnych filmów. A jeśli jesteś fanem Disneya, możesz stamtąd również pobierać filmy.