Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Jak mali detaliści mogą zaplanować bezpieczne ponowne otwarcie po koronawirusie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Jak mali detaliści mogą zaplanować bezpieczne ponowne otwarcie po koronawirusie

Przez większą część 2020 r. małe firmy w całych Stanach Zjednoczonych miały pełne ręce roboty, próbując utrzymać się na powierzchni podczas trwającej pandemii koronawirusa (COVID-19). Dla niektórych oznaczało to cięcie kosztów do szpiku kości i wprowadzanie ich w stan hibernacji z nadzieją na wznowienie, gdy kryzys ustąpi. Dla innych oznaczało to podwojenie sprzedaży online i strategii pracy z domu, często poprzez szybkie stawianie nowych operacji cyfrowych.

To powiedziawszy, ponieważ większość narodu zaczyna podejmować nieśmiałe kroki w kierunku ponownego otwarcia lokalnych gospodarek, małe firmy detaliczne stają przed nowym wyzwaniem: ustaleniem, jak bezpiecznie ponownie otworzyć i prowadzić działalność w tak zwanej „nowej normalności”. Problem polega na tym, że nie ma jednej, jednolitej strategii, którą mogliby podążać. Ponieważ rząd federalny oferuje niewiele więcej niż niejasne wytyczne (które niektóre stany już prawie zlekceważyły), upewnienie się, że wszystko będzie dobrze, gdy ponowne otwarcie może spowodować lub zepsuć i tak już schorowany biznes.Bezpieczne ponowne otwarcie COVID dla małych detalistów

Najlepszym sposobem działania jest przestudiowanie wszystkich dostępnych zasobów i przyjęcie podejścia „lepiej się zabezpieczyć niż żałować”, które obejmuje wszystkie podstawy i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo klientów i pracowników. Aby pomóc, oto przewodnik po opracowaniu planu ponownego otwarcia, który to zrobi.

Zapoznaj się z lokalnymi wymaganiami

Pierwszym krokiem dla małych firm detalicznych podczas opracowywania planu ponownego otwarcia jest ustalenie, czego dokładnie wymagają od nich władze lokalne w zakresie bezpieczeństwa. Na niektórych obszarach, gdzie wskaźnik infekcji pozostaje niski, może nie być zbyt wielu twardych i szybkich wymagań do spełnienia. W innych miejscach lokalni urzędnicy wzywają do zachowania maksymalnej ostrożności i wydali obszerne wytyczne dla firm, których muszą przestrzegać.

Amerykańska Izba Handlowa ma przygotował interaktywną mapę powinno to wskazać właścicielom małych firm detalicznych właściwy kierunek, aby dowiedzieć się, czego wymaga od nich ich gmina. Niezależnie od lokalnych wymagań, powinny one służyć jako punkt odniesienia, aby pomóc właścicielom firm rozpocząć wstępne planowanie. Upewniając się, że wszystkie wymagane kroki są częścią planu, upewnią się również, że nie popadną w konflikt z lokalnymi wymogami licencyjnymi i ochronią swoją firmę przed odpowiedzialnością po ponownym otwarciu.

Rekommenderad:  Nowe badanie AI integruje maskowanie z modelami dyfuzji w celu opracowania autoenkoderów z maską dyfuzji (DiffMAE): samodzielnie nadzorowanej struktury zaprojektowanej do rozpoznawania i generowania obrazów i filmów

Bezpieczny sprzęt ochronny dla pracowników

Ponieważ zapewnienie pracownikom sklepu odpowiedniego sprzętu, aby zapewnić im bezpieczeństwo i zdrowie po powrocie do pracy, jest absolutną koniecznością, kolejnym krokiem jest zapewnienie odpowiedniej dostawy tego, co jest potrzebne. Po raz kolejny niektóre stany pomagają małym firmom w tym niezwykle ważnym procesie, oferując bezpłatny lub dotowany sprzęt w zależności od potrzeb. Większość stanów z takimi programami wymaga od małych firm rejestracji online, a im wcześniej, tym lepiej. Nawet po miesiącach oczekiwania na dostawę niektórych rodzajów środków ochrony indywidualnej nadal brakuje.

W niektórych przypadkach na wolnym rynku można kupić takie rzeczy, jak N95 lub zmywalne maski materiałowe. Jednak małe firmy często nie mają siły przebicia, aby robić to po zrównoważonych kosztach. Dobra wiadomość jest taka, że ​​niektórzy rozwijają się małe spółdzielnie biznesowe pomoc w zabezpieczeniu dostaw poprzez przetargi zbiorowe. Na dłuższą metę ta opcja może być najlepsza dla większości małych firm. Znalezienie sposobu na zabezpieczenie prywatnych dostaw środków ochrony indywidualnej będzie miało kluczowe znaczenie po zakończeniu programów rządowych, więc zrobienie tego teraz może zaoszczędzić wielu problemów później.

