Jak nagrywać audio w Pages, Numbers i Keynote na iOS i Mac

Nagraj Keynote Audio Mac

Podczas tworzenia dokumentu, arkusza kalkulacyjnego lub prezentacji dodanie dźwięku może być idealnym sposobem na osiągnięcie celu. A w Pages, Numbers i Keynote nagrywanie i wstawianie dźwięku jest łatwe.

Jeśli próbujesz tego po raz pierwszy, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. W tym samouczku pokazano, jak nagrywać dźwięk w Pages, Numbers i Keynote, zarówno na iOS, jak i na Macu.

Nagrywaj audio na iPhonie i iPadzie

Kroki nagrywania i wstawiania dźwięku są takie same dla stron, liczb i keynote. Tak więc otwórz jedną z tych aplikacji do dokumentu na iPhonie lub iPadzie, a następnie wykonaj następujące czynności.

1) Stuknij w znak plus na górze.

2) Wybierz przycisk multimediów który znajduje się po prawej stronie i wybierz Nagrać dźwięk.

3) Stuknij w Rekord przycisk, aby rozpocząć i Zatrzymać kiedy skończysz.

4) Następnie możesz odsłuchać podgląd, nagrać więcej lub edytować nagranie.

5) Po zakończeniu nagrywania dotknij Wstawić na górze. W dokumencie po prostu dotknij i przeciągnij ikonę nagrywania w żądane miejsce.

Nagrywaj strony audio iPhone'a

Dostosuj swoje nagranie

Możesz wprowadzić kilka zmian w swoim nagraniu po dodaniu go do dokumentu. Wybierz nagranie i dotknij Format przycisk u góry.

Po wyświetleniu opcji Format upewnij się, że Audio jest zaznaczony. Następnie można włączyć pętlę, wyregulować głośność, dodać opis lub edytować nagranie.

Edytuj strony do nagrywania dźwięku iPhone

W Keynote masz również opcję przełączania Zacznij od Touchez.

Nagrywaj audio na Macu

Podobnie jak na iPhonie i iPadzie, wykonaj te same kroki, aby nagrać dźwięk na stronach, liczbach i w Keynote. Więc po prostu otwórz aplikację do swojego dokumentu i wykonaj następujące czynności.

1) Wybierz Wstawić > Nagrać dźwięk z paska menu.

2) Kliknij Rekord przycisk, aby rozpocząć i Zatrzymać kiedy skończysz.

Nagraj strony audio Mac

3) Następnie możesz odsłuchać podgląd, Nagraj więcej, klikając przycisk lub Edytuj nagranie. Możesz także anulować nagrywanie, klikając X.

4) Kliknij Wstawić aby dodać nagranie do dokumentu. Możesz kliknąć i przeciągnąć ikonę nagrywania w dowolnym miejscu.

Opcje nagrywania audio Strony Mac

Dostosuj swoje nagranie

Jeśli chcesz wprowadzić zmiany do swojego nagrania po jego wstawieniu, wybierz nagranie i kliknij Format przycisk w prawym górnym rogu.

Upewnij się na pasku bocznym, który się otworzy Audio jest zaznaczony. Za pomocą elementów sterujących audio można odtwarzać, wstrzymywać, przewijać lub przewijać nagranie do tyłu. Możesz także włączyć pętlę, wyregulować głośność, dodać opis lub edytować nagranie.

Edytuj strony do nagrywania dźwięku na komputerze Mac

W Keynote masz również opcję Uruchom dźwięk po kliknięciu.

Podsumowując

Gdyby dodawanie dźwięku do dokumentu, arkusza kalkulacyjnego lub pokazu slajdów jest dokładnie to, czego potrzebuje, to jest łatwe do zrobienia. Czy spróbujesz tego? Jeśli tak, daj nam znać, z której aplikacji i urządzenia korzystasz i jak to działa!