Rozważ reorganizację

W większości lokalizacji ponownie otwarte firmy będą musiały przestrzegać wytycznych dotyczących dystansu społecznego w dającej się przewidzieć przyszłości. W przypadku małej powierzchni detalicznej typowej małej firmy nie jest to łatwe. Przy ograniczonej przestrzeni do wyświetlania produktów na początek oznacza to, że pewna reorganizacja jest na porządku dziennym. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest zbadanie danych dotyczących sprzedaży w celu określenia, które produkty mają największe znaczenie dla wyników firmy. Zidentyfikowanym produktom należy zagwarantować miejsce w sprzedaży detalicznej, podczas gdy wszystkie inne będą eksponowane w bardziej ograniczonym zakresie.

Jeśli brakuje miejsca, rozważ przeniesienie zapasów w inne miejsce (dom, magazyn), aby zwolnić jak najwięcej powierzchni handlowej. Następnie przyjrzyj się historycznym trendom sprzedaży każdego podstawowego produktu i zaplanuj zapasy wystarczające na pokrycie około 20% tego wolumenu. Przy zmniejszonym ruchu pieszym jest to przyzwoity punkt wyjścia, który powinien przechowywać większość produktów na półkach bez marnowania miejsca. Po drodze pamiętaj, aby zostawić wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić klientom szerokie miejsce do cumowania, aby zachować dystans społeczny podczas robienia zakupów.

Rekommenderad:  Naukowcy z KAUST proponują oparte na danych ramy sztucznej inteligencji (AI) do projektowania paliw płynnych wykazujących właściwości dostosowane do potrzeb zastosowań w silnikach spalinowych w celu poprawy wydajności i obniżenia emisji dwutlenku węgla

Adres Sanitariat i jakość środowiska

Gdy ekspozycje produktów są już gotowe, następnym krokiem jest ustalenie, jak skutecznie na bieżąco dezynfekować sklep i upewnić się, że jego jakość środowiskowa jest tak bezpieczna, jak to tylko możliwe. Oczywiście głównym elementem tego jest wdrożenie protokołów przyspieszonego czyszczenia korzystając z wytycznych CDC jako podstawa planu. Ale przy tak wielu wciąż niewiadomych na temat wektorów przenoszenia koronawirusa, małe firmy nie powinny na tym poprzestać.

Po pierwsze, powinni podjąć kroki w celu odkażenia urządzeń klimatyzacyjnych w swoim sklepie i znaleźć sposoby na maksymalne zwiększenie cyrkulacji powietrza na zewnątrz. Może to wymagać podniesienia nieco temperatury w sklepie i pozostawienia niektórych drzwi lub windows otwarte, najlepiej ze strategicznie rozmieszczonymi wentylatorami zasysającymi powietrze z zewnątrz. Chociaż nie jest to najskuteczniejsza rzecz do zrobienia, jest wystarczająco dużo niepewności wokół rola systemów HVAC w rozprzestrzenianiu się koronawirusa, że ​​małe firmy nie powinny ryzykować. Jako alternatywę firmy powinny rozważyć zainstalowanie pliku System sterylizacji światłem UV w swoich urządzeniach HVAC. Dzięki badaniom wykazującym, że światło UV skutecznie zabija koronawirusa, jest to opłacalny sposób na zbudowanie dodatkowej ochrony bez poświęcania efektywności energetycznej.

Ponieważ środowisko wewnętrzne stwarza tak wiele problemów w tych okolicznościach, małe firmy powinny również rozważyć uzyskanie pozwolenia na zewnętrzne ekspozycje sklepowe. Są znacznie bezpieczniejsze dla klientów i zapewniają bardzo potrzebną dodatkową przestrzeń, aby utrzymać czystość w pomieszczeniach i zachować dystans społeczny. W większości lokalizacji urzędnicy umożliwiają firmom tymczasowe korzystanie z przestrzeni zewnętrznych. Chociaż ruchy są skierowane do restauracjiinni sprzedawcy detaliczni mogą w ten sam sposób uzyskać wymagane uprawnienia.

Nie ryzykuj

Chociaż kuszące jest przyspieszenie procesu na drodze do ponownego otwarcia, małe firmy detaliczne muszą przemyśleć każdy krok, zanim to zrobią. Wynika to nie tylko z możliwych konsekwencji prawnych nieprzestrzegania lokalnych wytycznych dotyczących ponownego otwarcia, ale także z bardzo realnej możliwości, że wszelkie problemy zdrowotne związane z ich lokalizacją mogą oznaczać koniec ich działalności. Po tak ciężkiej walce, aby przejść przez zamknięcia, byłby to haniebny sposób na wyjście.

Rekommenderad:  Jak zapisać pliki SVG na iPadzie?

Najważniejszą rzeczą do zrobienia dla małych firm detalicznych przed ponownym otwarciem jest upewnienie się, że nic nie zostało przeoczone. Od uporządkowanego sprzątania po dostosowane praktyki sprzedaży, będą mieli tylko jedną szansę, aby wszystko naprawić. Właściwe podejście pomoże również przekonać nieufnych klientów, że ponowne zakupy są bezpieczne. I ostatecznie będzie to decydujący czynnik przetrwania małego sprzedawcy detalicznego – więc warto poświęcić tyle pracy przygotowawczej i czasu, ile potrzeba.